Nalewka zapomnienia

Nalewka zapomnienia Kategoria: Powieści i opowiadania Jaga zbudowała swój świat na materialnych fundamentach. Ma dobrze płatną pracę. samochód jak czołg. apartament w modnej dzielnicy. Nie jest szczęśliwa. ale nie robi z tego problemu. Niespodziewanie dowiaduje się. że jej życie długo nie potrwa. Dlatego postanawia wyjechać i sama nie do końca wiedząc jak. ląduje na pograniczu…

Published by admin in15 lipca 2011
Tagi: , , ,

Nalewka zapomnienia

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jaga zbudowała swój świat na materialnych fundamentach. Ma dobrze płatną pracę. samochód jak czołg. apartament w modnej dzielnicy. Nie jest szczęśliwa. ale nie robi z tego problemu.

Niespodziewanie dowiaduje się. że jej życie długo nie potrwa. Dlatego postanawia wyjechać i sama nie do końca wiedząc jak. ląduje na pograniczu cywilizacji. W skrzypiącej chałupie bez bieżącej wody i z niedrożnym piecem. Mając za sąsiadkę wiejską szeptuchę oraz ponure indywiduum. będące mistrzem technik negocjacyjnych. Mętną materię rzeczywistości rozjaśniają ptaszki pogwizdujące przeboje z lat siedemdziesiątych.

Kasia Bulicz-Kasprzak – Kiedy byłam mała. spędzałam wakacje u babci na Roztoczu. To był dla mnie niezwykły. baśniowy świat – szukałam w trawie krasnoludków i całowałam żaby. Nalewka zapomnienia to koktajl z tych wspomnień i moich literackich fascynacji.

Autor:

Cena: 17.90

: MP3


cie tylko dlatego. że nie wydawało im się wystarczająco dobre. Ty też możesz to zrobić. Daj się porwać w niezwykłą podróż w poszukiwaniu źródeł pozytywnej zmiany.

Poznaj historie tych. którym się udało. choć wcale nie było im łatwo. Odkryj ich pasje. motywacje. inteligentne sposoby na pokonanie przeszkód. Poczuj siłę. z jaką zmagali się z losem. i euforię. która towarzyszyła wygranej. Edyta Walęciak-Skórka wraz z adeptkami Akademii Projektantek Przyszłości pokaże Ci. jak znaleźć tę moc w sobie i wykorzystać ją na swoją korzyść. Nie wystarczy tylko marzyć — trzeba wytyczyć sobie cele i odrzucić ograniczające przekonania. podejmować wyzwania i nie bać się pracy czy walki o marzenia. Czy nie warto tego zrobić?

 • Sięgnij po marzenia i zaufaj im
 • Postaw sobie cele i zbuduj silne DLACZEGO
 • Znajdź swoje mocne strony i stwórz plan działania
 • Odkryj swoją moc i walcz o realizację marzeń

  Kategoria: Poradniki

  Jutro zaczyna się dziś

  Odkryj w sobie moc!

  • Osiem wspaniałych darów. czyli to. co masz w sobie i co pomoże Ci rozwinąć skrzydła
  • Potęga marzeń. czyli cudowna droga. którą sama możesz sobie wytyczyć
  • Aktywne działanie. czyli uparte dążenie do szczęśliwego i spełnionego życia

  Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym. jak wyglądałoby Twoje wymarzone życie? Co naprawdę chciałabyś robić. co osiągnąć. kim się stać? Czy myślałaś o poznawaniu innych kultur. wspaniałej pracy. satysfakcjonującym życiu osobistym? A czy wiesz. że niezależnie od tego. jak Twoje życie wygląda w chwili obecnej. spełnienie marzeń naprawdę jest możliwe? Nie kręć głową z niedowierzaniem. Tysiące. a może miliony ludzi na świecie radykalnie zmieniły swoje ży

  :

  Cena:

  :


  Klub Mefista

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Piekło przyciąga piekło…

  Wyjątkowo krwawe zabójstwo niweczy przedświąteczne nastroje doktor Maury Isles i detektyw Jane Rizzoli. Okultystyczne symbole narysowane kredą i krwią ofiary kierują uwagę partnerek na stowarzyszenie ezoteryków. Fundację Mefista. od lat działającą w Bostonie. i na jej gwiazdę – psychiatrę Joyce O’Donnell.

