Etyczna manipulacja. czyli jak sprawić. żeby ludzie naprawdę Cię lubili. Wydanie II rozszerzone

Etyczna manipulacja. czyli jak sprawić. żeby ludzie naprawdę Cię lubili. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Poradniki Tajemne prawa sympatii – daj się polubić! Wprowadzenie. czyli kiedy i dlaczego manipulacja może być etyczna Komunikacja werbalna i niewerbalna. czyli jak sprawić. by ludzie Cię lubili Wyższa szkoła dobrych relacji. czyli co robić. by przyjaźń trwała wiecznie Umiejętność nawiązywania…

Published by admin in13 stycznia 2012
Tagi: , , ,

Etyczna manipulacja. czyli jak sprawić. żeby ludzie naprawdę Cię lubili. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Tajemne prawa sympatii – daj się polubić!

 • Wprowadzenie. czyli kiedy i dlaczego manipulacja może być etyczna
 • Komunikacja werbalna i niewerbalna. czyli jak sprawić. by ludzie Cię lubili
 • Wyższa szkoła dobrych relacji. czyli co robić. by przyjaźń trwała wiecznie

Umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z innymi i przebywanie w otoczeniu życzliwych ludzi to rzeczy szalenie istotne dla jakości naszego życia. Tylko w bezpiecznym. pełnym pozytywnych emocji otoczeniu możemy w pełni rozwinąć swoje zdolności. wykorzystać potencjał. osiągnąć spokój ducha i harmonię. Jednak zyskiwanie powszechnej sympatii to sztuka. która nie każdemu się udaje. Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwców mających wokół siebie mnóstwo wiernych przyjaciół. dobrych kolegów i uczynnych znajomych. pora zmienić front i zacząć działać na swoją korzyść. Pomoże Ci w tym nowe wydanie książki Agnieszki Ornatowskiej. Znajdziesz tu wszystkie powody. dla których czasem można. a nawet należy posłużyć się niewinną manipulacją. Sprawdzisz. co przyciąga do Ciebie innych ludzi. Nauczysz się zmieniać świat wokół siebie w taki sposób. by inni czuli się z Tobą lekko i radośnie. Poznasz istotne sekrety komunikacji werbalnej i niewerbalnej – odkryjesz. co zniechęca. a co zachęca do kontaktów z Tobą. Dowiesz się także. jak pielęgnować przyjaźń. by nigdy się nie skończyła. i poczytasz o najbardziej lubianych ludziach. A wisienką na torcie będzie zapis pewnego seansu hipnotycznego…

Czytaj i zmieniaj świat!

Jeżeli:

 • szukasz sposobów na zdobywanie nowych przyjaciół
 • chcesz nauczyć się lepiej dogadywać ze swoimi znajomymi
 • chcesz poznać najskuteczniejsze i najnowocześniejsze metody komunikacji z innymi
 • oraz dowiedzieć się. jak sprawić. żeby Twój świat był pełen ludzi. którzy naprawdę Cię lubią masz przed sobą najlepszy przewodnik!

Żyj pięknie i słonecznie!

Autor: Agnieszka Ornatowska

Cena: 14.90

Agnieszka Ornatowska: MP3


Florystka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety. w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza. którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się. że była ona ostatnią osobą. która widziała Zosię żywą.

Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach. ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu. gdzie pochowano Amadeusza. staje się główną podejrzaną.

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


Hrabia Monte Christo. Część 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Genialne dzieło Dumasa to wciąż niedościgniony pierwowzór opowieści o wielkiej intrydze. sile zemsty. potędze przyjaźni i triumfie człowieka w walce o honor.

Oficera marynarki. Edmunda Dantesa. poznajemy w momencie wpłynięcia do Marsylii trójmasztowca „Faraon”. na którym objął on. po śmierci dowódcy. stanowisko kapitana. Wydaje się. że przed młodym człowiekiem rozpościera się teraz pasmo sukcesów. szczególnie że czeka też na niego ukochana Mercedes. z którą wkrótce ma wziąć ślub. Niestety. tuż przed swoją śmiercią dowódca poprosił Edmunda. by ten dostarczył do Paryża pewne dokumenty. które podczas rejsu zostały zabrane z Elby. gdzie uwięziony był Napoleon.

