Szczęście za progiem

Szczęście za progiem Kategoria: Powieści i opowiadania Zabawna i wciągająca historia dziewczyny z prowincji. która zjawia się pewnego letniego dnia w Warszawie z jedną. pustawą walizką i chce podbić świat. Akcja toczy się jak burza. przygoda goni przygodę – od zapomnianego przez Boga i ludzi Jagniątkowa po Martynikę – a czytelnik nie może oderwać się…

Published by admin in25 listopada 2011
Tagi: , , , ,

Szczęście za progiem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zabawna i wciągająca historia dziewczyny z prowincji. która zjawia się pewnego letniego dnia w Warszawie z jedną. pustawą walizką i chce podbić świat.

Akcja toczy się jak burza. przygoda goni przygodę – od zapomnianego przez Boga i ludzi Jagniątkowa po Martynikę – a czytelnik nie może oderwać się od lektury. Przez karty książki przewija się cała galeria malowniczych postaci: nawiedzony muzyk Józio. groźna pani Irena. umięśniony Sebek. zapity Remek. a każda z nich ma wpływ na los bohaterki i jej widzenie świata.

Czy Kopciuszek zrobi karierę i znajdzie księcia? A może książę wcale nie będzie tym. czego naprawdę chce Kopciuszek?

Autor: Manula Kalicka

Cena: 14.90

Manula Kalicka: MP3


Echo w płomieniach

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.

Mąż Carmen Greer za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera i pomoc w pozbyciu się męża.

Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje. zostanie wplątani w spiralę zbrodni i kłamstw sięgających daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty.

Autor: Lee Child

Cena: 16.90

Lee Child: MP3


Porwanie Prozerpiny. Mazurscy w podróży. Tom 2

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Poznawaj Europę z zakręconą rodziną Mazurskich!

Drugi tom nowej serii podróżniczo-przygodowej Agnieszki Stelmaszyk – autorki bestsellerowych Kronik Archeo. Mazurscy nigdy nie mają dość przygód i poznawania świata! Gdy tylko zaczynają się kolejne wakacje. pakują więc walizki i wyruszają w następną podróż. Tym razem ich marzeniem jest zobaczenie na własne oczy Oceanu Atlantyckiego. zwiedzenie Berlina. Akwizgranu. Normandii. Bretanii i kilku innych ekscytujących części Europy. Członkowie tej zwariowanej rodziny przyciągają jednak kłopoty jak magnes. więc po drodze ponownie znajdują się w samym centrum niebezpiecznej kryminalnej intrygi!

Czy kiedy bunia stanie się główną oskarżoną w sprawie porwania tajemniczej Prozerpiny. Mazurskich zaczną śledzić podejrzani kowboje. a ich samochód

Autor: B.V. Larson

Cena: 16.90

B.V. Larson: MP3


oją w trudnych chwilach. kiedy Artur ją odtrąca. Czy Lena złamie przysięgę. którą złożyła Mangano? Czy wiążąc się z mężczyzną o wilczych oczach. popełnia wielki błąd?

Kategoria: Autor

Alicja Sinicka

ISBN: 978-83-66654-00-6

Cena: 9999

978-83-66654-00-6:


dziennikarz i autor słuchowisk radiowych. Pochodzi z Mrągowa. Jest absolwentem filologii polskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Jako prozaik zadebiutował w 2004 roku powieścią „Wrzawa”. Jest laureatem Literackiej Nagrody Warmii i Mazur „Wawrzyn” oraz „Wawrzyn” Czytelników za powieść „Fabryka Frajerów” (2009) .

Kategoria: Autor

Krzysztof Beśka

ISBN: 978-87-26-62867-8

Cena: 9999

978-87-26-62867-8:pytania biblijne, żmijowisko audiobook, prowadź swój pług przez kości umarłych audiobook, polska odwraca oczy pdf, mroczne tajemnice templariuszy, strefa armilarna, king pod kopułą, niezgodna 1 online, spqr historia starożytnego rzymu, dieta niskowęglowodanowa książka, john bowlby przywiązanie, wywiad z krawczykiem, treny bohaterowie, bracia karamazow znak…