debut of a writer who has grown into one of the most remarkable literary novelists now writing. the author of what Alan Judd. writing in the Sunday Times. has described as ‚the most significant extended story since Anthony Powell’s A Dance to the Music of Time’.

debut of a writer who has grown into one of the most remarkable literary novelists now writing. the author of what Alan Judd. writing in the Sunday Times. has described as ‚the most significant extended story since Anthony Powell’s A Dance to the Music of Time’. Kategoria: Autor Patrick O'Brian. Neville Teller ISBN: Cena: 9999…

Published by admin in15 lipca 2011
Tagi: , , , , ,

debut of a writer who has grown into one of the most remarkable literary novelists now writing. the author of what Alan Judd. writing in the Sunday Times. has described as ‚the most significant extended story since Anthony Powell’s A Dance to the Music of Time’.

Kategoria: Autor

Patrick O'Brian. Neville Teller

ISBN:

Cena: 9999

:


Alarm of War. Book I

Kategoria: Pozostałe

Intrigue. Betrayal. A devastating surprise attack and a frantic fight to survive.

Gritty warfare in space as four young officers respond to the alarm of war.

Four officer cadets in the Victorian Fleet meet in training camp. Emily. the young woman who dreams of becoming a Fleet historian. but discovers her real talents lay elsewhere. Grant. the arrogant son of Victoria’s most famous admiral. Hiram. the nervous but brilliant strategist. and Cookie. intent on joining the Fleet Marines. Together. they survive the trials and hardships of training to join the Fleet. unaware that that their home is about to be plunged into a maelstrom.

For three hundred years. the Kingdom of Victoria has enforced peace across the galaxy. But it has grown complacent. and its enemies are ready to strike. The Tilleke Empire and the Dominion of Unified Citizenry have been waiting a long time. and now is their chance. As their web draws closed

Autor: Niccolo Machiavelli

Cena: 31.99

Niccolo Machiavelli: MP3


Opcja B. Jak radzić sobie z traumą po stracie. stawić czoła trudnościom i odzyskać radość życia

Kategoria: Poradniki

Po nagłej śmierci męża SHERYL SANDBERG była pewna. że ani ona. ani jej dzieci już nigdy nie doświadczą niczym niezmąconej radości. Wtedy usłyszała od przyjaciela – ADAMA GRANTA – psychologa. o krokach. które można podjąć. aby odzyskać równowagę i podnieść się po tragicznym zdarzeniu. Sheryl dzieli się swoimi przeżyciami. począwszy od strasznej chwili. gdy znalazła męża na podłodze w siłowni. Jednak „Opcja B” to także opowieść o ludziach. którzy zdołali pokonać chorobę. utratę pracy. napaść seksualną. katastrofy naturalne i przemoc podczas wojny. Ich historie to dowód siły i wytrzymałości ludzkiego ducha oraz… zdolności ponownego przeżywania radości.
„Opcja B” wyjaśnia. jak pomagać tym. którzy przeżywają kryzys. jak okazywać współczucie samemu sobie. wychowywać odporne psychicz

34.90: 1

Cena:

1:


ne antidotum”.
– KEN FISHER. dyrektor generalny w Fisher Investments. felietonista magazynu „Forbes”. autor książki The Only Three Questions That Count

“Wymówki płyną zwykle z szatni przegranych. Nie narzekaj! Jona Gordona pokazuje. jak zapewnić sobie przewagę nad konkurencją”.
– LOU HOLTZ. trener NFL

„W świecie. w którym. jak się zdaje. większość z nas widzi szklankę do połowy pustą. Jon Gordon nakreśla w Nie narzekaj! jasny plan. dzięki któremu każdy z nas może zmienić się na lepsze. Stosując podejście autora. możemy wyeliminować negatywne nastawienie z życia zawodowego i rodzinnego. a przez to zapewnić sobie bardziej produktywne i mniej stresujące środowisko życia i pracy”.
– NATHAN WHITAKER. współautor książki Quiet Strength

***

JON GORDON jest autorem bestsellerów biznesowych i mówcą mo

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przestań jęczeć i przeczytaj tę książkę!
– KEN BLANCHARD. współautor Nowego Jednominutowego Menedżera

Prawdziwa historia o tym. jak dzięki pozytywnemu nastawieniu można obrócić niezadowolenie w skuteczne działanie. innowacje i sukces.

Każda skarga jest okazją. by przekuć coś negatywnego w coś pozytywnego!

Przywołując ducha swojego międzynarodowego bestsellera Autobus energii. Jon Gordon opowiada kolejną inspirującą i pouczającą historię walki z największą bolączką biznesu i życia w ogóle – z negatywnym nastawieniem. które pochłania miliardy dolarów. obniża morale. zmniejsza produktywność i osłabia kondycję nie tylko jednostek. ale i całych zespołów.

Czerpiąc z doświadczeń prawdziwej firmy. która opracowała i wdrożyła program zakazujący narzekania. Gordon s

Autor: Gabriela Gargaś

Cena: 14.90

Gabriela Gargaś: MP3


Bez reszty

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kontynuacja bestsellerowego „Kastora”!

