Kategoria: Wydawnictwo Rok_wydania 2019: Oprawa Cena: Oprawa: Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest Kategoria: Historia i literatura faktu Konsekwencja jest matką sukcesu Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał…

Published by admin in3 października 2011
Tagi: , , ,

Kategoria: Wydawnictwo

Rok_wydania

2019: Oprawa

Cena:

Oprawa:


Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest

Kategoria: Historia i literatura faktu

Konsekwencja jest matką sukcesu

Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt. a ci. którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą. muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze.

Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna. czasem wzruszająca. ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym. jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany. gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym. jak przygotować się fizycznie. logistycznie. psychicznie i finansowo do tego. by zmierzyć się z najwyższą. najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha. chodzi. trawi. a ryzyko. ból. tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji. podejmowaniu wyzwań. inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym. że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień.

O książce w mediach:

Biwak z Bogumiłą „Miłką” Raulin >>

Naukowcy potwierdzają – kobiety żyją dłużej >>

Książka Miłki Raulin o Mount Evereście >>

Miłka Raulin i Everest. który obdarzył ją życzliwością >>

Niedoszła pilotka. podróżniczka. alpinistka. najmłodsza Polka. która zdobyła Koronę Ziemi. Poznajcie Miłkę >>

Autor: Miłka Raulin

Cena: 39.90

Miłka Raulin: MP3


ycznych po najnowocześniejsze. Przedstawiono tu naukowe podwaliny socjotechnik. a poszczególne metody. takie jak tworzenie pretekstu. modelowanie komunikacji. tailgating czy phishing. opisano z przywołaniem rzeczywistych zdarzeń. Książka pozwala zrozumieć. jak łatwo jest skłonić ludzi do podjęcia szkodliwych decyzji. a równocześnie podpowiada. jak można skutecznie bronić się przed socjotechnikami. Są one coraz powszechniejsze: w ciągu ostatnich kilku lat ich zastosowanie bardzo się rozpowszechniło – i dotyczy to zarówno przestępców. jak i najzupełniej legalnie działających profesjonalistów.

W tej książce między innymi:

  • najnowsze osiągnięcia zawodowej socjotechniki
  • stosowanie białego wywiadu. manipulacja relacjami. praca na emocjach
  • testy penetracyjne. phishing. vishing. podszywanie się
  • budowanie systemu obrony przed atakami socjotechnicznymi
  • wykorzystanie umiejętności miękkich w inżynie

Kategoria: Poradniki

Inżynieria społeczna określa sposoby wpływania na drugiego człowieka w celu nakłonienia go do działania. które może być niezgodne z jego osobistym interesem. Koszt użycia socjotechnik jest bardzo niski. ryzyko – akceptowalne. a korzyści bywają ogromne. Uważa się. że socjotechniki są nieodzownym narzędziem hakerów. przestępców czy służb specjalnych. Oczywiście. nie zawsze intencje towarzyszące stosowaniu inżynierii społecznej zasługują na potępienie: tego rodzaju działanie przy kampaniach edukacyjnych. akcjach charytatywnych czy w marketingu trudno jednoznacznie nazywać nieetycznym. Niemniej wiedza o socjotechnikach staje się obecnie bardzo ważna. choćby po to. aby skutecznie bronić się przed atakami tego typu.

To drugie. przejrzane i gruntownie zaktualizowane wydanie znakomitego przewodnika po różnych technikach inżynierii społecznej. od klas

ISBN:

Cena: 9999

:


2019

Kategoria: Oprawa

Format: MP3

Cena:

MP3:


tu. bratobójstwem. głośnym procesem szajki gwałcicieli.

Czytane po latach reportaże Janusza Rolickiego pokazują. że tamta codzienność nie jest wcale tak odległa od naszej. Nie wszystko przeminęło.

Kategoria: Autor

Janusz Rolicki

ISBN: 978-83-66278-90-5

Cena: 9999

978-83-66278-90-5:gwiezdne wojny chronologia, gay z bombą krzyżówka, sokrates scholastyk, ślepnąć od świateł pobierz, vi keeland pdf, niesamowite przygody dziesięciu skarpetek pdf za darmo, joanna drosio-czaplińska, teściowe muszą zniknąć, biblia komiks empik, wiedźmin 3 poradnik, posłuszna żona pdf, pandemie na świecie historia, nocna runda lee child, robert małecki zadra, platynowa zdobycz, elisabeth revol, dla ellison pdf, evans richard paul…