mi :
Krzysztof Gosztyła – Narrator
Maciej Gudowski – Lektor
Lesław Żurek – Reynevan


Reżyseria: Janusz Kukuła
Muzyka: Adam Skorupa

mi :Krzysztof Gosztyła – NarratorMaciej Gudowski – LektorLesław Żurek – Reynevan Reżyseria: Janusz KukułaMuzyka: Adam Skorupa Kategoria: Autor Andrzej Sapkowski ISBN: Cena: 9999 : Pierwotny Kategoria: Fantastyka i fantasy Yasa i Sodi desperacko poszukują sposobu na przebudzenie zawieszonej pomiędzy życiem a śmiercią Likal. Jej ciało pozostaje bezpieczne w smoczym królestwie. zaś duch pozostaje uwięziony w…

Published by admin in11 sierpnia 2011
Tagi: , , , , , ,

mi :
Krzysztof Gosztyła – Narrator
Maciej Gudowski – Lektor
Lesław Żurek – Reynevan

Reżyseria: Janusz Kukuła
Muzyka: Adam Skorupa

Kategoria: Autor

Andrzej Sapkowski

ISBN:

Cena: 9999

:


Pierwotny

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Yasa i Sodi desperacko poszukują sposobu na przebudzenie zawieszonej pomiędzy życiem a śmiercią Likal. Jej ciało pozostaje bezpieczne w smoczym królestwie. zaś duch pozostaje uwięziony w miejscu niedostępnym nawet dla najpotężniejszych magów.

Zrozpaczony Pyri sprowadza do Itru nieświadomą swej mocy Pierwotną mając nadzieję. że to pomoże ukochanej. Tymczasem Yasa udaje się po pomoc do Zakonnej. która wpadła w pajęczynę pałacowych intrygi i sama potrzebuje pomocy. Yudherthardere natomiast obiera zupełnie inną drogę. która ostatecznie prowadzi do świata Złodzieja Magii.

Czy uda im się ocalić Likal? Czy krasnoludowi będzie ostatecznie do śmiechu? I czy to naprawdę już koniec tej opowieści?!

 

 

 

Małgorzata Lisińska to autorka rozpoczętej w 2017 roku serii Tropiciel (Tropiciel. Czarownica. Pierwotny) i dwóch powieści z tego samego świata Zakonna i Bajki krasnoludzkie.

Autor: Jacek Galiński

Cena: 29.90

Jacek Galiński: MP3


O rozczarowaniu miłosiernego Samarytanina. O wypaleniu duchowym

Kategoria: Pozostałe

Niniejsze refleksje duchowo-psychologiczne adresowane są do tych.którzy poświęcając się z oddaniem i miłością innym – jak miłosiernySamarytanin – tracą sens i wartość tego. co robią. Doświadczenie rozczarowania.zmęczenia i bezsensu posługiwania; osłabienie wiary i zapału. utrata entuzjazmu- to przejawy słabszej gorliwości. słabości ducha i wewnętrznego wypalenia.Jak płonąć i spalać się dla Jezusa i innych. ale się nie wypalić? Jak dotrzeć doprzyczyn rozczarowania sobą i innymi? Co robić. by powrócić do pierwotnejgorliwości i miłości? Jak kochać i służyć Jezusowi oraz ludziom z ciąglepłonącym sercem i oddaniem?
Rozważania oparte na przypowieści o miłosiernym Samarytaninie (Łk 10.25-37) i innych tekstach biblijnych.

Autor: Krzysztof Dyrek SJ

Cena: 17.90

Krzysztof Dyrek SJ: MP3


Romans komisarza

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tytułowy komisarz przeżywa trudne chwile. Jego małżeństwo ulega rozpadowi. a na domiar złego. żona wraz z dzieckiem opuszczają kraj. znacząco utrudniając ojcu kontakt z dzieckiem. Nieoczekiwanie w jego życiu pojawia się ktoś nowy – jednak on nadal oficjalnie pozostaje w związku małżeńskim…

 

Adam Molenda to polski pisarz specjalizujący się w literaturze pięknej i młodzieżowej – porusza tematy bliskie każdemu człowiekowi. takie jak miłość. samotność. walka o szczęście. która towarzyszy jego bohaterom niezmiennie. sprawiając. że czytelnikowi bardzo łatwo jest się z nimi utożsamić.

Autor: Adam Molenda

Cena: 19.99

Adam Molenda: MP3


Sonety krymskie – Cisza morska

Kategoria: Lektury szkolne

Z tomu: „Sonety”

Wydany: 1826 r.

Rodzaj literacki: Liryka

Gatunek: Sonet

Epoka literacka: Romantyzm

 

Autor: Adam Mickiewicz

Cena: 2.48

Adam Mickiewicz: MP3masa o kobietach polskiej mafii pdf, spellforce zakon świtu poradnik, karłowska ortodoncja, sir roland pod mroczną wieżą stanął, dziewięć żyć chloe king, jack ketchum dziewczyna z sąsiedztwa pdf, język na sprzedaż, chatka puchatka pdf, pożegnanie białego wilka download, mateusz rodzynkiewicz, prewot, manifest komunistyczny książka, zakuty w stal, jak się nauczyć gwizdać, oczami mężczyzny ebook, emily nagoski, zabij mnie, kochanie, paulina buczek, ślepnąć od świateł pdf doci…