Początek lat dziewięćdziesiątych. Ludzie Krakowa są podzieleni. Jedni biednieją w oszałamiającym tempie. a inni zastraszająco szybko się bogacą. W mieście pojawia się nowy gang. który toruje sobie ścieżki potworną brutalnością. Przestępczość zorganizowana oraz handel amfetaminą to nowość dla policji. która dopiero co porzuciła starą. milicyjną nazwę. Komisarz Kastor Grudziński musi sobie poradzić ze zmianami w komendzie wojewódzkiej. ale przede wszystkim przekonać swoich przełożonych. że potrzebne są nowe metody działania. Sposoby. z których korzystali do tej pory. nie wystarczą. aby rozbić zorganizowaną przestępczość. Zadania nie ułatwia mu nowa sprawa. która wiąże się z zabójstwami dzieci na terenie Krakowa. Czy komisarz poradzi sobie z nową rzeczywistością i czy wreszcie uda mu się jakoś ułożyć swoje życie osobiste?

Autor: Wojtek Miłoszewski

Cena: 19.90

Wojtek Miłoszewski: MP3


Yggdrasil. Tom 1. Struny czasu

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

Pierwszy tom sagi powieściowej spod znaku fantastyki. science fiction i powieści drogi.

Kilkudziesięciu średniowiecznych wieśniaków zostaje przypadkowo i bezpowrotnie przeniesionych w okres paleolitu środkowego. Trafiają w czasy. gdy po ośnieżonych równinach dzisiejszej Europy wędrowały stada reniferów. tabuny dzikich koni i ciągnące w ślad za nimi drapieżniki. Potężne mamuty nie miały godnych siebie przeciwników – z wyjątkiem mrozu i prymitywnych łowców. dla których polowanie nie było sportem. ale walką o przetrwanie i którzy równie często występowali w roli myśliwego co ofiary.

Wraz z mieszkańcami wioski do przeszłości trafia niewielki oddział wikingów. najemników. których Thor wystawił na najcięższą próbę w drodze do Walhalli. To głównie oczami ich wodza. Eryka. obserwujemy toczące się wydarzenia. A wraz z nami widzami są ludzie z przyszłości..

: Format

Cena:

Format:


y się o nich w szkołach. Kim były posełki. o co walczyły i jaki poniosły koszt tej walki?

Kategoria: Autor

Olga Wiechnik

ISBN: 978-83-7976-098-5

Cena: 9999

978-83-7976-098-5:


sobistego kierowcy lewej ręki Adolfa Hitlera we Włoszech. generała Hansa Leyersa. jednego z najbardziej tajemniczych i potężnych dowódców Trzeciej Rzeszy. Dzięki temu zyskuje możliwość prowadzenia działalności szpiegowskiej dla aliantów wewnątrz niemieckiego Głównego Dowództwa. Pino przeżywa horrory wojny i nazistowską okupację walcząc w sekrecie. a jego odwagę podtrzymuje miłość do Anny i marzenia o wspólnej przyszłości.

Kategoria: Autor

Mark Sullivan

ISBN: 978-83-8117-908-9

Cena: 9999

978-83-8117-908-9:


Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start. Edukacja i rozwój zgodne z naturalnymi potrzebami przedszkolaka

Kategoria: Poradniki

W jakim wieku posłać dziecko do przedszkola i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Czy warto inwestować w zajęcia dodatkowe? O co pytać wychowawców w przedszkolu? Jak znaleźć dla dziecka równowagę między nauką a zabawą? To tylko niektóre z pytań. które zadają sobie rodzice każdego z maluchów.

A może najważniejsze jest to. aby najpierw uświadomić sobie. że życie to nie wyścig. Że tak naprawdę nie ma w nim żadnego startu. ani tym bardziej żadnej mety. Dopiero zbudowanie bliskiej relacji ze swoim dzieckiem pozwala skutecznie wspierać je w procesie uczenia się. zgodnie z jego naturalnymi potrzebami.

Rewolucyjna książka psycholog dziecięcej Anity Janeczek-Romanowskiej i eksperta od metod nauczania Mikołaja Marceli to najlepsza inwestycja w rozwój twojego dziecka. Oprócz szeregu praktycznych przedszkoln

Autor: Ed Catmull. Amy Wallace

Cena: 22.90

Ed Catmull. Amy Wallace: MP3tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń, księżniczka daisy (film), ebooki dla dzieci, janusz trempała psychologia rozwoju człowieka pdf, ciąg arytmetyczny a geometryczny, karciany oszust krzyżówka, amerykański książę, hipis coelho, bogaty ojciec biedny ojciec ebook, technika prawodawcza, santa diabla odc 67, miasto kości 2, malowany człowiek księga 2, zbiór zadań matematyka klasa 8 pdf, 12 x śmierć, co to jest powieść, zmierzwiona pozlepiana sierść…