world series. of which some 20 million copies have been sold. This special hardcover edition is reissued to commemorate the twenty-first anniversary of its first publication by Colin Smythe Limited in 1983. Since then the Discworld has spawned a further thirty-one titles and become one of the most popular and celebrated sequences in English literature.

world series. of which some 20 million copies have been sold. This special hardcover edition is reissued to commemorate the twenty-first anniversary of its first publication by Colin Smythe Limited in 1983. Since then the Discworld has spawned a further thirty-one titles and become one of the most popular and celebrated sequences in English literature.…

Published by admin in1 sierpnia 2011
Tagi: , , , , , , ,

world series. of which some 20 million copies have been sold. This special hardcover edition is reissued to commemorate the twenty-first anniversary of its first publication by Colin Smythe Limited in 1983. Since then the Discworld has spawned a further thirty-one titles and become one of the most popular and celebrated sequences in English literature.

Kategoria: Autor

Terry Pratchett

ISBN:

Cena: 9999

:


Zabójczy kusiciel. Tom 4

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy. by nie stoczyły się na dno. W Denver. w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków. nie może narzekać na brak podopiecznych.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Seksowny jak diabli. rdzenny Amerykanin. którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek. cieszy się nieustającym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Jules ma na pieńku z bossami przestępczego półświatka. ale Vance stawia sobie za punkt honoru. żeby nie spotkało jej nic złego – zwłaszcza że dzieciaki. z którymi Jules pracuje. przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i wie. jak radzić sobie z typami spod ciemnej gwiazdy. to nie pogardzi towarzystwem długowłosego przystojniaka. Tym bardziej. że ją i Vance’a – w myśl powiedzenia. że przeciwieństwa się przyciągają – łączy niewytłumaczalnie silna chemia. Co prawda takich jak on. którzy w relacjach z kobietami wyznają zasadę: „zdobyć. zaliczyć. porzucić”. Jules woli trzymać na dystans. to jednak Vance przez lata przyzwyczaił się. że od życia zawsze dostaje to. czego chce. Czy tym razem będzie tak samo?

„Kristen Ashley wie. jak rozpalić zmysły czytelniczek. Fankom gorących historii zapewnia szybsze bicie serca i podwyższoną temperaturę”
Kinga Litkowiec. autorka bestsellerów „Nie mój dług” oraz „Nowy układ”

„Pasja. humor. niepokój. dramat i męscy bohaterowie. których pragniesz mieć w swoim życiu. To właśnie znak rozpoznawczy Kristen Ashley. w twórczości której jestem nieodwołalnie zakochana!”
Edyta Giersz. instagram.com/motheroftworeads

„Miłosne perypetie szalonych. pełnych pasji bohaterów. sensacja. humor i gangsterka. Tylko Kristen Ashley potrafi połączyć to wszystko w tak świetną całość!”
Wioleta Kuflewska. instagram.com/wioletreaderbooks

„Seria Rock Chick to gwarancja namiętnych scen. niebezpieczeństwa czekającego za rogiem. kilku nieporozumień oraz ogromnej dawki poczucia humoru. Uwielbiam takie powieści!”
Karolina Koziar. instagram.com/piekielnie_grzeszne_ksiazki

„Kristen Ashley ma talent do wymyślania historii. które pochłaniają czytelniczki już od pierwszych stron. Jej książki rozpalają do czerwoności. działają na nasze zmysły. podnoszą ciśnienie i wywołują niekontrolowane salwy śmiechu. A ich charyzmatycznych bohaterów aż chciałoby się poznać w rzeczywistości!”
Agnieszka Rowka. instagram.com/zlotowlosa.i.ksiazki

Autor: Kristen Ashley

Cena: 44.90

Kristen Ashley: MP3


Łopatą do serca

Kategoria: Powieści i opowiadania

Mężczyzna potraktowany łopatą. wino otwierane młotkiem i dobra kuchnia – komedia kryminalna Marty Obuch to gwarancja doskonałej zabawy!

Michalina jest żoną mafijnego bosa. Problem w tym. że jako jedyna nie ma o tym pojęcia. Pewnego dnia wraca do domu i stwierdza. że mąż grzeje celę w areszcie. a ona ma na stanie nieproszonego gościa. Okazuje się. że małżonek zawarł ze swoim wspólnikiem. Igłą. umowę: gdyby go aresztowano. Igła ma się przeprowadzić do jego domu i strzec żony. Czy w takich okolicznościach serce może zabić mocniej? Nawet jeśli Igła jest przestępcą zamieszanym w największą w Polsce kradzież diamentów? Przecież można odzyskać diamenty. wysyłać mężowi paczki do więzienia i kochać swojego nowego lokatora. ile wlezie. W międzyczasie nic nie stoi na przeszkodzie. żeby okładać go regularnie łopatą albo podzielić mieszkanie na sektory i wymalować linie graniczne za pomocą

Autor: Alex Shakar

Cena: 153.90

Alex Shakar: MP3


Opowiastki dla małych uszu

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Przyjazne. zabawne i pouczające opowiadania. których z pewnością chętnie wysłuchają wszystkie małe uszy:

– o króliku. który nie mógł spać we własnej norze i szukał miejsca. gdzie mu będzie wygodniej;

– o pszczółkach. mrówkach i motylach. które chciały. żeby nigdy nie zachodziło słońce;

– o myszy. która chciała fruwać tak jak nietoperze;

– o żabce. która postanowiła wskoczyć na księżyc;

– o szczęśliwym dniu wiewiórki;

– o biedronce. która ze wszystkiego się cieszyła. i jej  sąsiadce. która zawsze była niezadowolona;

– o biednych myszkach. które miały prawdziwy skarb;

– o ślimaku. który z nikim nie umiał się bawić.

Autor: Joanna Wachowiak

Cena: 15.29

Joanna Wachowiak: MP3syn mafii samanta louis pdf, ostatni most tekst, angielski edgard, kraina kreatywności, przebudzenie morfeusza pdf doci, kryminal audiobook, tygodnik polityka blogi, dzieci z bullerbyn streszczenie test, pora chudych myszy, gwiazd naszych wina po angielsku, chłopi jesień pdf, repetytorium ósmoklasisty angielski pdf, raj utracony milton, kamienie na szaniec ebook, sole trzeźwiące allegro, wojna trzydziestoletnia 1618-1648. tragedia europy, dziedzictwo sigmara, assassin’s creed odyssey grawerunki, kto wiatr sieje…, osczasu pl, wiek niewinności książka…