  W ekskluzywnej rezydencji w Beacon Hill członkowie klubu prowadzą badania nad złem – jego naukowym wytłumaczeniem i możliwością przybierania fizycznej postaci. O’Donnell wypiera się związków z morderstwem. jednak wkrótce na progu rezydencji pojawia się kolejne okaleczone ciało…

  Maura i Jane będą musiały zmierzyć się z najbardziej niepokojącym śledztwem w ich karierach i odbyć podróż do samego serca zła. aby odnaleźć przeciwnika groźniejszego niż wszyscy. z którymi dotychczas walczyły.

  Auto: 978-83-272-6691-0

  Cena: 9999

  978-83-272-6691-0:


  ydania

  Kategoria: 2017

  Oprawa

  : Format

  Cena:

  Format:


  Rework

  Kategoria: Ekonomia i biznes

  Mamy dwudziesty pierwszy wiek. więc w drodze do osiągnięcia biznesowego sukcesu nie oglądaj się na święte krowy. tylko zdaj się na niekonwencjonalną wiedzę i doświadczenie założycieli firmy 37signals. Nie używają oni żargonu charakterystycznego dla biznesowych doradców czy absolwentów studiów MBA. Oferują praktyczne porady. przydatne dla każdego. Wspaniała książka.

  Saul Kaplan. pomysłodawca i założyciel Business Innovation Factory

  Szukasz lepszej i łatwiejszej drogi do biznesowego sukcesu?

  Na początek zapomnij o przestarzałym. klasycznym modelu zakładania firmy. Nie trać czasu na pisanie biznesplanu. poznawanie konkurencji. szukanie inwestorów itd. We współczesnym świecie zmiany zachodzą w takim tempie. że kiedy wykonasz całą tę mrówczą pracę. Twoje cenne dane będą już nieaktualne.

  Jedyne. co musisz zrobić. to przestać gadać i wziąć się do roboty! Przeczytaj tę książkę i zacznij swój biznes już dziś. na nowych warunkach. Przekonaj się. jak można efektywnie pracować i ściągnąć na siebie uwagę otoczenia bez konieczności wydawania wielkiej kasy. Już wkrótce będziesz w stanie konkurować z wielkimi przedsiębiorstwami — bez marnowania dużych środków na marketing czy reklamę — i zdołasz odnieść sukces bez przygotowywania finansowych prognoz i pięcioletnich planów.

  Dla kogo jest ta książka? Dla Ciebie! Jej wartość docenią szczególnie przedsiębiorcy z krwi i kości. właściciele małych firm. osoby. które nie cierpią swojej etatowej pracy. ofiary restrukturyzacji oraz artyści. którzy nie chcą już więcej głodować. Nie trać czasu. to najlepszy moment na start!


  Jason Fried i David Heinemeier Hansson są założycielami pionierskiej firmy 37singals. która działa w branży komputerowej i której produktów używają miliony osób na całym świecie. Informacje o niej ukazały się w takich czasopismach. jak „Time”. „Newsweek” czy „Wired”. Autorzy wspólnie z pozostałymi pracownikami firmy prowadzą również niezwykle popularny blog Singal vs. Noise. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.37signals.com.

  Autor: Jason Fried. David Heinemeier Hansson

  Cena: 34.90

  Jason Fried. David Heinemeier Hansson: MP3  bowden oliver, jak przeżyć rozwód, choose czas przeszły, poradnik gothic 2 noc kruka, małomówny i rodzina streszczenie, gra erica, refleksoterapia stóp, ryzykowny rzut pdf, książki popularnonaukowe bestsellery, agata na tropie, kartoteka 64 online pl, ostatnich gryza psy, wiedźmin 3 ukryte zadania poboczne, magiczne drzewo czerwone krzesło audiobook youtube, dymitr mereżkowski…