Pakiet dla rodziny Prymasa Tysiąclecia

Pakiet dla rodziny Prymasa Tysiąclecia Kategoria: Pozostałe Rodzina to nie nuda dla tych. którzy się kochają miłością sprawiedliwą. Tak uważał kard. Stefan Wyszyński. Ci. którzy zdecydują się poznać jego nauczanie. szybko odkryją. jak bardzo Prymas kochał polskie rodziny. jak dobrze znał ich bolączki i jak często podkreślał. że szczęśliwa rodzina to wspólnota miłująca i sprawiedliwa.…

Published by admin in28 listopada 2011
Tagi: , ,

Pakiet dla rodziny Prymasa Tysiąclecia

Kategoria: Pozostałe

Rodzina to nie nuda dla tych. którzy się kochają miłością sprawiedliwą.

Tak uważał kard. Stefan Wyszyński. Ci. którzy zdecydują się poznać jego nauczanie. szybko odkryją. jak bardzo Prymas kochał polskie rodziny. jak dobrze znał ich bolączki i jak często podkreślał. że szczęśliwa rodzina to wspólnota miłująca i sprawiedliwa.

Prymas wielokrotnie mówił o tym podczas przygotowań do obchodów 1000-lecia Chrztu Polski. Warto przypomnieć. że to on był ich pomysłodawcą i architektem. W kontekście zbliżających się obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski oraz dnia wyniesienia na ołtarze kard. Wyszyńskiego warto sięgnąć po jego nauczanie. by odkryć. że rodzina to nie nuda dla tych. którzy się kochają miłością sprawiedliwą.

Wydanie z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski

Autor: ks. Jerzy Jastrzębski

Cena:

ks. Jerzy Jastrzębski: 1


Oh. Cats!

Kategoria: Pozostałe

When a young girl spies three cats in her yard. she hopes they will be her playmates! But these frolicking felines have other ideas for fun. Will they ever be her friends?Illustrated with bright. fresh pictures by Nadine Bernard Westcott. Nola Buck’s simple text is perfect for emergent readers and cat lovers alike.

Autor: Nola Buck

Cena: 9.90

Nola Buck: MP3


and film composer Bruce Montgomery). later described by The Times as aOne of the last exponents of the classical English detective story . . . elegant. literate. and funny.This Detective Story Club classic is introduced by Douglas G. Greene. who reveals how Montgomerys ambition to emulate John Dickson Carr resulted in a string of successful and distinctive Golden Age detective novels and an invitation from Carr himself to join the exclusive Detection Club.

Kategoria: Autor

Edmund Crispin

ISBN:

Cena: 9999

:


Turniej cieni

Kategoria: Powieści i opowiadania

Lata 30. XIX wieku. Kluczem do panowania nad Azją jest Afganistan. o który Wielka Brytania rywalizuje z Rosją. W Wielką Grę. nazywaną przez Rosjan Turniejem Cieni wplątane są losy Polaków: Jana Witkiewicza – młodzieńca ułaskawionego z wyroku śmierci i zesłanego na Syberię. Adama Gurowskiego – ucznia Hegla i przyjaciela Heinego. arcyzdrajcy sprawy polskiej. a także Rufina Piotrowskiego – prostego żołnierza i najsłynniejszego uciekiniera z syberyjskiej katorgi. W śniegach Syberii. na gorących piaskach afgańskich pustyń i wybrzeżach Morza Czarnego trwa Wielka Gra. Bohaterowie rzucają cienie. ktoś jednak pociąga za sznurki marionetek. Fascynująca opowieść o Polsce. O ludzkich losach. przeznaczeniu. zdradach i niezłomności.

Autor: Elżbieta Cherezińska

Cena: 39.90

Elżbieta Cherezińska: MP3ciborowska żywienie zdrowego i chorego człowieka pdf, ostatnia rzeczpospolita, książka sposób na elfa, elon musk. biografia twórcy paypala, tesli, spacex, hate to love you tijan, krzysztof plewako-szczerbiński, patricia briggs dotyk ognia, runciman, dzieci szczęścia, zulejka otwiera oczy, sapkowski sezon burz, audiobook sapkowski, marcin to, zbrodnia i kara sny raskolnikowa, inny świat książka pdf, w 80 dni dookoła świata pdf, emil czyli o wychowaniu, bok edipresse pl, martyna szymańska instagram…