misu? Z pozoru niewinny splot wydarzeń sprawi. że życie wielu osób zmieni się bardzo mocno.

 

misu? Z pozoru niewinny splot wydarzeń sprawi. że życie wielu osób zmieni się bardzo mocno.   Kategoria: Autor Krystyna Mirek ISBN: 978-83-8164-099-2 Cena: 9999 978-83-8164-099-2: Ale historia… Stasiu. co ty robisz? Kategoria: Pozostałe   „Cześć. jestem Słoniu i jestem super! Sto razy lepszy niż inni. Mam muskuły i tatę dyrektora. Tata lubi. jak zwyciężam. więc…

Published by admin in26 czerwca 2011
Tagi: , , ,

misu? Z pozoru niewinny splot wydarzeń sprawi. że życie wielu osób zmieni się bardzo mocno.

 

Kategoria: Autor

Krystyna Mirek

ISBN: 978-83-8164-099-2

Cena: 9999

978-83-8164-099-2:


Ale historia… Stasiu. co ty robisz?

Kategoria: Pozostałe

 

„Cześć. jestem Słoniu i jestem super! Sto razy lepszy niż inni. Mam muskuły i tatę dyrektora. Tata lubi. jak zwyciężam. więc się staram. Jedno. co mnie martwi. to moje jutrzejsze urodziny. Powinienem zaprosić kolegów. Rzecz w tym. że ich nie mam…”

Grupa nastolatków przenosi się do osiemnastowiecznej Polski. Muszą sprawdzić. kto odpowiada za upadek Rzeczypospolitej. Źli sąsiedzi? Beznadziejny król? A może po prostu pech? Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.

Seria„Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. Z piątej części dowiecie się między innymi. czy liberum veto to czarodziejskie zaklęcie. na co Stanisław August Poniatowski wydawał pieniądze i po czym poznać fałszywych przyjaciół.

Wydanie tradycyjne jest bogato i dowcipnie ilustrow

: Format

Cena:

Format:


Zostań przy mnie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Życie Megan Pierce to ucieleśnienie Amerykańskiego Snu – mąż prawnik. piękny dom. dwójka dzieci. W jej przypadku stabilizacja nie jest jednak równoznaczna ze szczęściem. Megan tęskni za swoją bujną przeszłością striptizerki z Vegas i Atlantic City.

Ray Levine może służyć za przykład zmienności koła fortuny. Kiedyś gwiazda fotoreportażu; teraz topiący rozgoryczenie w alkoholu paparazzi. świadczący usługi niedoszłym celebrytom.

Detektyw Broome. choć jest tuż przed emeryturą. wciąż prowadzi śledztwo w sprawie sprzed siedemnastu lat. Regularnie odwiedza rodzinę Stewarta Greena. zaginionego mężczyzny.

Megan. Ray i Broome. Wiele lat temu w życiu tych ludzi wydarzyło się coś. co mogłoby ich zrujnować.

Tajemnicze zniknięcie kolejnego mężczyzny może ujawnić łańcuch zbrodni. których nikt dotąd nie powiązał.

Najbardziej szokujący

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 12.90

Anna Onichimowska: MP3


zyć się „mniej. ale częściej. zamiast więcej. ale rzadziej”.
 • dostroić swój wewnętrzny filtr informacji. aby nauczyć się myśleć przez pryzmat zielonego światła
 • określić plan kontynuacji. aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce.
 • Wreszcie poznasz też odpowiedź na pytanie: „Dlaczego mimo iż wiem. że powinienem coś robić. to dlaczego tego nie robię?”. Przeczytaj tę książkę. a ten problem zniknie.

  ***

  Książkę. którą trzymasz w ręku. powinieneś przeczytać niezależnie od tego. ile masz lat. jaka jest twoja sytuacja życiowa. zawodowa czy rodzinna. Zawiera ona prawdy uniwersalne. Autorzy koncentrują się na tym. co decyduje o rozwoju człowieka i jego adaptacji do ciągle zmieniającego się otoczenia. To swoisty traktat o rozwoju oparty o konkretne wnioski i praktyczne rozwiązania

  Kategoria: Ekonomia i biznes

  Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

  Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

  Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

  • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

   Autor: Ann Brashares

   Cena: 17.90

   Ann Brashares: MP3   jedi fallen order poradnik, słyszałem, że malujesz domy, karolcia rozdział 3, rene magritte reprodukcja zakazana, bóg nigdy nie mruga pdf, luk tytusa, dowód życia film, smierc pulkownika, kaizen pdf, matura repetytorium macmillan pdf, idealna dziewczyna carrie blake pdf, okruchy raju, na szczycie właściwy rytm doci, kretka rozbila malzenstwo, vi keeland pdf, pokój motyli, wyznaję jaume cabre, serce archanioła nalini singh pdf chomikuj, wkontakcie.pl, jak mniej myslec pdf, chciałbym żeby dzisiaj coś się wydarzyło, starszy nad monetą, komputer do gier do 3500…