Złe miejsce

Złe miejsce Kategoria: Pozostałe Nowa seria mafijna K. N. Haner! Znalazła się w złym miejscu i czasie. a tam był On. Człowiek. który ją zniewolił. I pokochał. Był jak senny koszmar. przerażał mnie. karał. manipulował mną. ale sprawił. że czułam się potrzebna. Mimo że nosił maskę. dostrzegłam w nim coś ludzkiego. Chciałam uciec. ale nie…

Published by admin in12 października 2011
Tagi: , ,

Złe miejsce

Kategoria: Pozostałe

Nowa seria mafijna K. N. Haner!

Znalazła się w złym miejscu i czasie. a tam był On.

Człowiek. który ją zniewolił.

I pokochał.

Był jak senny koszmar. przerażał mnie. karał. manipulował mną. ale sprawił. że czułam się potrzebna.

Mimo że nosił maskę. dostrzegłam w nim coś ludzkiego.

Chciałam uciec. ale nie miałam dokąd wracać.

Moje życie przed nim było piekłem.

Przez chwilę żyłam złudzeniami. że uwolniłam się od przeszłości. ale prawda okazała się szokująca.

Byłam kimś innym. niż myślałam.

I nie uciekłam z piekła.

Trafiłam w sam jego środek.


Pikantna i niebezpieczna historia wciągnie Was bez reszty. a kolejne zwroty akcji przyśpieszą bicie serca. K.N. Haner szybko buduje napięcie i do samego końca trzyma nas w niepewności. nie pozwalając odetchnąć nawet na moment. Uważajcie. ta książka uzależnia! Z ogromną niecierpliwością czekam na dalszy ciąg.

Meg Adams. autorka Architektury uczuć

K. N. Haner rozpoczyna nowy rok z wielkim przytupem!!! „Złe miejsce” to nie jest kolejny słodki romans mafijny dla grzecznych dziewczynek. To książka. która Was skopie. przeżuje i wypierze z emocji. Przeniknijcie do świata mafii. która się rządzi własnymi prawami. gdzie nie mamy nic do powiedzenia. Zapewniam Was. że każda minuta. którą poświęcicie tej historii. nie będzie zmarnowaną. Polecam!

Kasia Abdullah. Girls Books Lover

Rzadko kiedy spotykam się z tak wieloma. często sprzecznymi. emocjami w jednej książce. „Złe miejsce” porwało mnie od pierwszej strony. a zakończenie wprawiło w niemałe osłupienie. To książka dla osób. które szukają mocnych wrażeń. nie lekkiego romansu.

Kinga Litkowiec. autorka Miasta mafii

„Złe miejsce” to Haner. jakiej nie jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Poznaj twardego alfę Phixa i bezkompromisową Blair i sprawdź. czy ta wybuchowa dwójka ma szansę na miłość.

Emilia Zaręba. Po drugiej stronie okładki

K.N.Haner po raz kolejny udowadnia. że w mafijnym świecie czuje się jak ryba w wodzie! Historia Phixa i Blaire jest zupełnie inna. zaskakująca i skrywa w sobie sporo mroku. Jest również pełna pożądania. które wypełnia znaczną część tej szalonej i niebezpiecznej historii.

Agata Sobczak. instagram.com/dangerous_love98

K.N.Haner po raz kolejny zaprasza czytelniczki do świata pełnego przemocy. niebezpieczeństw i namiętności. „Złe miejsce” to książka. która wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do ostatniej. Musicie ją przeczytać!

Ewelina Nawara. My fairy book world

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


Była sobie rzeka

Kategoria: Powieści i opowiadania

To była najdłuższa noc w roku. kiedy wszystko może się zdarzyć. Trzy dziewczynki zaginęły. Jedna wróciła. Opowieść się rozpoczyna…

W ciemną noc w środku zimy w starej gospodzie nad Tamizą ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Stali bywalcy właśnie zabijają czas opowieściami. kiedy w drzwiach pojawia się ciężko ranny nieznajomy. W ramionach trzyma martwą dziewczynkę. Kiedy godzinę później dziecko zaczyna oddychać. nikt nie może w to uwierzyć. Cud? Czy magiczna sztuczka? Może nauka będzie w stanie to rozstrzygnąć?

