przetrwać.

Magiczna opowieść o odejściu od cywilizacji w świat zaklęć i legend. o życiu w jego najprostszej postaci.

przetrwać. Magiczna opowieść o odejściu od cywilizacji w świat zaklęć i legend. o życiu w jego najprostszej postaci. Kategoria: Autor Grażyna Jeromin-Gałuszka ISBN: 978-83-8146-727-8 Cena: 9999 978-83-8146-727-8: Cymanowski Młyn Kategoria: Powieści i opowiadania Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys. Oboje łudzą się. że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie. z dala od ludzi i…

Published by admin in20 lipca 2011
Tagi: , , , ,

przetrwać.

Magiczna opowieść o odejściu od cywilizacji w świat zaklęć i legend. o życiu w jego najprostszej postaci.

Kategoria: Autor

Grażyna Jeromin-Gałuszka

ISBN: 978-83-8146-727-8

Cena: 9999

978-83-8146-727-8:


Cymanowski Młyn

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.

Oboje łudzą się. że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie. z dala od ludzi i cywilizacji. może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom. jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz. przystojny syn właściciela. do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd. który miał ratować związek. okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste. bohaterowie głęboko skrywają tajemnice. a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony!

Autor: Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda

Cena: 36.90

Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda: MP3


hwa. Dla mnie to żadna nowość: spędzić noc między udami nieznajomej kobiety. Czasem nawet dwóch lub trzech w ciągu dwunastu godzin. Lecz dziś to trochę co innego. Jest 3.42 nad ranem i sytuacja nie rozwija się podręcznikowo. Siedzę na odległość strzału bezpośredniego od tej konkretnej pochwy i czuję się tak. jakbym gapiła się w lufę broni. Poród to zawsze ryzyko. fizjologiczna rosyjska ruletka. ale każda położna ma nadzieję. że akurat ją kula ominie.
— Już nie mogę! — wyje bezcielesny głos.
W tej samej chwili tuż przede mną pojawia się oślizgły placek ciemnych włosków.
— Ależ możesz. przecież właśnie to robisz! — odkrzykuję.
(fragment)

Leah Hazard – Urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Studiowała na Harvardzie. W 1999 roku przeniosła się do Wielkiej Brytanii. gdzie ukończyła studia reżyserskie. Pracowała w szkockim oddziale B

Kategoria: Historia i literatura faktu

Bez snu przez dwadzieścia godzin. Bez jedzenia przez dziesięć godzin. Oddział pełen rodzących kobiet.

Witamy w świecie położnych.


Leah Hazard opisuje swoje doświadczenia związane z pracą położnej. którą podjęła jako matka dwójki dzieci szukająca nowej ścieżki rozwoju zawodowego. Z pasją opowiada zarówno o blaskach. jak i cieniach pracy na oddziale położniczym. Jako położna widziała już chyba wszystko. w tym ciężarne nastolatki. wcześniaki urodzone na granicy dwudziestego czwartego tygodnia ciąży. uchodźczynie. ofiary handlu ludźmi czy kobiety. których narządy rodne zostały okaleczone na skutek praktyk religijnych. Pośród tego tygla ludzi. kultur i problemów położne starają się zachować profesjonalizm. empatię i poczucie humoru. ratujące je przed kompletnym wyczerpaniem. 

Kolejna noc. kolejna poc

ISBN:

Cena: 9999

:


Czasami warto umrzeć

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Na rolniczym pustkowiu w Nebrasce pewni ludzie urządzili sobie prywatne królestwo… Ale Jack Reacher nie pozwoli im stać ponad prawem.

Motel Apollo In w Nebrasce. Jedyne miejsce noclegowe na rolniczym obszarze pięciuset kilometrów kwadratowych. Sto kilometrów od najbliższego posterunku policji.

Okolicą rządzi rodzina Duncanów wspomagana przez bandę wynajętych osiłków. Oficjalnie prowadzą firmę transportową. ale prawdziwe zyski przynosi im działalność w zupełnie innej branży.

Nikt z miejscowych nie odważy im się postawić. ale Jack Reacher jest tu tylko przejazdem. w drodze do Wirginii. I chociaż Duncanowie – powiązani z kartelem o międzynarodowym zasięgu – są piekielnie niebezpieczni. nie wystraszą go. A już na pewno nie na tyle. by wyjechał z Nebraski. zanim wyjaśni. co się stało z pewną dziewczynką . która zaginęła przed dwudziestu l

:

Cena:

:


e rzeczy.

  • Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie. że rozmieniasz się na drobne?
  • Czy czujesz się przepracowany i jednocześnie mało użyteczny?
  • Czy często jesteś zajęty. ale nie produktywny?
  • Czy czujesz się tak. jakby inni ludzie nieustannie kradli twój czas?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań – wejdź na drogę esencjalizmu.

Jeżeli sam nie ustalisz priorytetów w swoim życiu. ktoś inny zrobi to za ciebie.

Esencjalizm to coś więcej niż strategia zarządzania czasem czy zwiększanie produktywności. To systematyczne i metodyczne rozpoznawanie najważniejszych rzeczy. eliminowanie zbędnych i skupianie się na najistotniejszych kwestiach.

