ron

ron Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania: 2020 Cena: 2020: 9999 Kobiety nieidealne: Magda. Tom 1 Kategoria: Powieści i opowiadania Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i – uwaga! – tak samo mocno uderza do głowy. a potem chce się tylko więcej … Magda postanawia wreszcie dorosnąć i wyprowadzić się z narzuconej sobie niewoli. szuka tylko odpowiedniego…

Published by admin in9 listopada 2011
Tagi: , , , ,

ron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999


Kobiety nieidealne: Magda. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i – uwaga! – tak samo mocno uderza do głowy. a potem chce się tylko więcej … Magda postanawia wreszcie dorosnąć i wyprowadzić się z narzuconej sobie niewoli. szuka tylko odpowiedniego Mojżesza. Wszystko się przeplata. Jak w życiu … To lekka i zabawna historia czterech przyjaciółek dotykając wielu damskich tematów; czyli małżeństwa. macierzyństwa. randek czy nawet braku wiary w siebie. Kobiety. które choć nie są idealne i popełniają każdego dnia jakieś drobne błędy. starają się iść na przód z podniesionym czołem wierząc. że wszystko może się udać. Jednym słowem: kobiety nieidealne wyjątkowe!

Autor: Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Cena: 29.90

Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles: MP3


Konan Destylator

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jakub Wędrowycz to przerażający wiekowy ochlapus. wiejski egzorcysta. bimbrownik i kłusownik. porażający otoczenie wyglądem. zapachem i kulturą osobistą – a raczej jej brakiem. W towarzystwie równie odrażających kumpli pije. produkuje samogon. wdaje się w awantury oraz wypełniając wolę przodków regularnie likwiduje przedstawicieli wrogiego rodu – Bardaków.

W postaci Wędrowycza jak w soczewce skupiają się wszelkie możliwe polskie wady. przywary i stereotypy – ale jego chamstwo. wieśniactwo. buractwo. brak rozterek i hamulców moralnych oraz bogaty arsenał broni i materiałów wybuchowych zapewniają mu przewagę nad każdym przeciwnikiem.

Tyle Wikipiedia. a Wy właśnie trzymacie w ręku najnowszy zbiór doprowadzających do łez. plugawych historii z życia pogromcy Wojsławic i – terenów. gdzie dociera Pekaes z Chełma.

Ogłoszenia drobne:

„Klata goryla” – bezpoś

ISBN: 978-87-26-27957-3

Cena: 9999

978-87-26-27957-3:


Jego babeczka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Emily jest artystką. a jak wiadomo. rzadko kiedy idzie za tym pełny portfel. Nie narzeka – kocha to. co robi. i dostała od losu szansę – za kilka miesięcy leci do Paryża. aby tam studiować sztukę.

Ryanowi świetnie się wiedzie – jest właścicielem sieci znanych piekarń. Do wszystkiego doszedł ciężką pracą. wiele wysiłku też włożył w zepsucie każdego związku. w jakim był do tej pory.

Oboje mają bardzo dobre powody. żeby nie szukać swojej drugiej połowy. Ale. niestety. wyjątkowo do siebie pasują. I widzi to każdy. kto tylko na nich spojrzy.

Spotykają się. kiedy Ryan szuka kogoś do stworzenia dekoracji na wielką halloweenową imprezę. którą urządza. Jego przyjaciel postanawia wyswatać go z Emily. A że żadne z nich tego nie chce? Tym gorzej dla nich…

Autor: Penelope Bloom

Cena: 29.90

Penelope Bloom:


God’s Pocket

Kategoria: Pozostałe

A Simon & Schuster audiobook. Simon & Schuster has a great book for every listener.

Autor: Pete Dexter

Cena: 102.90

Pete Dexter: MP3


ezentem podarowanym umierającemu mężczyźnie przez ukochaną kobietę…

Charlotte Lucas to pseudonym Wiebke Lorenz. Urodzona w Düsseldorfie. studiowała germanistykę. anglistykę i naukę komunikacji w Trierze. a obecnie mieszka w Hamburgu. Razem z siostrą. pod pseudonimem Anne Hertz. pisze bestsellerowe thrillery.

Fragment

– Często ci się to zdarza?

– Co?

– No. że tak ni stąd. ni zowąd się zakochujesz.

Jonathan musiał się ponownie roześmiać.

– Nie. nigdy! Naprawdę nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. – Z rozbawieniem potrząsał głową. – Ale ta kobieta. ona miała w sobie coś… Ach. sam nie wiem. to przecież kompletnie porąbane.

– Lubię takie zwariowane historie.

– Ja właściwie nie. Do tej pory… – Umilkł zaskoczony i spojrzał wielkimi oczami na Leopolda.

– Co znowu?

– Sarasvati!

– A co ma z tym wspólnego ta wr

Kategoria: Powieści i opowiadania

Porywająco piękna powieść w klimacie Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes. o pewnym mężczyźnie. pewnej kobiecie i tym. co naprawdę ważne.

Co jest sensem twojego życia?

Jeśli Jonathan Grief kiedykolwiek znał odpowiedź na to pytanie. już dawno ją zapomniał.

Dla Hanny Marx sprawa jest prosta. Czerpać z życia pełnymi garściami. Cieszyć się tym. co tu i teraz. Ale niekiedy los stawia pod znakiem zapytania wszystko. w co wierzysz…

Jonathan Grief jest zamożnym właścicielem wydawnictwa. Pierwszego stycznia w drodze powrotnej z porannego joggingu znajduje na rączce swojego roweru torebkę. a w niej kalendarz ze wskazówkami na każdy dzień. takimi jak „Zjedz ciastko w Petit Café” lub po prostu adresem i godziną spotkania. Jonathan postanawia odnaleźć właściciela kalendarza i mu go zwrócić. udając się na najbliższe zaplanowane spotkanie. Nie ma pojęcia. że notes był ostatnim pr

:

Cena: 9999

:


Les Miserables

Kategoria: Pozostałe

Set in the Parisian underworld and plotted like a detective story. Les Miserables follows Jean Valjean. originally an honest peasant. who has been imprisoned for nineteen years for stealing a loaf of bread to feed his sister’s starving family. A hardened criminal upon his release. he eventually reforms. becoming a successful industrialist and town mayor. Despite this. he is haunted by an impulsive former crime and is pursued relentlessly by the police inspector Javert. Hugo describes early nineteenth-century France with a sweeping power that gives his novel epic stature. Among the most famous chapters are the account of the battle of Waterloo and Valjean’s flight through the Paris sewers.

Autor: Victor Hugo

Cena: 59.90

Victor Hugo: MP3dziewczynka z parku pobierz, tola grupa, gramatyka węgierska, listy ojca pio pdf, ten jeden raz, karolcia streszczenie szczegółowe, szklany tron tom 7, zborowski masaż klasyczny, magdalena pieńkos, maria hawranek, witkiewicz narkotyki, materiał ludzki, drań z manhattanu doci, angielski podstawy pdf, książka jak rzucić palenie, elle kennedy cel pdf, czubówna, tomasz witkowski zakazana psychologia, komuda jaksa chomikuj, czerwona królowa pdf, skazani na shawshank download, w krainie kangurów…