Naucz ich. jak mają Cię traktować! Praktyczny podręcznik asertywności. Wydanie II rozszerzone

Naucz ich. jak mają Cię traktować! Praktyczny podręcznik asertywności. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Poradniki Nikt nie zadba o Ciebie lepiej niż Ty sam! „Bądź grzeczny”. „czekaj na swoją kolej”. „nie krzycz”. „bądź miły. uśmiechnięty i dobrze wychowany. a świat to doceni. zauważy cię i nagrodzi”… Takie i podobne przekazy od maleńkości słyszymy z ust rodziców.…

Published by admin in1 lutego 2012
Tagi: , , , , ,

Naucz ich. jak mają Cię traktować! Praktyczny podręcznik asertywności. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Nikt nie zadba o Ciebie lepiej niż Ty sam!

„Bądź grzeczny”. „czekaj na swoją kolej”. „nie krzycz”. „bądź miły. uśmiechnięty i dobrze wychowany. a świat to doceni. zauważy cię i nagrodzi”… Takie i podobne przekazy od maleńkości słyszymy z ust rodziców. dziadków i nauczycieli. Mają uczynić z nas ludzi kulturalnych. szanujących innych. zdolnych do współpracy. Wszystko byłoby w porządku. gdyby każdy stosował się do tych zasad. Jest jednak inaczej. Najpierw w dzieciństwie. a potem w dorosłym życiu wciąż spotykamy się z ludźmi. którzy porozumiewają się ze światem zupełnie inaczej. I swoje reguły gry brutalnie narzucają innym – mniej asertywnym.

Autor tej książki od lat uczy asertywności. Rozumie ją nie tylko jako umiejętność mówienia NIE. gdy nie mamy ochoty powiedzieć TAK. Asertywność jest dla niego także sztuką zachowania kultury w sytuacjach trudnych. gdy inni przekraczają granice naszego terytorium. oraz umiejętnością zachowania elegancji i dyplomacji. gdy inni są nie do końca fair. Z książki dowiesz się. jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. m.in. z presją i namowami. jak być asertywnym wobec podwykonawców. jak wykazać się asertywnością w państwowej służbie zdrowia i kiedy asertywność może się przydać młodym małżeństwom.

Autor: Bartłomiej Stolarczyk

Cena: 39.90

Bartłomiej Stolarczyk: MP3


wnictwo

Kategoria: Rok_wydania

2017

Oprawa:

Cena:

:


Cudowna podróż. Tom 1

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czternastoletni Nils Holgersson mieszka z rodzicami na wsi na południu Szwecji – niestety ma bardzo zły charakter – nie słucha rodziców i męczy zwierzęta.

Pewnego dnia znajduje krasnoludka. który zmienia go w człowieczka własnego wzrostu! Teraz wszystkie dręczone zwierzęta chcą zrewanżować się za krzywdy. które im wcześniej wyrządził. Z kłopotów ratuje go gąsior Marcin. z którym wyrusza na długą wyprawę. Chłopiec leci z nim na północ – do Laponii.

Czy dzięki tej podróży Nils Holgersson się zmieni?

Autor: Selma Lagerlof

Cena: 24.90

Selma Lagerlof: MP3


Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2021

Cena:

2021: 9999focus 2 sprawdziany, nicole snow, gracz pdf, londyn nie ma takiego miasta, nagroda nike 2016, nie wytrzymała posikała się, joseph campbell bohater o tysiącu twarzy, dying light ulepszenia broni, hard eve jagger, julian tuwim zosia samosia, kristin hannah prawdziwe kolory, wróć do mnie, sos cumberland, ezotoryka, star wars ksiązki, krew bogów, rachunkowosc budzetowa, wszystkie nasze dzienne…