wiele innych pytań znaleźć można w książce – dosadne. zabawne. czasem przygnębiające. ale przede wszystkim – prawdziwe. Jak filmy Smarzowskiego.

wiele innych pytań znaleźć można w książce – dosadne. zabawne. czasem przygnębiające. ale przede wszystkim – prawdziwe. Jak filmy Smarzowskiego. Kategoria: Autor Marcin Rychcik ISBN: 978-83-8194-195-2 Cena: 9999 978-83-8194-195-2: BN Kategoria: 978-83-65969-45-3 Ilosc_stron : Wydawnictwo Cena: Wydawnictwo: 34.90 cenne – wyzwolili rój. Wojna jest coraz bliżej. a ludzkość nie ma szans na zwycięstwo. jeśli Jardir…

Published by admin in28 września 2011
Tagi: , , , , ,

wiele innych pytań znaleźć można w książce – dosadne. zabawne. czasem przygnębiające. ale przede wszystkim – prawdziwe. Jak filmy Smarzowskiego.

Kategoria: Autor

Marcin Rychcik

ISBN: 978-83-8194-195-2

Cena: 9999

978-83-8194-195-2:


BN

Kategoria: 978-83-65969-45-3

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 34.90


cenne – wyzwolili rój. Wojna jest coraz bliżej. a ludzkość nie ma szans na zwycięstwo. jeśli Jardir i Arlen wraz z żoną Renną nie zdołają narzucić swej woli schwytanemu księciu demonów. Muszą bowiem zmusić podstępną istotę. by zaprowadziła ich do Otchłani. gdzie Matka Demonów rodzi nieprzeliczoną armię.

Pozostawiwszy swym najbliższym. Leeshy. Ineverze. Ragenowi oraz Elissie. zadanie zjednoczenia ludności skłóconych Wolnych Miast i poprowadzenia ich na wojnę z rojem. Arlen. Jardir i Renna wyruszają na desperacjką wyprawę w najciemniejsze głębiny świata. by stoczyć walkę ze złem. Żadne z nich nie oczekuje. iż zdoła powrócić na powierzchnię.

Kategoria: Autor

Peter V. Brett

ISBN: 978-83-7964-466-7

Cena: 9999

978-83-7964-466-7:


Nawyk produktywności. Wszystko. czego potrzebujesz. aby osiągać w życiu maksymalne efekty

Kategoria: Poradniki

Co masz zrobić jutro. zrób dziś. A jutro… zrealizuj kolejne zadanie z listy!

Jak wiele razy składałeś deklaracje. że coś zmienisz w swoim życiu. że zaczniesz ćwiczyć. poszukasz innej posady. że będziesz częściej spędzać czas z rodziną. zamiast trwonić go w internecie lub przed telewizorem? Ile razy. siedząc w biurze. mimo że wiedziałeś. jakie masz priorytety. szukałeś zadań zastępczych. prostych i w gruncie rzeczy nieistotnych? Ile razy musiałeś przez to zabierać robotę do domu albo odsiadywać nadgodziny? Jeśli miałeś okazję doświadczyć którejś z wymienionych (albo podobnej) sytuacji. to jesteś osobą. do której adresowana jest ta książka – wiesz. ile stresu przysparza nadmiar zadań. gonitwa za dotrzymaniem terminów i chaotyczne próby uporania się ze wszystkim. co jest do zrobienia.

Skąd się biorą Twoje proble

Autor: Jens Henrik Jensen

Cena: 39.90

Jens Henrik Jensen: MP3


Jutro zaczyna się dziś. czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość

Kategoria: Poradniki

Jutro zaczyna się dziś

Odkryj w sobie moc!

 • Osiem wspaniałych darów. czyli to. co masz w sobie i co pomoże Ci rozwinąć skrzydła
 • Potęga marzeń. czyli cudowna droga. którą sama możesz sobie wytyczyć
 • Aktywne działanie. czyli uparte dążenie do szczęśliwego i spełnionego życia

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym. jak wyglądałoby Twoje wymarzone życie? Co naprawdę chciałabyś robić. co osiągnąć. kim się stać? Czy myślałaś o poznawaniu innych kultur. wspaniałej pracy. satysfakcjonującym życiu osobistym? A czy wiesz. że niezależnie od tego. jak Twoje życie wygląda w chwili obecnej. spełnienie marzeń naprawdę jest możliwe? Nie kręć głową z niedowierzaniem. Tysiące. a może miliony ludzi na świecie radykalnie zmieniły swoje ży

:

Cena:

:


Pora na miłość

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Jest taki stan ducha. który nie ma ani wieku ani odpowiednich miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia. że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość.

Zdawałoby się. że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami. świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową. Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze.

Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet.

Magda traci pracę. kończy czterdziestkę i kolejny słoik nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery. podczas gdy jej teściowa wznosi modły o wnuka. Kaśka podgląda wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach. a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo. doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki.

Nieoczekiwany punkt zwrotny w życiu każdej z nich sprawia. że muszą zweryfikować swoje dotychczasowe życie. Bo gdy lo

: Format

Cena:

Format:


li>

 • Naucz się zarządzać wspomnieniami i zmień swoje nawyki
 • Uwolnij przeszłość i wyrzuć negatywne wyzwalacze
 • Kolekcjonuj dobre wspomnienia
 • Uzbrój się w pozytywne przekonania
 • Myśl ponad schematami i porzuć swoje wymówki
 • Poszerzaj strefę komfortu i radź sobie z problemami
 • Poszukuj wyzwań
 • Poznaj historie Akademii Projektantek Przyszłości i znajdź swoje miejsce na Ziemi!

  Kategoria: Autor

  Edyta Walęciak-Skórka

  ISBN: 978-83-283-2434-3

  Cena:

  978-83-283-2434-3: Sięgnij po marzenia (13)Dar pierwszy – dar wiary (19)Dar drugi – dar przepowiadania (23)Dar trzeci – dar przyciągania (27)Dar czwarty – dar wdzięczności (33)Dar piąty – dar wyboru (37)Dar szósty – dar mądrości (41)Dar siódmy – dar siły (45)Dar ósmy – dar działania (49)Zaufaj marzeniom (53)Postaw sobie cele (59)Możesz więcej. niż Ci się wydaje (63)Zbuduj silne DLACZEGO (71)Nacechuj  karolina wilczyńska, uwikłani. pokusa, piekni dwudziestoletni, harpie olbrzymie, kapelusz za 100 tysięcy audiobook, chłopcy z paranzy, nasza szkapa pdf, broken love, taniec z aniołem, telemaniak, stephen king ebook za darmo, ostatnie życzenie pdf, imre kertesz los utracony, lux perpetua pdf…