Psychologia zmiany. Rzecz dla wściekniętych. Wydanie II rozszerzone

Psychologia zmiany. Rzecz dla wściekniętych. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Ekonomia i biznes 150 skutecznych technik jak wyjść z kryzysu! Gość specjalny II wydania: prof. Witold M. Orłowski Ile potrwa światowy kryzys gospodarczy. tego nie wiemy. Potrzebujemy jednak wskazówek. jak go przetrwać. Na szybkie odbicie się od dna nie możemy liczyć. stagnacja sporo potrwa. Dlatego drugie…

Published by admin in10 stycznia 2012
Tagi: , , , ,

Psychologia zmiany. Rzecz dla wściekniętych. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

150 skutecznych technik jak wyjść z kryzysu!

Gość specjalny II wydania: prof. Witold M. Orłowski

Ile potrwa światowy kryzys gospodarczy. tego nie wiemy. Potrzebujemy jednak wskazówek. jak go przetrwać. Na szybkie odbicie się od dna nie możemy liczyć. stagnacja sporo potrwa. Dlatego drugie wydanie zostało uzupełnione o rozdział kryzysowy. Pierwsze wydanie tej książki ukazało się niemal na rok przed kryzysem. Zawierało ponad 150 technik. za pomocą których można zbudować lub poprawić dobre relacje – jak się okazuje. najważniejszą rzecz w kryzysie. Efekt tej książki nie znajduje się jednak na jej stronach – ten efekt jest w nas. Już WIESZ. co robić i jak robić. To jednak za mało. Należy jeszcze TO ZROBIĆ. Każda ze 150 technik coś daje. zmniejsza skutki kryzysu. pozwala go unikać w jakimś obszarze. daje wręcz szansę na sukces.

„Gratuluję postępów w pracy nad książką. Nie mogę się doczekać jej publikacji. Przesyłam Ci wprowadzenie. które możesz zamieścić. Powodzenia w pisaniu.”

Bob Cialdini

„Marek – TA KSIĄŻKA TO WSPANIAŁA IDEA – i dziękuję. że umieściłeś mnie w tak wspaniałym towarzystwie.”

Kevin Hogan

„W zarządzaniu ludźmi najważniejsze jest motywowanie – do lepszej pracy. rozwoju. zmiany. I wszystko to jest w tej książce. Dobra idea – techniki z najwyższej półki – podane są prosto. do zastosowania od zaraz. Osobisty udział największych światowych autorytetów biznesu – Cialdiniego. Hogana. Ury’ego – obok znakomitych komentarzy Andrzeja Mleczki daje tej książce dodatkowe atuty. Chce się ją czytać. dobrze się czyta i warto ją czytać.”

Katarzyna Niezgoda

„Żywy język. przystępna forma. liczne praktyczne przykłady. Do tego dowcipne. niekonwencjonalne puenty. To idealna lektura dla osób. które pragną być skuteczne oraz odnosić sukcesy zarówno w biznesie. jak i życiu prywatnym.”

Igor Chalupec

„Książka ta jest nowym zjawiskiem w naszej literaturze biznesowej z dwóch co najmniej powodów. Pierwszy to znakomita równowaga między słowem i obrazem – ożywiająca pozycja. która uczy. bawiąc. Drugi to równowaga między mnóstwem sugestii dla praktyków i sporą dawką rzetelnej. pogłębionej refleksji o relacjach między ludźmi. Autor upraszcza. nie spłycając. daje trafne przykłady. wyjaśniając jednoznacznie opisywane idee. reguły i zasady. Lektura dla wszystkich! Książka świetnie smakuje dzięki osobistemu podejściu autora. bezpretensjonalnej opowieści o spotkaniach z wieloma znakomitymi osobistościami świata społecznego. ludźmi pokazywanymi w ujmujący. bezpośredni sposób. Przybliżając autorów. przybliża ich idee.”

prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

 


Patroni medialni:

 

Autor: Marek Skała. Andrzej Mleczko

Cena: 34.90

Marek Skała. Andrzej Mleczko: MP3


span>W tym kraju przemocy żyją obok siebie Ciotka Lidia. surowa i okrutna funkcjonariuszka Gileadu oraz młodziutka Agnes. przygotowywana do roli Podręcznej. Ich losy obserwuje z jak dotąd bezpiecznego dystansu Daisy. nastolatka mieszkająca w Kanadzie. Jaki los spotka mieszkańców Gileadu? A raczej jaki los czeka świat. w którym powstał Gilead?

„Książka. którą musisz przeczytać” Sunday Telegraph

„Margaret Atwood w najwyższej formie” The Guardian

„Nasz wspólny czas. mój czytelniku. właśnie się zaczyna. Może potraktujesz te moje kartki jak kruchą skrzynię skarbów. którą należy otwierać z największą ostrożnością. Może podrzesz je lub spalisz. co często przydarza się słowom. Trzymasz w dłoniach groźną broń.naładowaną sekretami trzech kobiet z Gileadu. Narażają życie dla ciebie. Dla nas wszystkich. Zanim wkroczysz w ich świat. warto może uzbro

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najgłośniejsza powieść 2019 roku już w Polsce!

Margaret Atwood po ponad trzydziestu latach wraca do świata ze swojej najsłynniejszej powieści Opowieść Podręcznej. I to w jakim stylu! Za Testamenty pisarka zdobyła Nagrodę Bookera.

Zawsze mówiłam „nie”. gdy proszono mnie o napisanie drugiej części. Ale jako że zaczęliśmy zbliżać się do Gileadu. zamiast się od niego oddalać. ponownie to przemyślałam – powiedziała autorka w dniu premiery.

Od wydarzeń przedstawionych w „Opowieści Podręcznej” minęło piętnaście lat. Sytuacja Republiki jest dramatyczna. Brakuje jedzenia. na świat przychodzą zdeformowane. słabe dzieci. umierają też Podręczne. czyli niewolnice. których zadaniem jest rodzić.

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


. Then one determined medical engineer noticed that she left a trail of disease wherever she cooked. and identified her as an asymptomatic carrier of Typhoid Fever. With this seemingly preposterous theory. he made Mallon a hunted woman. The Department of Health sent Mallon to North Brother Island. where she was kept in isolation from 1907 to 1910. then released under the condition that she never work as a cook again. Yet for Maryproud of her former status and passionate about cookingthe alternatives were abhorrent. She defied the edict. Bringing early-twentieth-century New York alivethe neighborhoods. the bars. the park carved out of upper Manhattan. the boat traffic. the mansions and sweatshops and emerging skyscrapersFever is an ambitious retelling of a forgotten life. In the imagination of Mary Beth Keane. Mary Mallon becomes a fiercely compelling. dramatic. vexing. sympathetic. uncompromising. and unforgettable heroine.

Kategoria: Autor

Mary Beth Keane

ISBN:

Cena: 9999

:


name

Kategoria: cat

desc

attrs/a/0/_name: attrs/a/0/__cdata

Cena: _price

attrs/a/0/__cdata: attrs/a/6/__cdatasławomir mrożek artysta rodzaj i gatunek literacki, zamczysko w otranto pdf, anioł śmierci mengele, dexter morgan co zuzywal, mały atlas anatomiczny, bogactwo i grzech, uczeń skrytobójcy pdf, 80 dni dookoła świata książka, selfpublishing, grzeczne dziewczynki nie awansują pdf, formaty książek, sprawdzian klasa 4 figury geometryczne, do dwóch razy sztuka, silent hill 5, sapkowski wiedźmin książki, kubuś puchatek opowiadanie…