Igrając z ogniem

Igrając z ogniem Kategoria: Pozostałe W małym rzymskim antykwariacie skrzypaczka Julia Ansdell trafia na nuty niezwykłego walca. Po powrocie do Bostonu. urzeczona nieznaną. pełną pasji kompozycją. postanawia udostępnić ją słuchaczom. Ale kiedy próbuje wydobyć ze strun właściwe brzmienie utworu. z jej trzyletnią córeczką dzieje się coś dziwnego. Czy istnieje jakiś związek między mrocznym walcem a…

Published by admin in25 sierpnia 2011
Tagi: , , , , , ,

Igrając z ogniem

Kategoria: Pozostałe

W małym rzymskim antykwariacie skrzypaczka Julia Ansdell trafia na nuty niezwykłego walca. Po powrocie do Bostonu. urzeczona nieznaną. pełną pasji kompozycją. postanawia udostępnić ją słuchaczom. Ale kiedy próbuje wydobyć ze strun właściwe brzmienie utworu. z jej trzyletnią córeczką dzieje się coś dziwnego.

Czy istnieje jakiś związek między mrocznym walcem a atakami agresji dziewczynki? Wszystkie racjonalnie myślące osoby w otoczeniu Julii absolutnie w to nie wierzą. Ona jest jednak przekonana. że coś się za tym kryje. i kiedy jej uporządkowane życie zaczyna się walić. nie pozostaje jej nic innego. niż wrócić do Włoch i prześledzić historię nut.

Bo tam to się zaczęło. przed laty. w Wenecji. gdzie marzenia młodego żydowskiego skrzypka o karierze i miłości zderzają się z brutalną rzeczywistością rządów Mussoliniego.

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 27.90

Tess Gerritsen: MP3


Jak czytać ludzi radzi agent FBI

Kategoria: Poradniki

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji. motywacji. dążeń. a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam. gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu. biznesie. wśród przyjaciół i znajomych. Autorem “Jak czytać ludzi” jest Robin Dreeke. były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system. który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany. obiektywnie. racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny. słowa. mowę ciała. opinie. reputację. karierę zawodową i zdolności. czyli te elementy. które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa. lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę. strategię. sceptycyzm. spostrzegawczość – i nie zapominać. że prawda czasami bywa nieprzyjemna. a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

O SERII:

Nowa seria wydawnicza “Inwestuj w siebie” to propozycja dla wszystkich. którzy są ciekawi wiedzy i chcą inwestować w swoje samodoskonalenie. Seria obejmuje wybrane tytuły z dziedziny rozwoju osobistego. psychologii i finansów. Książki zostały wybrane spośród najnowszych i najciekawszych pozycji wydanych w Stanach Zjednoczonych. Kanadzie. Australii i Europie Zachodniej. Intencją wydawcy jest aby jako seria tworzyły komplementarny program samodoskonalenia dla współczesnego człowieka.

Autor: Robin Dreeke

Cena: 39.90

Robin Dreeke: MP3


N

Kategoria: 978-83-8125-887-6

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 17.90


ment

Kategoria: 316244

24.99

1: 9999

Cena:

9999:


aciółek.

Kategoria: Autor

Liliana Fabisińska

ISBN: 978-83-8194-231-7

Cena: 9999

978-83-8194-231-7:jak zrozumieć kobietę książka, nigdziebądź pdf, gruzińskie wino, nalewka z mandragory wiedźmin 3, oczyszczanie krwi i limfy, łzy tess pdf, lee child sto milionów dolarów pdf, krystyna rokiczana dzieci, elektronika ależ to bardzo proste, nesbo wybawiciel, jak stać się szczęśliwym człowiekiem, first love, placek drożdżowy ewy wachowicz, audiobook historia, vonnegut galapagos, rozprawa o metodzie kartezjusz, dlaczego św weronika została świętą, dziewczyny z powstania pdf, jordan koło czasu, spij spokojnie…