Rewizja

Rewizja Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy 3. tom serii z Joanną Chyłką. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża. że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów. ale to. co go spotyka. przechodzi jego najśmielsze obawy……

Published by admin in19 października 2011
Tagi: , , , ,

Rewizja

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

3. tom serii z Joanną Chyłką. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża. że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów. ale to. co go spotyka. przechodzi jego najśmielsze obawy… Ubezpieczyciel odmawia wypłaty. twierdząc. że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty. a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka. która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

 

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 9999

Remigiusz Mróz: MP3


Zostań w domu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Mieszkańcy pewnego elbląskiego wieżowca w mroźny wigilijny wieczór dowiadują się. że są zakładnikami. Sprawcy grożą. że opuszczenie jedenastopiętrowego budynku przez kogokolwiek grozi śmiercią.

Czy lokatorzy. których własne mieszkania stały się więzieniami będą potrafili zachować spokój i nie narażą wszystkich na niebezpieczeństwo? Czy presja sytuacji doprowadzi do ujawnienia tajemnic. które mogły być motywem aktu terroru?

Komisarz Kamil Soroka będzie musiał zatrzymać sprawców i uwolnić zakładników. Pracy nie będzie ułatwiać mu rywalizacja z przysłanym z Wrocławia inspektorem Semeniukiem i jego oddziałem antyterrorystycznym.

Autor: Agnieszka Pietrzy

Cena: 9999

Agnieszka Pietrzy:


wytycznych O autorze

Kategoria: Fragment

232610

54.90: 1

Cena:

1:


prostaj wyzwaniom!

Kategoria: Autor

Todd Herman

ISBN: 978-83-283-6051-8

Cena: 9999

978-83-283-6051-8: Przedmowa. Zanim zaczniesz: kilka słów od autora 7 Rozdział 1. Jak wygląda „przemiana w budce telefonicznej” w Twoim przypadku? 11Rozdział 2. Źródło różnych Alter Ego 29Rozdział 3. Moc Efektu Alter Ego 47Rozdział 4. Twoja Zwyczajna Rzeczywistość 79Rozdział 5. W poszukiwaniu Chwil Próby 97Rozdział 6. Skryte siły Wroga 113Rozdział 7. Wyciągnąć Wroga z cienia 139Rozdział 8. Siła Twojej historii 149Rozdział 9. Wybierz swoją Nadzwyczajną Rzeczywistość 163Rozdział 10. Moc misji 185Rozdział 11. Określ…


Nowoczesny Budda

Kategoria: Poradniki

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

Stań się nowoczesnym Buddą.

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi. dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

Jesteś gotów. aby złożyć przysięgę osobistej doskonałości?

Jeśli tak. ta książka jest dla Ciebie.

Autor: Dawid Piątkowski

Cena: 20.90

Dawid Piątkowski: MP3


awcy. dłużnika. wierzyciela. pracodawcy. kontrahenta czy agenta ubezpieczeniowego. Przekonuj go. mówiąc jego wewnętrznym głosem. Graj twardo. budując więź sympatii. Nie ulegaj. nawet gdy czujesz się bezsilny i spotykasz się z wrogością. Oto filozofia Roberta Mayera. prawnika prawników. który reprezentował Mohammeda Ali. rząd Wenezueli i tysiące innych dużych i małych. sławnych i niesławnych klientów.

Larry King nazywa Roberta Mayera „prawnikiem prawników”. Mayer udzielił w radiu i telewizji ponad 130 wywiadów. To weteran prawa i doskonały negocjator. Mayer i jego firma reprezentują klientów zarówno dużych (takich jak rządy państw. w tym Wenezueli. na rzecz której Mayer negocjował warunki pierwszego w Ameryce Łacińskiej meczu bokserskiego wagi ciężkiej). jak i małych. sławnych (w tym najbardziej znanych aktorów i sportowców Ameryki) i nieznanych.

Mayer zmierzył się także z ponad d

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dobry negocjator to ktoś. kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty. nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. Odkryje przed tobą potężne narzędzia negocjatora. korzystając z:

– najnowszej wiedzy w dziedzinach: psychologii. lingwistyki. adwokatury sądowej. sprzedaży i komunikacji.

– własnego doświadczenia w potyczkach z ponad dwustoma mistrzami negocjacji na całym świecie.

– historii spraw klientów. których reprezentował tysiące w trakcie swojej wieloletniej kariery prawniczej.

Robert Mayer podpowie ci. jakie taktyki się sprawdzają. a jakie nie. Z tej książki dowiesz się. co robić. gdy czujesz. że uderzasz głową w mur. gdy twoje propozycje są odrzucane raz za razem i gdy spotykasz się z wrogością i gniewem. Znajdziesz tu wskazówki i opisane kolejne kroki

ISBN: 978-83-7561-787-0

Cena: 9999

978-83-7561-787-0: Blue Castlelegionisci mobi, małgorzata starosta, joanna pach-żbikowska, metro 2033 epub, paweł kleszcz, jak przestać się martwić i zacząć żyć dale carnegie, death stranding solucja, jacek piekara audiobook, milczące dziecko pdf, monopoly tycoon, grey. pięćdziesiąt twarzy greya oczami christiana pdf, cassandra harris mężowie, niebezpieczny romans, braid gra, żancia ziembiewiczowa, trzy godziny ciszy, stephen king to mobi, perfekcyjna żona jp delaney doci, mikołajek dżodżo…