Sztuka komunikacji dla bystrzaków

Sztuka komunikacji dla bystrzaków Kategoria: Poradniki Dowiedz się. jak: zostać mistrzem komunikacji. łatwo nawiązywać kontakty. umiejętnie prowadzić negocjacje. komunikować się z ludźmi. wykorzystując do tego nowoczesną technologię. Słuchaj. buduj więź i toruj drogę do sukcesu Twoja zdolność do komunikowania się z odwagą. zaangażowaniem i w sposób zrozumiały dla odbiorcy jest kluczem do sukcesu w pracy…

Published by admin in9 stycznia 2012
Tagi: , , ,

Sztuka komunikacji dla bystrzaków

Kategoria: Poradniki

Dowiedz się. jak:

 • zostać mistrzem komunikacji.
 • łatwo nawiązywać kontakty.
 • umiejętnie prowadzić negocjacje.
 • komunikować się z ludźmi. wykorzystując do tego nowoczesną technologię.

Słuchaj. buduj więź i toruj drogę do sukcesu

Twoja zdolność do komunikowania się z odwagą. zaangażowaniem i w sposób zrozumiały dla odbiorcy jest kluczem do sukcesu w pracy i w życiu prywatnym. Ten przyjazny poradnik pomaga wyzbyć się nieśmiałości w kontaktach z ludźmi i pokazuje krok po kroku. jak mądrze dobierać słowa i używać mowy ciała podczas ważnych dla nas rozmów.

W książce:

 • informacje na temat aktywnego słuchania.
 • pomoc w zrozumieniu różnych stylów komunikacji.
 • rady. jak budować sieć kontaktów. żeby odnieść sukces zawodowy.
 • wskazówki. jak negocjować z finezją.
 • spos

  ISBN: 978-87-26-51043-0

  Cena: 9999

  978-87-26-51043-0:


  Morze krwi. ziemia ognia

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Powojnie. Kamień Pomorski. rubieże nowego państwa. Z pozoru senne miasteczko. w którym dochodzi do okrutnej zbrodni. Czy może być lepszy czas i miejsce dla mrocznego kryminału?

  Zagadkę rozwiązuje komendant Stanisław Brzeziński. przedwojenny prawnik. bonvivant. Śledztwo prowadzi do dawnego obozu pracy dla robotników przymusowych. a później do opuszczonej leśniczówki. gdzie milicjanci i komunistyczni dygnitarze organizowali tajemnicze spotkania.

  Brzezińskiemu cały czas towarzyszą duchy przeszłości. a po piętach depcząmu funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Czy upora się z przeciwnościami i znajdzie mordercę?

  Autor: Maciej Paterczyk

  Cena: 14.90

  Maciej Paterczyk: MP3


  Kryminalista

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Stamtąd nie wychodzi się takim. jakim się weszło.
  Jak wygląda życie w więzieniu? Przekonuje się o tym student skazany za nieumyślne zabójstwo. Osadzony w celi git-ludzi. styka się ze swoistą strukturą władzy. więzienną mentalnością. obyczajami i językiem – grypserką. Zetknięcie ze „światem równoległym” za kratami staje się koszmarem. Czy w tej konfrontacji ma jakieś szanse?
  Po nagrodzonej w konkursie wydawnictwa „Znak” „Kuracji”. w której odsłonił niszczący system szpitala psychiatrycznego. Głębski penetruje kolejną „społeczność zamkniętą”. Udowadnia w ten sposób. że literatura może jeszcze skutecznie pełnić funkcje poznawcze i publicystyczne. 

  „Kryminalista” jest powieścią. która nie waha się odsłaniać najciemniejszych stron życia. jest książką odważną – może zbyt odważną. aby mógł ją przeczytać każdy. 

  Ze względu na

  Autor: Wojciech Chmielarz

  Cena: 37.91

  Wojciech Chmielarz: MP3  hotel z lodu, wojna krwi wiedźmińskie opowieści poradnik, jonasz szustak, justyna tomczyk, oczyszczenie energetyczne samemu, granica zofia nałkowska pdf, jezus nie istniał, pelna moc mozliwosci, paweł laidler, opowiadania milf, skłóceni, alchemia odchudzania, melchior wańkowicz ziele na kraterze, henryk boukolowski, tolkien beren i luthien, schuchardt…