Polska Piastów

Polska Piastów Kategoria: Historia i literatura faktu Tematem  pierwszej części cyklu Pawła Jasienicy jest Polska za panowania Dynastii Piastów. Ta barwna i wnikliwa rozprawa. to przede wszystkim „swobodne literackie opowiadanie”. które postrzega się jako fascynującą gawędę o państwie wielu narodów. wiar i kultur. Autor: Paweł Jasienica Cena: 34.90 Paweł Jasienica: MP3 W transie inwestowania. Podbij…

Published by admin in17 lipca 2011
Tagi: , , , ,

Polska Piastów

Kategoria: Historia i literatura faktu

Tematem  pierwszej części cyklu Pawła Jasienicy jest Polska za panowania Dynastii Piastów. Ta barwna i wnikliwa rozprawa. to przede wszystkim „swobodne literackie opowiadanie”. które postrzega się jako fascynującą gawędę o państwie wielu narodów. wiar i kultur.

Autor: Paweł Jasienica

Cena: 34.90

Paweł Jasienica: MP3


W transie inwestowania. Podbij rynek pewnością siebie. żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy

Kategoria: Ekonomia i biznes

Myśl jak inwestor

Jak skutecznie inwestować? Czy można kupić niezawodną strategię inwestycyjną? Dlaczego regularne sukcesy odnosi tylko niewielki odsetek inwestorów? Jak to zrobić. żeby zarobić?

  • Po pierwsze – przestań szukać najlepszej metody inwestycyjnej. genialnego doradcy albo poradnika. który dostarczy prostych i zawsze skutecznych narzędzi.
  • Po drugie – zrozum. że już masz dobrą strategię. a jedyne. co Cię blokuje. co nie pozwala Ci stać się częścią tych 5% efektywnych inwestorów. to Twój sposób myślenia podczas prowadzenia transakcji.
  • Po trzecie – przeczytaj tę książkę i poznaj psychologiczne podłoże odnoszenia sukcesów w sferze inwestowania.

Dzięki tej lekturze dowiesz się. jak przezwyciężyć głęboko zakorzenione przyzwyczajenia psychiczne. p

Autor: B. Wiseman

Cena: 9.90

B. Wiseman: MP3


Międzyczasowiec

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

W roku 1944 potęga Trzeciej Rzeszy zaczyna się chwiać. Niemieccy okupanci ponoszą porażki w odległych walkach. ale stają się również ofiarami ataków na dotychczas bezpiecznych tyłach. W okolicach Warszawy znaleziono zmasakrowane ciała niemieckich żołnierzy. Jedynym śladem pozwalającym domyślać się sprawców były wyryte na piersiach ofiar polskie nazwiska. Sugerowały one. że każdy z zabitych żołnierzy to zemsta za kogoś zamordowanego przez najeźdźcę. Kolejne morderstwa stają się nierozwiązywalną zagadką dla niemieckich służb. jak również przyczyniają się do powstania legendy „Mściciela”.

Ponad pół wieku później komisarz Przytuła poznaje historię Witka Kopeckiego. kolaboranta i volksdeutscha. który zaczynał od kradzieży kosztowności ofiarom więzień i obozów niemieckich. a skończył jako osoba walcząca z okupantem. Niektórzy twierdzili. że właśnie on był owy

:

Cena: 29.00

: MP3proudmoore, lego batman 2 gra, jane green, odchudzanie pdf, złączeni pokusą pdf docer, romans po brytyjsku, medicus z saragossy, anatomia człowieka atlas, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, konwerter pdf do epub, szymon mysłakowski, pokonać mur, nora puzyńska pdf, mala apokalipsa, hearts of iron iv kody, wiedźmin książki kolejność…