Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj. działaj. nie marudź!

Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj. działaj. nie marudź! Kategoria: Poradniki Autorka książki w „Pytaniu na śniadanie”. Sukces zaczyna się od przepracowania tej książki! Witaj. nazywam się Karolina Cwalina! „Sexy zaczyna się w głowie” oraz „Sukces zaczyna się w głowie” to moje dwa autorskie projekty rozwojowe. Skończyłam prawo. ale… poszłam w lewo. Zakochałam się w…

Published by admin in8 lutego 2012
Tagi: , , ,

Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj. działaj. nie marudź!

Kategoria: Poradniki

Autorka książki w „Pytaniu na śniadanie”.


Sukces zaczyna się od przepracowania tej książki!

Witaj. nazywam się Karolina Cwalina!
„Sexy zaczyna się w głowie” oraz „Sukces zaczyna się w głowie” to moje dwa autorskie projekty rozwojowe. Skończyłam prawo. ale… poszłam w lewo. Zakochałam się w coachingu i konsekwentnie szkolę się oraz zdobywam doświadczenie w tej dziedzinie. Dziś jestem kobietą. która wspiera innych. która pragnąc zmian i dążąc do samodoskonalenia. nie unika ciężkiej pracy. Bez niej nic z nieba nie spada i dlatego niepowodzenia są moimi wyzwaniami. porażki schodami do sukcesu. a ludzie. którzy we mnie wierzą. motywatorami do działania. Kiedyś zmagałam się z ciężką chorobą i nie miałam świadomości. czego tak naprawdę chcę. Cierpiałam z powodu niskiego poczucia własnej wartości i braku wiary w siebie. Czułam się bezsilna i niemal utraciłam nadzieję. że coś w moim życiu może się odmienić. bo uważałam. że na wiele nie zasługuję. Na moje i mam nadzieję Twoje szczęście zaczęłam się interesować rozwojem osobistym… Odkryłam. co mnie motywuje. Stworzyłam strategię „na życie”. plan działania i ruszyłam w żmudną. ale fascynującą drogę ku samorealizacji. Dzięki wytężonej pracy zmieniłam się fizycznie i psychicznie. odnalazłam sens. cel i napęd do zmian. Dziś chętnie dzielę się swoją historią i własnymi sposobami na wyjście z mniejszych i większych życiowych zawirowań. ponieważ takowe cały czas na mnie czyhają i walczę! Fortuna kołem się toczy. czasem można mieć dość. ale nie poddajemy się… Działamy.Czy ta książka jest dla Ciebie?

TAK! Bo. jak piszę na swojej stronie : „Każdy z nas chce czuć się spełniony. doceniony i szczęśliwy. Wszyscy mamy marzenia. stawiamy sobie cele. rysujemy idealny obraz swojej przyszłości. Jednak dlaczego tak trudno po to sięgnąć? Bo czasem brakuje wsparcia. motywacji i inspiracji.” Mam nadzieję. że ta książka zainspiruję Cię do stawienia czoła wyzwaniom i ruszenia po zwycięstwo. Zamiast suchych i sztampowych porad. odnajdziesz w niej moją historię oraz ćwiczenia. które sama wymyśliłam. kiedy miałam wszystkiego dość. Zastosowałam je. i wiesz co? Pomogły! A propos – czy masz świadomość tego. że każda kobieta jest sexy? Każda. która w siebie wierzy. Bo SEXY zaczyna się w głowie. Podobnie jak sukces. W ogóle. wszystko zaczyna się w głowie! Dlatego – otwórz tę książkę. przeczytaj ją. wykonaj zawarte w niej ćwiczenia. i nikomu. absolutnie nikomu jej nie oddawaj. bo będziesz do niej wracać przy kolejnych krokach drogi po WSZYSTKO.

CZAS START!!!

Autor: Karolina Cwalina-Stępniak

Cena: 29.90

Karolina Cwalina-Stępniak: MP3


0

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak smakuje miłość?

Poznajcie Claire. której życie to pasmo szczęśliwych pomyłek. Była dwudziestoletnią studentką. gdy wszystko obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni — wystarczyła jedna noc w towarzystwie mężczyzny. którego właśnie poznała. Gdy nad ranem obudziła się obok niego. uciekła. pozostawiwszy za sobą rodzące się uczucie i zapach czekolady… Kilka miesięcy później na świat przyszedł Gavin.

Po jakimś czasie Claire postanawia spełnić swoje największe marzenie i razem z przyjaciółką otwiera sklep ze słodkościami. Myślami wciąż jednak wraca do mężczyzny. który tak bardzo zmienił jej los. Nie wie. że próbował ją odnaleźć. Życie uwielbia szczęśliwe zbiegi okoliczności i w końcu dochodzi do spotkania…

Bohaterowie. których pokochasz. spora dawka romantycznego humoru i unoszący się nad kartkami zapach czekolady!


Tara Sivec — amerykańska pisarka. żona. matka. Mieszka w Ohio z mężem i dwójką dzieci. Po kilkunastu latach pracy jako broker chwyciła za pióro z postanowieniem napisania pierwszej powieści. Jest autorką kilku światowych bestsellerów. między innymi serii „Chocolate lovers”. której pierwszy tom. Pokusy i łakocie. właśnie trzymasz w ręku. Książka od razu zyskała uznanie czytelników i zdobyła wiele nagród literackich. 
 


Przeczytaj koniecznie:

  • #1 Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości

  • #2 Pokusy i łakocie. Rodzina nie do końca idealna

  • #3 Pokusy i łakocie. Kochanie. jeszcze tu jestem!

 

Autor: Tara Sivec

Cena: 31.99

Tara Sivec: MP3


Sekrety Sztokholmu

Kategoria: Pozostałe

Lennie Lee kieruje popularnym magazynem dla mężczyzn. mieszka w luksusowym apartamencie i nieustannie otaczają go piękne kobiety. Ale dobra passa się kończy. Nakład leci w dół. Przyjaciele odwracają się od niego. I kiedy wszystko wydaje się zmierzać w złą stronę. znajo­my biznesmen zleca mu zorganizowanie imprezy stulecia. Czy pieniędzy wystarczy na rozwiązanie wszystkich problemów Lenniego?

Młoda dziennikarka Solveig Berg. szukając sensacji. popełnia karygodny błąd. traci pracę i zostaje zepchnięta na boczny tor. Pustka i samotność budzą mroczne wspomnienia. Solveig zrobi wszystko. żeby wrócić do gry.

Kiedy policja znajduje zwłoki modelki i blogerki Jennifer Leone. drogi Lenniego i Solveig się przecinają. Nieoczekiwanie dochodzi do wielu wstrząsających zdarzeń.

Sekrety Sztokholmu to trzymający w napięciu thriller. którego

ISBN: 978-83-268-2799-0

Cena: 9999

978-83-268-2799-0:katarzyna michalak nadzieja, co cie nie zabije to cie wzmocni, biblia ekumeniczna pdf, biografia olgi tokarczuk, doci.pl jagoda54, anna ciarkowska pestki, byłem księdzem, queen of air and darkness pl, football manager taktyka, pozegnanie z maria borowski, projekt judyta mp3, dying light książka, koń z pokładu idy, comics cbr, nędznicy pdf, rozwód po polsku, daleko stąd cleo, cienie imperium, atlas anatomii zwierząt…