Kryminalne przypadki Matyldy

Kryminalne przypadki Matyldy Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy ZAMEK. NIEBOSZCZYK I JAŁÓWKA – CZYLI JAK MATYLDA SZUKAŁA ŚWIĘTEGO SPOKOJU Kiedy Matylda zostaje porzucona przed ołtarzem. jedyne. czego potrzebuje. to odrobina samotności. Spotkanie z Władkiem. kolegą szkolnym. kończy się propozycją zamieszkania w jego zamku i Matylda decyduje się z niej skorzystać. Niestety. spokój nie jest jej…

Published by admin in20 sierpnia 2011
Tagi: , , , ,

Kryminalne przypadki Matyldy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

ZAMEK. NIEBOSZCZYK I JAŁÓWKA – CZYLI JAK MATYLDA SZUKAŁA ŚWIĘTEGO SPOKOJU

Kiedy Matylda zostaje porzucona przed ołtarzem. jedyne. czego potrzebuje. to odrobina samotności. Spotkanie z Władkiem. kolegą szkolnym. kończy się propozycją zamieszkania w jego zamku i Matylda decyduje się z niej skorzystać. Niestety. spokój nie jest jej pisany.

Sarni Dwór to zamek jak z koszmaru – wciąż słychać tajemnicze stukanie. schody skrzypią. drzwi się otwierają… Na domiar złego Matylda odkrywa trupa parobka. zwierzęta z dworskiego gospodarstwa zachowują się niepokojąco. a jej przyjaciółka ląduje w szpitalu. Komisarz policji okazuje się interesującym. aczkolwiek aroganckim mężczyzną. Wydarzenia nabierają tempa. a nieboszczyków przybywa…

***

»Kryminalne przypadki Matyldy« to coś więcej niż kryminał. To także szczypta romansu i humoru. a to wszystko w budzącej dreszczyk scenerii zamku Sarni Dwór”.

Karolina Sosnowska. Tanayah Czyta

Autor: Bożena Mazalik

Cena: 14.90

Bożena Mazalik: MP3


Żyj po swojemu

Kategoria: Religia

Nie daj sobie wmówić. że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami ? zwolnij. zadawaj pytania. a zobaczysz. jak wiele masz!

Świat próbuje nam wmówić. że wciąż zbyt mało posiadamy. niewiele wiemy. za mało przeżyliśmy. Media społecznościowe sprawiają. że czujemy się gorsi i niewystarczający (ach. te wakacje na Malediwach i skandynawskie wnętrza). Zapominamy. że o naszym życiu decydujemy tylko my sami!

Zachwycasz się życiem innych. a tak rzadko swoim?

Naucz się żyć bez pośpiechu. w swoim tempie. #bez_filtrów. Przyjmij to. co dostajesz. i znajdź w tym wartość.

Agnieszka Krzyżanowska – autorka bestsellera Prosto i uważnie na co dzień. Prowadzi bloga Agnes on the cloud. gdzie inspiruje do życia w zgodzie ze sobą. Woli słuchać. niż mówić. Skończyła filologię polską. ma doktorat z filozofii.

Autor: Agnieszka Krzyżanowska

Cena: 31.50

Agnieszka Krzyżanowska: MP3


1358

Kategoria: 76.99

1

9999:

Cena:

:jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf pobierz za darmo, miecze minecraft, robinson crusoe daniel defoe, jak całować to ułana, badania operacyjne pdf, mariusz szczygieł gottland, lilianna anna szafrańska pdf, coca cola kod, darmowe-ebooki, bad boys go to hell, pozytywna dyscyplina pdf, opis wakacji po hiszpańsku, czarny obelisk, kaligrafia pdf, samuraj zmierzch, nieprzejednana honor chomikuj, tysiąc i jedna noc 28, płonące ziemie, riviera 4…