Miłość na walizkach

Miłość na walizkach Kategoria: Powieści i opowiadania Dalsze losy Mańki i Tośka – zakochanej pary. znanej z Lilki i Trzymaj się. Mańka!   Na miłość nigdy nie jest za późno. Tak właśnie myśli Marianna. gdy wspólnie z ukochanym Antkiem musi sprostać nowemu etapowi w życiu. Antek. inżynier pracujący w Korei Południowej. przechodzi na emeryturę. czuje…

Published by admin in20 stycznia 2012
Tagi: , , , , ,

Miłość na walizkach

Kategoria: Powieści i opowiadania

Dalsze losy Mańki i Tośka – zakochanej pary. znanej z Lilki i Trzymaj się. Mańka!

 

Na miłość nigdy nie jest za późno.

Tak właśnie myśli Marianna. gdy wspólnie z ukochanym Antkiem musi sprostać nowemu etapowi w życiu. Antek. inżynier pracujący w Korei Południowej. przechodzi na emeryturę. czuje się niepotrzebny i rozżalony. Jak wykorzystać energię. zapał i pasję. które wciąż w sobie ma? Jak sprawić. by znów złapał wiatr w żagle. w nowym życiu bez pracy zawodowej?

Wrócić do Polski i spokojnie mieszkać w domu z ogródkiem pod miastem? Czy takie sielsko-anielskie życie w jednym miejscu to jedyne przeznaczenie dla dwojga dojrzałych ludzi? A może lepiej podróżować. odważnie poznawać świat. cieszyć się sobą?

Mańka wie jedno: na pewno nie zostawi Antka samego. Nieważne. co wybiorą. gdzie pojadą. byle razem.

Zaliczą Lizbonę. Finlandię. nawet Australię. A przy okazji będą się zmagać z rodzinnymi problemami. małymi i dużymi.

 

Autor: Małgorzata Kalicińska

Cena: 35.01

Małgorzata Kalicińska: MP3


Czarne słońce

Kategoria: Powieści i opowiadania

Koniec świata. jaki znasz

W ojczyźnie przyszłości wrogowie pozbawieni są wszelkich praw. A wrogiem jest każdy Inny. każdy Obcy. Odgrodzona od dogorywającej Europy. rządzona przez Ojca Premiera. Wielka Polska nigdy nie zostanie zalana przez hordy uchodźców. nie będą panoszyć się w niej zdrajcy i degeneraci.

Za eliminację odpadów ze społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz. lider neonazistowskiej bojówki. chodzące wcielenie absolutnego zła. człowiek mordujący dla samej przyjemności zabijania. Realizacja kolejnego rządowego zlecenia brutalnie przeorze mu świadomość i zmieni całe życie.

Okrutna. wywrotowa. „antypolska” powieść autora Ślepnąc od świateł jest efektownym zderzeniem literackich gatunków – thrillera. dystopii. kryminału noir. powieści drogi. dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości. Prowokując do granic możliwości. Żulczyk tak naprawdę oferuje g

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 39.90

Andrzej Ziemiański: MP3


Ludowa historia Polski

Kategoria: Historia i literatura faktu

Opowieść o tym. co zostało w polskiej pamięci zakłamane. albo z niej wyparte. To historia 90 proc. Polaków — ubogich i niewykształconych. tych. którzy mieli ciężko pracować i słuchać narodowych elit — od początku Polski aż do czasów współczesnych.

 

Głównym przedmiotem książki jest władza — władza tych. którzy w społeczeństwie są na górze nad tymi. którzy są na dole — oraz instytucje społeczne. które służyły elitom do przejmowania tego. co wyprodukował lud. To nie tylko więc historia poddaństwa i pańszczyzny. ale także relacji w fabryce i w biurze w XIX w. To historia ludowa. a nie narodowa: autora mniej interesują wojny i powstania. a bardziej to. jak ich sukcesy i klęski zmieniały relacje pomiędzy mieszkańcami naszego kraju. Polakami. Żydami. Ukraińcami i innymi mniejszościami.

Autor: Adam Leszczyński

Cena: 29.90

Adam Leszczyński: MP3


Plotkara 8: Nie zatrzymasz mnie przy sobie

Kategoria: Pozostałe

Blair mieszka u Vanessy. która spotyka się z Aaronem. Nate jest teraz partnerem Seleny. zdradził z nią Blair. Dziewczyna wie już. że może studiować w Yale. Obiecuje sobie. że nie wejdzie już w żaden związek. jednak niedługo potem spotyka młodego i przystojnego lorda.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

 

„Plotkara” to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele. 12 części poświęconych jej głównym bohaterom. a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

 

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy U

Autor: Arkadiusz Bednarski

Cena: 39.90

Arkadiusz Bednarski: MP3


Tak smakuje miłość

Kategoria: Powieści i opowiadania

Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi. albo zbyt szybko wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw?

Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję – wróżbiarstwo. Któregoś dnia stawia karty swojemu synowi. Niestety. przyszłość jawi się w czarnych barwach. Za radą kart (i mamusi). mąż Oli odchodzi.
Choć Ola jest znaną blogerką kulinarną i nie istnieje danie. którego nie potrafiłaby przygotować. nie zna tego najważniejszego przepisu – na miłość…

Ola wraca w rodzinne strony. by wyremontować stary dom pośrodku lasu i obiecuje wyjść za pierwszego mężczyznę. który zechce tam z nią zamieszkać. Przychodzi jej do głowy tylko jeden zawód. jaki pozwala na pracę w dowolnym miejscu – pisarz. Choć pomysł był tylko żartem. niedługo na horyzoncie pojawia się młody i pr

Autor: Marek Skała

Cena: 49.00

Marek Skała: MP3


cześniej mogłeś się spodziewać. Ta książka jest obietnicą prosperity. którą Brian Tracy. guru od sprzedaży. spełnia raz za razem. Dzięki słuchaniu jego pomysłów i wprowadzaniu ich w życie więcej handlowców stało się milionerami niż dzięki jakimkolwiek innym programom treningowym. Musisz rozumieć psychologię stojącą za procesem sprzedaży. To absolutnie konieczne. jeśli chcesz osiągnąć sukces. o jakim marzysz. Ta książka to twój klucz do umysłu klienta.
Tom Hopkins. autor książki How to Master the Art of Selling

Dzięki tej książce stałem się handlowcem numer jeden w mojej firmie. Wystarczyło. że wprowadziłem w życie pomysły Briana Tracy. Gdziekolwiek. cokolwiek i kiedykolwiek sprzedajesz. pamiętaj. że przetestowane techniki Briana Tracy to pewna droga na szczyt.
Todd Duncan. autor bestsellera High Trust Selling

Brian Tracy po mistrzowsku uczy. jak przekuć jego wiedzę

Kategoria: Ekonomia i biznes

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.
Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.
W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym warsztatowe „działania do przećwicz

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 5.90

Juliusz Słowacki: MP3


Finansowy kozak. Zarabiaj. ile chcesz. i spełniaj marzenia

Kategoria: Poradniki

Finansowy kozak. Zarabiaj. ile chcesz. i spełniaj marzenia

Życie z dużą kasą może być bardzo fajne. Odpadają kłopoty w rodzaju rat kredytu. zepsutego auta czy przeciekających butów. które koniecznie muszą wytrzymać do końca sezonu. Zamiast tego pojawiają się co prawda inne problemy. lecz ich rozwiązywanie jest dużo przyjemniejsze – w końcu ileż można kupować wypasionych limuzyn? Wielki szmal to również spełnianie marzeń – tak własnych. jak i ukochanych osób. To wreszcie wolność i możliwość beztroskiego życia na swoich warunkach. Tyle tylko. że do milionów dochodzi się dzięki wielkiej nieuczciwości albo dzięki ogromnemu szczęściu…

Jeśli szukasz trzeciej ścieżki do osiągnięcia wielkiego bogactwa. właśnie trzymasz ją w dłoni. Tak naprawdę odpowiedzi masz w głowie. a dzięki tej książce odkryjesz je i wykorzystasz. Spostrzeżesz. że zamiast z

39.90: 1

Cena:

1:zaklinacz taran matharu, uleczone dusze, baśnie 1000 i jednej nocy, seria niefortunnych zdarzeń lemony snicket, piesn o cnocie, klikacz the last of us, maigret zastawia sidła online, szachista łysiak, szmaglewska seweryna, darkest dungeon ciekawostki, nicole snow, hearts of iron 4 kody na wojsko, wyznania zakupoholiczki książka, philip zimbardo efekt lucyfera, zbuntowane serce doci, l staff, paweł jasienica rzeczpospolita obojga narodów, zobaczyć i umrzeć, opowieści miłosne, śmiertelne i tajemnicze, szata douglas, stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął pdf, fabio volo, pliniusz starszy historia naturalna pdf, określenia na penisa…