Sekrety zamkowych podziemi

Sekrety zamkowych podziemi Kategoria: Powieści i opowiadania   Kaśka. szalona i nieobliczalna studentka polonistyki. wraz z koleżankami wyjeżdża na wakacje w zamku. Początkowo wyjazd nie zapowiadał się niezwykle. do czasu. aż dziewczyny dotarły na miejsce… Okazało się. że wczasowiczki nie mogą zamieszkać w zamkowym hotelu. ponieważ w ostatnim czasie kilka kobiet zaginęło tam w niewyjaśnionych…

Published by admin in17 stycznia 2012
Tagi: , , ,

Sekrety zamkowych podziemi

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Kaśka. szalona i nieobliczalna studentka polonistyki. wraz z koleżankami wyjeżdża na wakacje w zamku. Początkowo wyjazd nie zapowiadał się niezwykle. do czasu. aż dziewczyny dotarły na miejsce…

Okazało się. że wczasowiczki nie mogą zamieszkać w zamkowym hotelu. ponieważ w ostatnim czasie kilka kobiet zaginęło tam w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewczyny. nie chcąc zrezygnować z przygody. dopinają swego i ostatecznie dostają zakwaterowanie w jednym z pokoi.

Żądna przygód Kaśka odkrywa tajemne podziemia ukryte przed turystami. a to tylko początek ciągu niezwykłych wydarzeń.

 

Autor: Joanna Hacz

Cena: 20.90

Joanna Hacz: MP3


Kiedyś Cię odnajdę

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika miała 19 lat. kiedy jej matkę brutalnie zgwałcono i zamordowano we własnym mieszkaniu. Policji nie udało się złapać zwyrodnialca. który się tego dopuścił. więc sprawę umorzono. Gdyby nie Olga. jej najlepsza przyjaciółka. Weronice trudniej byłoby się otrząsnąć po tej tragedii.
Teraz. po 10 latach. kolejny cios. W podobnych okolicznościach ginie Olga. I znowu brak postępów w śledztwie prowadzonym przez Szymona Pawelca z wydziału zabójstw. Tym razem Weronika nie zamierza jednak bezczynnie się temu przyglądać. Zaczyna prywatne dochodzenie. w którym głównym podejrzanym jest jeden z byłych współpracowników jej przyjaciółki. Czy ten trop nie zwiedzie jej na manowce?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 36.90

Małgorzata Rogala: MP3


umysłu. co przygotuje Cię do praktykowania klasycznej jogi. Jeśli podejdziesz do tematu poważnie. Twoje dotychczasowe życie wyraźnie się zmieni. a Ty staniesz się nową osobą – nieskończenie mądrą i wolną.

W drugim wydaniu Psychologii jogi autor jeszcze uważniej przyjrzał się filologicznej warstwie pracy Patańdźalego. Ponadto uzupełnił aneks o medytację miłującej dobroci oraz mapę Jogasutr. która pozwoli lepiej zrozumieć podział sutr na grupy.

Kategoria: Autor

Maciej Wielobób

ISBN: 978-83-283-7239-9

Cena:

978-83-283-7239-9: Wstęp do II wydania 7 Słowo wstępne – aćarja Śrivatsa Ramaswami 9Od autora 111. Wprowadzenie do studiowania Jogasutr Patańdźalego 152. Czy potrafisz uderzyć niebo kamieniem. czyli czym jest joga (JS I.1 – I.4) 273. Od szaleństwa do medytacji – pięć poruszeń świadomości (JS I.5 – I.11) 334. Pułapka ignorancji – pięć uciążliwości (JS II.3 – II.9) 395. Droga jestwszystko co w tobie kocham pdf, katarzyna sosnowska, camilla lackberg złota klatka pdf, teoria dyskursu, jak skutecznie rzucić palenie allen carr pdf free, forest village poradnik, biały mustang lektura, horda heroes 3, obserwatorka, elżbieta woodville dzieci, król życia online, matki które nie potrafią kochać, sexed pl, anno 1800 wymagania…