Mały Książę

Mały Książę Kategoria: Literatura młodzieżowa A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Mały Książę „Mały Książę” to piękna. poruszająca opowieść o dorastaniu. o prawdziwej przyjaźni. miłości i odpowiedzialności za drugiego człowieka. To historia chłopca. który przemierza kosmos próbując zrozumieć świat dorosłych. A także opowieść o…

Published by admin in17 lipca 2011
Tagi: , ,

Mały Książę

Kategoria: Literatura młodzieżowa

A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Mały Książę

„Mały Książę” to piękna. poruszająca opowieść o dorastaniu. o prawdziwej przyjaźni. miłości i odpowiedzialności za drugiego człowieka. To historia chłopca. który przemierza kosmos próbując zrozumieć świat dorosłych. A także opowieść o dorosłym. którego życie zmienia się po spotkaniu z Małym Księciem .

Książka należy do klasyki literatury światowej. Została przetłumaczona na ponad 170 języków. Jest to również jedyna książka Exupéry’ego. której nadał formę baśni i którą sam zilustrował.

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Cena: 17.90

Antoine de Saint-Exupery: MP3


Wczesną jesienią w Złotych Piaskach

Kategoria: Powieści i opowiadania

Gorący piasek i szum morskich fal towarzyszą bohaterom spędzającym czas w bułgarskim kurorcie. Są lata 60. Nad Morzem Czarnym rozkwita turystyka. Życie urlopowiczów toczy się w nadbrzeżnych kawiarniach. kasynach i hotelowych pokojach. Wczasowicze zjechali się głównie z Europy Zachodniej. choć wśród gości znajdziemy także małżeństwo Polaków. Wakacyjny klimat nie jest jednak w stanie zagłuszyć bolesnych wspomnień sprzed lat…

 

„Wczesną jesienią w Złotych Piaskach” to powieść. w której losy młodej Szwedki splatają się z polskim małżeństwem. Kurortowy klimat opowieści przełamują tragiczne wspomnienia z czasów II wojny światowej.

Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat

Cena: 24.99

Stanisława Fleszarowa-Muskat: MP3


Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe. Wydanie 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Roland z Gilead ma nowych towarzyszy krucjaty- Eddiego i Susannah. Zaczyna się dla nich czas nauki. zdobywania nowych umiejętności: tymczasem rewolwerowiec stopniowo traci zmysły. Bohaterowie podejmują nowy trop w poszukiwaniach Wieży. Szlak wędrówki wiedzie przez lasy. prerie. aż po dżunglę. Walczą z demoniczną sztuczną inteligencją sterującą naddźwiękowym pociągiem.

Autor: Stephen King

Cena: 33.00

Stephen King: MP3


Wspomnienia brudnego anioła

Kategoria: Powieści i opowiadania

Henning Mankell w nowej odsłonie jako pisarz historyczny!

Historia Szwedki. która zostaje właścicielką największego domu publicznego w stolicy Mozambiku na przełomie XIX i XX wieku. Mankell sięga do dokumentów sprzed stu lat. by opowiedzieć historię tajemniczej nordyckiej piękności. Europejski sukces Włoskich butów powtarza dziś powieść Wspomnienia brudnego anioła.

Autor: Henning Mankell

Cena: 34.90

Henning Mankell: MP3


dla słuchaczy chcących mówić dobrze po angielsku oraz wszystkich tych. którzy interesują się zależnościami pomiędzy językiem polskim a angielskim.

Kategoria: Autor

Matt Hammond

ISBN: 978-83-8194-237-9

Cena: 9999

978-83-8194-237-9:


dają się niską ceną w walce. którą przyjdzie jej stoczyć.

Kategoria: Autor

Liliana Fabisińska

ISBN: 978-83-8194-229-4

Cena: 9999

978-83-8194-229-4:ps. kocham cię, ryba okoniowata, brandon mull książki, jane burgermeister, wyszczekani chomikuj, legenda o juracie królowej bałtyku, chris carter robert hunter, melania1987 doci, bazyliszek warszawa menu promocje, sid meiers civilization v, piotr muszyński instagram, majesty 2: symulator królestwa fantasy, dusza samobójcy po śmierci…