Szukając gdzie indziej

Szukając gdzie indziej Kategoria: Powieści i opowiadania   Emocjonująca powieść jednej z najpopularniejszych polskich powieściopisarek II połowy XX wieku. Tym razem Stanisława Fleszarowa-Muskat zabiera czytelników do pomorskiej wsi. Lokalny leśniczy poznaje dziewczynę z miasta. Między bohaterami rodzi się uczucie. Co przyniesie rozwój wydarzeń? Autorka opisuje płomienny romans pozornie niepasujących do siebie ludzi. W tle przedstawia…

Published by admin in27 lipca 2011
Tagi: , , ,

Szukając gdzie indziej

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Emocjonująca powieść jednej z najpopularniejszych polskich powieściopisarek II połowy XX wieku. Tym razem Stanisława Fleszarowa-Muskat zabiera czytelników do pomorskiej wsi. Lokalny leśniczy poznaje dziewczynę z miasta. Między bohaterami rodzi się uczucie. Co przyniesie rozwój wydarzeń?

Autorka opisuje płomienny romans pozornie niepasujących do siebie ludzi. W tle przedstawia obyczaje społeczeństwa lat 60. XX wieku.


Stanisława Fleszarowa-Muskat – (1919 – 1989) polska powieściopisarka. publicystka. poetka i dramaturg. Po wojnie wyjechała do Gdyni. gdzie zajęła się twórczością literacką oraz pracą w sektorze kultury. Była dziennikarką „Dziennika Bałtyckiego” oraz kierowniczką literacką Teatru Wybrzeże. Debiutowała w 1948 roku poematem historycznym „Sen o morskiej potędze”. Przez wiele lat była działaczk

ISBN: 978-83-7927-020-0

Cena: 9999

978-83-7927-020-0:


Ja. potępiona

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiktoria Biankowska. była diablica i niedoszła anielica po raz trzeci wpada w kłopoty. Przypadkowo trafia do Tartaru. tuż po ujrzeniu białego krzyżyka na chodniku i ciężarówki z mrożonkami. A właśnie zaczęło jej się układać. Pokochała diabła Beletha. wyzbyła się boskich mocy. a jej przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim więzieniu. Ponadto diabeł Azazel nie planował niczego złego. zajęty romansem z królową Kleopatrą.

Czy teraz Wiktorii uda się wyjść z labiryntu i związać z Belethem?

Powieść bardzo dynamiczna. żadnych przestojów. ciągłe zwroty akcji. do tego mnóstwo humoru. szczypta komedii romantycznej. odrobina czarnej. trochę kryminału. duża doza piekła…

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


ej nie zrobił. czyli działanie bez wzorca;
 • myśleć i działać na skalę globalną;
 • radzić sobie z porażkami. ale i sukcesami;
 • i wiele innych lekcji.

   

  A teraz SIŁĄ PĘDU bierz się za słuchanie i wdrożenie!


  Kategoria: Autor

  Lech Kaniuk

  ISBN: 978-83-951628-2-4

  Cena: 9999

  978-83-951628-2-4:


  Credo. Tom 2

  Kategoria: Poradniki

  Odkryj świat. który odmieni Twoje życie. Odkryj świat cudownych postaci. nadprzyrodzonych mocy. nieprzeciętnych historii i wyjątkowej opieki Matki Bożej. która potrafi zatrzymać samochód nad przepaścią i przyjść. kiedy jest potrzebna. przyjść. by Cię chwycić za rękę.

  Po tym wyjątkowym świecie. świecie CREDO – poprowadzi Cię ks. Michał Olszewski SCJ. egzorcysta. Dzięki swojej posłudze ma dostęp do świata. którego my nie znamy. WIE to. w co my chcemy WIERZYĆ.

  Trylogia CREDO to spotkania z Wyjątkowymi Postaciami obecnymi w wyznaniu wiary. To porywająca historia. w której głównymi bohaterami są wcielony Bóg. opiekuńcza Matka. oraz wymykający się schematom Duch Święty. Pozornie podzielona na części dotyczące poszczególnych Postaci – w rzeczywistości jest dynamiczną i pełną krwi osobistą opowieścią egzorcysty. który widzi więcej niż przeciętny śmiertelnik. Przykłady. anegdoty pomagaj

  Autor: Max Lucado

  Cena: 76.99

  Max Lucado: MP3


  Maskarada w Moguncji. Grób Rodrigandów

  Kategoria: Literatura młodzieżowa

   

  Maskarada w Moguncji: Prusy. Kurt Unger podczas urlopu w Moguncji odnajduje – wysłany przez jego ojca z Meksyku i zaginiony przed laty – spadek i znowu udaremnia szpiegowskie plany Landoli. Razem z Sępim Dziobem. decydują – po wizycie w Rerlinie u Bismarcka – wyjechać do Meksyku. by odszukać naszych zaginionych bohaterów. Grób Rodrigandów: Prusy. Dziwaczny ubiór i zachowanie trapera Sępiego Dzioba powodują. że w drodze na spotkanie z Bismarckiem zostaje wielokrotnie aresztowany. jednak jego dokumenty i cel podróży pozwalają mu w końcu wykonać powierzone zadanie. Hiszpania. Gasparino Cortejo otrzymuje alarmujący list od Josefy. odnajduje więc Landolę w Barcelonie i zmusza go do morskiej podróży – w przebraniu – do Meksyku. do Veracruz. Stamtąd we trójkę – z Grandeprisem – jaą do stolicy. Ich śladem podążają Kurt. Sępi Dziób i Peters. oficer kapitana Wagnera.

  Autor: Karol May

  Cena:

  Karol May: 1


  7 nawyków skutecznego działania

  Kategoria: Ekonomia i biznes

   

  „7 nawyków skutecznego działania”. którego autorem jest Stephen Covey to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje. jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada. co zrobić aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający siebie świat.
  Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania. które skłonią nas do twórczego działania i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy. relacjach partnerskich. rodzicielskich i ogólnospołecznych.

  Dr Stephen R. Covey-

  Autor: Dorota Guzik

  Cena: 19.90

  Dorota Guzik: MP3  mroczna wieża narodziny rewolwerowca, rysa igor brejdygant, pilipiuk karpie bijem, antoni rot, bajki czytane mp3, ayn rand źródło pdf, z epub na pdf, wyrok mroz, percy jackson i bogowie olimpijscy: złodziej pioruna (2010), wedy pdf, najszybszy samolot swiata, santa diabla odc 54, ojciec objaśnia, tajemnicza wyprawa tomka pdf, dziennik nimfomankia, pustułka miszczuk, anatomia narkiewicz…