rzeżywając przy tym niezapomniane chwile.

Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek to zbiór dwunastu pełnych zwrotów akcji. wciągających historii ze szczyptą magii i detektywistycznego zacięcia. Każda z nich nie tylko bawi. lecz także pokazuje. jak ważna jest przyjaźń. lojalność i dobre serce.

rzeżywając przy tym niezapomniane chwile. Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek to zbiór dwunastu pełnych zwrotów akcji. wciągających historii ze szczyptą magii i detektywistycznego zacięcia. Każda z nich nie tylko bawi. lecz także pokazuje. jak ważna jest przyjaźń. lojalność i dobre serce. Kategoria: Autor Anna Sakowicz. Emma Kiworkowa ISBN: 978-83-8164-049-7 Cena: 9999 978-83-8164-049-7: Początkujący menedżer. Wydanie…

Published by admin in30 września 2011
Tagi: , , , , ,

rzeżywając przy tym niezapomniane chwile.

Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek to zbiór dwunastu pełnych zwrotów akcji. wciągających historii ze szczyptą magii i detektywistycznego zacięcia. Każda z nich nie tylko bawi. lecz także pokazuje. jak ważna jest przyjaźń. lojalność i dobre serce.

Kategoria: Autor

Anna Sakowicz. Emma Kiworkowa

ISBN: 978-83-8164-049-7

Cena: 9999

978-83-8164-049-7:


Początkujący menedżer. Wydanie VII

Kategoria: Ekonomia i biznes

Uzyskanie upragnionego awansu na stanowisko menedżera jest o wiele prostsze niż sprostanie wymaganiom. jakie wiążą się z kierowaniem ludźmi. Dobrze zarządzany zespół zawsze osiąga lepsze wyniki niż człowiek działający w pojedynkę. Złe zarządzanie zespołem zaś jest szybką ścieżką do spektakularnej porażki. Wybór stylu kierowania ludźmi nie należy do łatwych. wymaga wiedzy. doświadczenia. sporego dystansu do siebie i… żelaznych nerwów. W świecie permanentnej zmiany zarządzanie pracą ludzi jest trudne i nie można tu wskazać jednego właściwego sposobu postępowania. Menedżer musi wciąż doskonalić swoje kwalifikacje kierownicze.

To siódme. zaktualizowane i uzupełnione wydanie klasycznego podręcznika dla kierowników – niezastąpionego kompendium dla początkujących i źródła inspiracji dla dojrzałych szefów. Książka jest napisana w jasny. a przy tym angażujący sposób.

Wprowadzenie. Różne rodzaje czasu 1. Czas na planowanie strategiczne i wyznaczanie celów 2. Czas produktywny. Jak osiągać więcej 3. Czas na podnoszenie zarobków 4. Czas wolny 5. Czas pracy 6. Czas kreatywny 7. Czas na rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji 8. Czas dla innych ludzi i dla rodziny 9. Czas na odpoczynek i odprężenie 10. Czas wyciszenia Podsumowanie: Fragment

Cena:

Fragment:


Tylko martwi nie kłamią

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona. którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki. ale Hubert Meyer czuje. że sprawa może mieć związek z morderstwem sprzed 17 lat.

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3za blisko domu, osiedle żniw mróz, szymon jadczak wisła w ogniu, kafka nad morzem pdf, sexowna sekretarka, łukasz wójcicki, unik po angielsku, złodziej marzeń, rusz głową sql, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi tekst, ryszard riedel z żoną, tylko ze mną abbi glines pdf, władcy polski. historia na nowo opowiedziana, skala norton pdf…