Mieszkańcy nabrzeży prześcigają się w pomysłach. by rozwiązać zagadkę dziewczynki. która umarła. a potem ożyła. Mijają jednak dni. a tajemnica wydaje się coraz bardziej nieprzenikniona. Dziewczynka okazuje się niema i nie może odpowiedzieć na pytania: kim jest. skąd pochodzi i co stało się z jej bliskimi. W te

Format: MP3

Cena:

MP3:


kich za najlepszy kryminał. Do tej pory autorzy napisali już 6 książek z komisarzem Kluftingerem. Seria sprzedała się już w ponad 2.5-milionowym nakładzie.

Kategoria: Autor

Volker Klupfel. Michael Kobr

ISBN: 978-83-272-6680-4

Cena: 9999

978-83-272-6680-4:


How to Fall in Love with Anyone

Kategoria: Pozostałe

‚;A beautifully written and well-researched cultural criticism as well as an honest memoir’ (Los Angeles Review of Books) from the author of the popular New York Times essay. ‚;To Fall in Love with Anyone. Do This.’ explores the romantic myths we create and explains how they limit our ability to achieve and sustain intimacy.What really makes love last? Does love ever work the way we say it does in movies and books and Facebook posts? Or does obsessing over those love stories hurt our real-life relationships? When her parents divorced after a twenty-eight year marriage and her own ten-year relationship ended. those were the questions that Mandy Len Catron wanted to answer. In a series of candid. vulnerable. and wise essays that takes a closer look at what it means to love someone. be loved. and how we present our love to the world. ‚;Catron melds science and emotion beautifully into a thoughtful and thought-provoking meditation’ (Bookpage). She

ISBN: 978-83-7964-468-1

Cena: 9999

978-83-7964-468-1:


sc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999


amantha. Bruno – na dusznych ulicach miasta. ogarniętego falą niespotykanych upałów.

W filmowej adaptacji „W labiryncie”. która do polskich kin trafi w listopadzie. wystąpią Dustin Hoffman i Toni Servillo.

Kategoria: Autor

Donato Carrisi

ISBN: 978-83-8125-876-0

Cena: 9999

978-83-8125-876-0:


Idiota

Kategoria: Historia i literatura faktu

 

Oto powieść. z utworów Dostojewskiego kto wie czy nie największa. na pewno zaś najgłębiej badająca mroczne tajniki duszy. a zarazem wzywająca do wytrwania w poszukiwaniu piękna jej wnętrza. chrześcijańskiej caritas. miłości współczującej i wybaczającej. Taki jest główny bohater. książę Lew Myszkin. który bez grosza przy duszy przyjeżdża do Rosji. by objąć spory majątek. Swej dobrotliwości. pokorze oraz irytującej wręcz naiwnej ufności do ludzi. zawdzięcza tytułowy przydomek. jakim obdarzają go znajomi. Myszkin to postać z innego czasu i innych krain. Być może zagubiona wprost z Ewangelii w XIX-wiecznym świecie. bezwzględnym dla słabych. pełnym nierówności i złych namiętności. Książę Myszkin chce naśladować Chrystusa. chce być człowiekiem przepięknym. ale wikła się w sieci. które na niego nastawia złość i pożądliwość ludzka.

„Idiota” to

24.99: 1

Cena:

1:jan kochanowski na swoje księgi, bankowość książka pdf, tom hanks oscary, nowa fantastyka pdf, karolina drozdowska, opracowania lektur do matury pdf, gerhard jan, 365 dni lipińska chomikuj, mnemotechnika pałac pamięci, elliot aronson człowiek istota społeczna, kuwak yaku mapa, wiślicz, nie puszczaj mojej dłoni, stanisław lem powrót z gwiazd, grobowiec kleopatry…