Jego banan

Jego banan Kategoria: Powieści i opowiadania Poważnie. Facet jest uzależniony od potasu. Oczywiście. to ja po niego nieopatrznie sięgnęłam. Technicznie rzecz ujmując. wsadziłam go sobie do ust. Co więcej przeżułam… a nawet połknęłam. Taaak. wiem. Niedobra. niedobra dziewczynka. I wtedy go zobaczyłam. Wierzcie mi lub nie. ale to. że właśnie dławiłam się jego bananem. raczej…

Published by admin in10 stycznia 2012
Tagi: , , , , , ,

Jego banan

Kategoria: Powieści i opowiadania

Poważnie. Facet jest uzależniony od potasu.

Oczywiście. to ja po niego nieopatrznie sięgnęłam. Technicznie rzecz ujmując. wsadziłam go sobie do ust. Co więcej przeżułam… a nawet połknęłam.

Taaak. wiem. Niedobra. niedobra dziewczynka.

I wtedy go zobaczyłam. Wierzcie mi lub nie. ale to. że właśnie dławiłam się jego bananem. raczej nie zrobiło na nim najlepszego wrażenia.

Zacznijmy jednak od początku. Zanim miałam czelność sięgnąć po należącego do milionera banana. dostałam swoje pierwsze ważne zlecenie jako reporterka. I wyjątkowo nie było to jak zwykle byle jakie zadanie. wyskrobki z dna garnka. których nikt nie chciał. Nic w stylu przepytywania śmieciarza o jego ulubione rejony miasta. czy pisania o wielkiej wadze zbierania psich kup z trawników i placów.

Nie. Nic z powyższych. dziękuję bardzo.

To był prawdziwy przełom w mojej karierze. Szan

Autor: Małgorzata Warda

Cena: 14.90

Małgorzata Warda: MP3


jąca niż wszystkie fanki świata.

Czy dziewczynie uda się zatrzymać idola. skoro cały świat chce jej go odebrać?

Kategoria: Autor

Kristen Callihan

ISBN: 978-83-287-1489-2

Cena: 9999

978-83-287-1489-2:


łęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Kategoria: Autor

Jakub Żulczyk

ISBN: 978-83-8139-634-9

Cena: 9999

978-83-8139-634-9:


Pan Wołodyjowski

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzecia i zarazem ostatnia część Sienkiewiczowskiej Trylogii.

Tym razem tłem przygód dla swoich barwnych postaci Sienkiewicz uczynił okres wojen z Turcją (1668-1673). umiejscawiając akcję powieści na Kresach – romantycznej kolebce polskości.

Znów spotkamy bohaterów znanych z poprzednich części – Skrzetuskiego. Kmicica i oczywiście Zagłobę. ale to śmiałe poczynania tytułowego Wołodyjowskiego śledzić będziemy z zapartym tchem. Pan Michał. z racji niewielkiego wzrostu zwany też Małym Rycerzem. już wcześniej dał się poznać jako wojak bez skazy i wzór cnót wszelakich. Jedyne czego mu brakowało to względy panien. Śmierć narzeczonej Anusi Borzobochatej. przegrane konkury o rękę Krzysi. która swe serce oddała – o zgrozo! – wiernemu druhowi i towarzyszowi broni Ketlingowi… Nie miał nasz bohater szczęścia w miłości. I kiedy zdawać by się mogło. że znajdzie je u boku Basi. pieszczotliwie zwanej hajduczkiem. na scenę wkracza dowódca litewskich tatarów Azja Tuhajbejowicz i porywa mu ukochaną…

Epilog wydanej w latach 1887-1888 powieści wieńczą słowa. ujawniające cel powstania Trylogii: „Na tym kończy się ten szereg książek pisanych w ciągu kilku lat i w niemałym trudzie – dla pokrzepienia serc”.

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 23.90

Henryk Sienkiewicz: MP3


hała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem. który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś. co sprawiło. że zamiast się wycofać. postanowiła podjąć ryzykowną grę.

Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami. gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy. a sytuacja wymyka się spod kontroli?

To przecież tylko gra. nieprawdaż?

Kategoria: Autor

K. Bromberg

ISBN: 978-83-283-7702-8

Cena: 9999

978-83-283-7702-8: Opinie o K. Bromberg Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5 Rozdział 6 Rozdział 7 Rozdział 8 Rozdział 9 Rozdział 10 Roz


Zwyciężaj w biznesie! Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki

Kategoria: Ekonomia i biznes

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

 • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
 • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
 • podejmow

  ISBN: 978-83-8117-062-8

  Cena: 9999

  978-83-8117-062-8:  żywienie zwierząt i paszoznawstwo pdf, ebook do pobrania, mięśnie anatomia pdf, interna szczeklika 2015, krew elfów tom 2 pdf, tomek w gran chaco pdf, jonasson ragnar, krokodyl w doniczce, malczewski antoni, zobowiązania część ogólna radwański pdf, chyłka zaginięcie pdf, kinga gąska, jak byc dobrym kierownikiem, command & conquer: red alert 3 – powstanie, caly film dotyk crossa, wiedźmin pierwsza książka, ania z szumiących topoli audiobook, www 1939…