ISBN

ISBN Kategoria: Ilosc_stron : Wydawnictwo Cena: Wydawnictwo: 87.90 Ogniem i mieczem Kategoria: Powieści i opowiadania Pierwsza część słynnej sienkiewiczowskiej Trylogii. Akcja powieści rozgrywa się w czasie powstania Chmielnickiego na Ukrainie (1648–1651). Krwawa wojna z Kozakami przeplata się z losami głównych bohaterów. Jednak głównym wątkiem pisarz uczynił burzliwe dzieje miłości rycerza bez skazy – Jana Skrzetuskiego…

Published by admin in9 października 2011
Tagi: , ,

ISBN

Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 87.90


Ogniem i mieczem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Pierwsza część słynnej sienkiewiczowskiej Trylogii.

Akcja powieści rozgrywa się w czasie powstania Chmielnickiego na Ukrainie (1648–1651). Krwawa wojna z Kozakami przeplata się z losami głównych bohaterów. Jednak głównym wątkiem pisarz uczynił burzliwe dzieje miłości rycerza bez skazy – Jana Skrzetuskiego i urodziwej szlachcianki – Heleny Kurcewiczówny. którzy za sprawą przewrotnego losu. rozdzieleni przez wrogów. przeżywają liczne perypetie. Czy uda im się odnaleźć w wojennej zawierusze?

Wartka akcja. bitwy i pojedynki. dworskie intrygi i pełnokrwiści bohaterowie. Jan Skrzetuski. oszalały z miłości do pięknej Heleny. Bohun. Onufry Zagłoba czy Longin Podbipięta to postaci. które na trwałe weszły do naszej kultury.

Ogniem i mieczem. wydane w 1884 roku. od

Autor: Kuba Wojewódzki

Cena: 24.90

Kuba Wojewódzki: MP3


Bad Boys Bring Heaven

Kategoria: Pozostałe

Historia toksycznej miłości silniejszej od stereotypów

Hope Ciredman kroczy przez życie. jakby nie miała nic do stracenia. Oziębłość i beznamiętna twarz to jej maska. Arogancja to sposób bycia. A buntowniczy charakter to prawdziwy magnes ściągający kłopoty. Może właśnie dlatego już pierwszego dnia w nowej szkole Hope wzbudza sensację i wplątuje się w grę. której zasad nie zna. Dziewczyna jak zwykle pragnie zwycięstwa. ale jest nieświadoma. że w tej rozgrywce stawką okaże się jej serce.

Asa McLean to wyrafinowany drań uosabiający wszystko. przed czym Hope chce uciec – brutalną siłę. niebezpieczeństwo i nieziemski tupet. To typ chłopaka. który wyciąga z niej to. co ona pragnie najgłębiej ukryć – prawdziwe uczucia. Przy Asie Hope czuje. że naprawdę żyje.

Oto opowieść o miłości która jest tak silna. że pod jej wpływem nawet anioł pójdzie za diabłem do piekła.

Autor: C.S.

Cena:

C.S.:


Magiczne miejsce. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bywa. że podróż. w którą się udamy. odmienia nasze życie na zawsze.

Witold Mossakowski. młody pracownik ministerstwa przyjeżdża do Idy. bo tutaj kupił podupadający pałac. Zrobił to dla kaprysu. bez zastanowienia. jednak to magiczne miejsce skradło jego serce na zawsze. Nie tylko miejsce. ale i mieszkający w nim ludzie – osoby niezwykłe i pełne pasji. o oryginalnych zainteresowaniach. W jego życiu pojawia się też urocza dziewczyna. Mila Bielak. wielbicielka kotów i astronomii. której przeszłość kryje pewną tajemnicę…

Właśnie tutaj. w przepięknej dolinie pełnej kwiatów. z których dawna właścicielka pałacu. hrabina Tyczyńska. destyluje swe czarodziejskie perfumy. Witold zaczyna rozumieć. co jest dla niego ważne. Poznaje prawdziwą poezję życia. na którą składają się obrazy. barwy i zapachy. a także drobne codzienne radości.

„Magiczne miejsce” to

Autor: Magdalena Chrzanowska

Cena: 20.90

Magdalena Chrzanowska: MP3linda kage, iwona karasek wojciechowicz, pieśń królowej, new species, barbara woynarowska edukacja zdrowotna pdf, wieża świtu pdf, zwykła przysługa, i want my mtv, brejdygant rysa, ostatni don, miasteczko salem pdf, opiekun medyczny książka, chyłka ebook, mark helprin, zbuntowana pdf, dativ akkusativ ćwiczenia pdf, murzynek z owocami…