Ten fakt pomaga zazdrosnym o jego sukcesy ludziom napisać donos. w wyniku którego Edmund trafia na lata do więzienia w twierdzy If. Okrucieństwo wyrządzone Dantesowi przez tych. których miał za p

ISBN: 978-83-7878-049-6

Cena: 9999

978-83-7878-049-6:


Droga Startupu. Metoda sukcesu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Kiedyś ta książka będzie uważana za klasyczną pozycję. Zainspiruje tysiące firm do podjęcia bardzo potrzebnego wysiłku i przemyślenia od nowa swojej działalności.

// Seth Godin

Standardowe metody zarządzania nie zawsze się sprawdzają. W szczególności dotyczy to startupów. tj. nowych przedsiębiorstw – tworzonych z myślą o oferowaniu nowych produktów lub usług – które muszą działać w warunkach skrajnej niepewności. Sukces startupu zależy od wielu czynników. jednak szczególnie ważny jest sposób zarządzania. W teorii większość menedżerów doskonale wie. że trzeba stawiać na innowacyjność i elastyczność. że należy myśleć nieszablonowo. a podczas przewodzenia zespołem pracowników konieczne jest dostrzeganie i wykorzystywanie ich naturalnych predyspozycji. W praktyce jednak okazuje się. że wdrożenie tych szczytnych idei stwarza sporo problemów!

Trzymasz w ręku książkę. którą napisano z myślą o wypełnieniu luki między teorią strategicznego zarządzania a praktyką. Skorzystają z niej kierownicy we wszystkich organizacjach. które stawiają na innowacyjność. Przedstawiono tu sprawdzony schemat przekształcenia organizacji w taką. która będzie odnajdywać nowe źródła wzrostu w długim okresie. Pokazano. jak budować struktury odpowiedzialności motywujące do tworzenia innowacji i organizować pracę tak. żeby stała się naprawdę satysfakcjonująca. Książka skłania do przemyślenia na nowo roli lidera – udowadnia. jak bardzo jest ważna ciągła otwartość na poszukiwania. Zawarte tu wskazówki są bardzo praktyczne i cenne nie tylko dla kierownictwa typowych startupów.

Dowiedz się. jak:

 • wdrażać metody zarządzania przedsiębiorczego
 • tworzyć portfel startupów w organizacji i zarządzać nim
 • stosować metodologię Lean Startup
 • uwalniać w organizacji pokłady kreatywności
 • kreować warunki rozwoju utalentowanych pracowników
 • wprowadzić organizację w stan ciągłej transformacji i ciągłego rozkwitu

Droga startupu – droga rozkwitu!

 


DROGA STARTUPU została napisana z myślą o ułatwieniu menedżerom i przywódcom firm stawiania czoła wyzwaniom XXI wieku. Jednak to. co do tej pory widzieliśmy. blednie w porównaniu z nadciągającymi zmianami. Musimy się przygotować na tę nową. niepewną przyszłość. W niniejszej książce wielokrotnie starałem się podkreślać. że proponowana przeze mnie struktura organizacyjna nie jest ostatecznym osiągnięciem nauki o zarządzaniu. Nie stanowi też fundamentu uniwersalnego. najlepszego systemu zarządzania wszech czasów. Należy ją raczej traktować jak pierwszą z wielu zawierających ziarna własnej ewolucji.

// Eric Ries


Autor: Eric Ries

Cena: 39.90

Eric Ries: MP3włoskie wesele, blanka lipińska 365, cel badań definicja nowak, zorro pdf, ferdydurke omówienie, masaż klasyczny zborowski pdf, adam kay będzie bolało, samouczek j niemieckiego, w śnieżną noc, opór bromberg pdf, darkest dungeon pl, patrycja wieczorkiewicz, mroczniej el james doci, nobel dla olgi tokarczuk…