Chodzi o to. żeby robić mniej. ale lepiej. i to w każdej d

Kategoria: Ekonomia i biznes

Ile razy zgodziłeś się spełnić czyjąś prośbę. nawet się nad tym nie zastanawiając? Ile razy żałowałeś. że zgłosiłeś się do realizacji jakiegoś zadania. i zastanawiałeś się. co cię do tego podkusiło? Jak często mówisz „tak” tylko po to. żeby sprawić komuś przyjemność? Albo uniknąć kłopotów? Albo dlatego. że „tak” stało się twoją automatyczną odpowiedzią na wszystko?

Droga esencjalizmu nie polega na powzięciu postanowienia noworocznego. by częściej mówić „nie”. zmniejszyć ilość napływającej korespondencji albo opanować nową strategię zarządzania czasem. Chodzi w niej o to. żeby jak najczęściej zatrzymywać się i odpowiadać sobie na pytanie. czy inwestujemy swoje siły i zasoby w odpowiednie przedsięwzięcia.

Esencjalista nie robi więcej w krótszym czasie.

Esencjalista robi tylko właściw

226897: 11.90

Cena:

11.90:


Cień

Kategoria: Powieści i opowiadania

Rzeczpospolita Warszawska stara się utrzymać neutralność. balansując między dwiema potęgami: Niemcami i Rosją. jednak młoda republika ma coraz więcej problemów. W enklawach pojawiają bezpośredni wysłannicy Szepczących. a słowo mocy. które dało Polakom zwycięstwo. jest już znane wszystkim stronom konfliktu. Samarin i Rudnicki zostają wciągnięci w wir politycznych i towarzyskich intryg. a to nie jedyne ani nawet największe niebezpieczeństwo. Ktoś poprzysiągł ich zabić. I wszystkich takich jak oni. Do tego zarówno w Berlinie. jak i Sankt Petersburgu narasta przekonanie. że pora zaatakować. Polska armia szykuje się do ostatecznego starcia. jednak dowództwo zdaje sobie sprawę. że żadna strategia nie pozwoli wygrać z wrogiem mającym dwudziestokrotną przewagę liczebną. Tylko czas pokaże. kto umrze. a kto przeżyje…

Autor: Adam Przechrzta

Cena: 12.90

Adam Przechrzta: MP3


– Zadawać pięć kluczowych pytań niezbędnych do tworzenia planu strategicznego.
– Formułować misję firmy. której celem jest inspirowanie ludzi.
– Wyciągać ważne wnioski przy pomocy matrycy produkt/rynek oraz analizy działań strategicznych i operacyjnych.
– Definiować firmę w odniesieniu do konkurencji.
– Zmienić pozycję firmy przy pomocy nowych produktów. usług i technologii.
– Mierzyć efekty przy pomocy jasno określonych celów finansowych.
I wiele. wiele więcej.

Przedstawiając jako przykłady historie zarówno Aleksandra Wielkiego. jak i IBM czy General Electric. Tracy przedstawia sprawdzone sposoby maksymalizowania szans i zwiększania ROI.

Strategia biznesowa to niewielka rozmiarem. lecz pełna potencjału książka. która pomoże ci przejąć pełną kontrolę nad przyszłością firmy.

***

Brian Tracy

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dowiedz się. jak myśleć bardziej efektywnie oraz jak podejmować lepsze decyzje dotyczące przyszłości twojego biznesu.

Żyjemy w czasach. w których zachodzą najbardziej  dynamiczne zmiany w historii. Dzisiaj innowacyjna zmiana modelu działania jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces lub porażkę. Według ekspertów osiemdziesiąt procent firm stara się przetrwać i rozwijać. stosując przestarzałe modele biznesowe.

Ustalenie strategii biznesowej umożliwia jasne określenie priorytetów. przygotowanie zasobów oraz otrzymanie rezultatów lepszych niż kiedykolwiek wcześniej. Być może wydaje się to skomplikowane. lecz Brian Tracy wie. jak sprawić. by stało się to proste. W tej praktycznej książce autor dzieli się z czytelnikami ważną wiedzą dotyczącą strategicznego planowania.

Dowiesz się z niej. jak:

ISBN: 978-83-66517-13-4

Cena: 9999

978-83-66517-13-4:


Lampiony

Kategoria: Powieści i opowiadania

Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Hipnotyzująca Łódź. tajemnicze miasto. które nikomu. kto choć raz się w nim znalazł. nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska. która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi.

„Lampiony” – kolejna po „Pochłaniaczu” i „Okularniku” część bestsellerowej serii „Cztery żywioły” Saszy Załuskiej.

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 39.90

Katarzyna Bonda: MP3nałkowska medaliony pdf, postacie apex, śląski kopciuszek, czarna taktyka pdf, kociarz, michał cholewa gambit, pierwszy śnieg pdf, niepokorna królowa meghan march pdf chomikuj, niziurski audiobook, kto sieje wiatr książka, kot instrukcja obsługi, katarzyna michalak mistrz pdf, fałszywy narzeczony, cień wilka, jak przeżyć rozwód, jak poderwać dziewczyne w klubie, wróć za mną, jaki format na kindle, księgi jakubowe pdf, tomasz ignaczak…