Morze i ziemia. Antologia reportaży z Pomorza

Morze i ziemia. Antologia reportaży z Pomorza Kategoria: Historia i literatura faktu Opowieść o Pomorzu to opowieść o Polsce. Morze i ziemia. Antologia reportaży z Pomorza to wybrany przez Cezarego Łazarewicza i Andrzeja Klima zbiór reporterskich historii z Pomorza Zachodniego. Układa się w pisaną na przestrzeni dekad opowieść o wyjątkowej krainie – o miejscu i…

Published by admin in25 czerwca 2011
Tagi: , , , , , , , , ,

Morze i ziemia. Antologia reportaży z Pomorza

Kategoria: Historia i literatura faktu

Opowieść o Pomorzu to opowieść o Polsce.

Morze i ziemia. Antologia reportaży z Pomorza to wybrany przez Cezarego Łazarewicza i Andrzeja Klima zbiór reporterskich historii z Pomorza Zachodniego. Układa się w pisaną na przestrzeni dekad opowieść o wyjątkowej krainie – o miejscu i ludziach. a także o Wielkiej Historii. która w dwudziestym wieku przetaczała się przez Pomorze nieustannie. Opowieść pasjonującą i kolorową. bo pisaną na bieżąco przez ludzi. którzy kochali tę ziemię i się nią fascynowali. Stworzyli ją anonimowi niemieccy kronikarze oraz polscy pisarze. reporterzy. publicyści – Wanda Melcer. Józef Hen. Stefan Bratkowski. Dariusz Fikus. Edmund Osmańczyk. Hanna Krall. Małgorzata Szejnert. Wojciech Tochman. Ewa Winnicka. Ludzie stamtąd – Franciszek Gil. Józef Narkowicz. Piotr Zieliński. Krystyna Pohl. Adam Zadworny. Ryszard

ISBN: 978-83-78780-23-6

Cena: 9999

978-83-78780-23-6:


. Przedstawiono skuteczne strategie rozwiązywania najczęstszych problemów oraz wskazówki. jak zwiększyć produktywność. poprawić nastawienie zespołu i stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu. Mimo upływu lat przesłanie zawarte w tej publikacji pozostaje aktualne i inspiruje kolejne pokolenia liderów. kierowników i przywódców.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

  • sprostać zmieniającym się wymaganiom wobec przywództwa
  • stworzyć wizję i podzielić się nią z innymi
  • znaleźć równowagę między koncentracją na pracownikach a koncentracją na procesie
  • znaleźć równowagę między motywacją a odpowiedzialnością
  • poradzić sobie z konfliktem i negatywnym nastawieniem

Prawdziwy przywódca służy swoim podwładnym!

Kategoria: Autor

Dale Carnegie

ISBN: 978-83-283-5831-7

Cena: 9999

978-83-283-5831-7: Przedmowa 5 Rozdział 1. Nie bądź szef


handlową w twój sukces w sprzedaży!
Jeffrey Gitomer. autor książki Czerwona Książeczka Sprzedawcy. 12.5 zasady genialnej sprzedaży


Psychologia sprzedaży Briana Tracy powinna być lekturą obowiązkową! Każdy coś sprzedaje: produkt. usługę. filozofię. ideę i. co najważniejsze. siebie! Ta książka da ci cenne narzędzia. Dzięki nim nauczysz się opanowywać wiele różnych sytuacji handlowych i potęgować swoją kreatywność. To ponadczasowa lektura. a Brian Tracy to doskonały trener! Terri L. Sjodin. autorka książki Sales Speak — The Nine Biggest Sales Presantation Mistakes and How to Avoid Them Brian Tracy robi to znowu! Ta książka jest wypełniona po brzegi poradami. jak kontrolować swoją karierę. Tracy pisze wprost. nazywa rzeczy po imieniu i daje ci dokładnie to. czego potrzebujesz!
Beverly Kave. założycielka i dyrektor zarządzająca znanej agencji rozwoju kariery Career Systems Inte

Kategoria: Ekonomia i biznes

Naucz się sprzedawać — i to dobrze — od najlepszych ludzi w branży

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.
Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.
W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym warsztatowe „działania do przećwicz

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 5.90

Juliusz Słowacki: MP3


Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Kategoria: Poradniki

Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci. którzy godzili się z zastaną rzeczywistością. lecz ci. którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko. że byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości. aby zmienić stan rzeczy.

fragment wstępu

Autor Potęgi podświadomości powraca z nową książką. która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!

Poznaj moc podświadomości

Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie. a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw. a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych. luksusowych domach. a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.

Zaproś magię do swojego życia

Joseph Murphy. autor światowego bestselleru Potęga podświadomości. od lat udowadnia. że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł. możesz tak zaprogramować swoją podświadomość. aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości. którą sobie wymarzyłeś.

Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy

Masz niesamowity potencjał. aby być. kim chcesz. robić. co chcesz. i otrzymywać wszystko. na co zasługujesz. Niestety. tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać.
Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości. zrozumiesz. jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.

Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

Autor: Joseph Murphy

Cena: 29.90

Joseph Murphy: MP3


Przeskok. Jak rozwinąć własny biznes. kiedy wciąż pracujesz na etacie

Kategoria: Poradniki

Czy pracujesz na etacie. ale regularnie zastanawiasz się. jak by to było mieć własną działalność i być szefem dla samego siebie? Czy często w myślach rzucasz pracę i zajmujesz się własnym przedsięwzięciem?

Może Ci się wydawać. że czas na założenie własnego biznesu dawno minął. bo masz kredyt na mieszkanie. rodzinę. zobowiązania wobec pożyczkodawców albo po prostu czasy młodości masz już za sobą. Po lekturze tej książki przekonasz się. że nie powinieneś rezygnować ze swojego marzenia.

Jeżeli masz ambicję. by coś osiągnąć. ale tego nie robisz. tak naprawdę odwracasz się plecami nie od własnej ambicji. ale od samego siebie. Wszystkie inne formy życia robią wszystko. co tylko potrafią – i zawsze na maksimum możliwości. Drzewa? Rosną tak wysoko. jak tylko mogą. Wiewiórki? Zbierają i gromadzą tyle orzechów. ile tylko zdołają. Pszczoły? Wytwarzają tyle miodu. ile potrafią. A Ty?

Przejmij inicjatywę. bo naturą człowieka jest działanie. a nie dostosowywanie się. Możesz zarówno wybierać swoją reakcję na określone okoliczności. jak i sam je tworzyć. Weź odpowiedzialność za to. co dzieje się z Twoim życiem.

W książce Przeskok:

  • Dlaczego i jak każdy z nas może zacząć pracować nad własną firmą. nawet jeśli ma już zobowiązania finansowe czy jest w wieku 50+
  • Jak w obecnych czasach zerwać z pracą na etacie i płynnie przejść do rozwijania własnego przedsięwzięcia. zachowując przy tym odpowiedzialność
  • Sprawdzone i możliwe do odwzorowania „przeskoki” ludzi. którym udało się zrezygnować z etatu i zaczęli rozwijać własny biznes
  • Polecane narzędzia i wiedza światowych ekspertów

Samo się nie zrobi. Nie odmawiaj sobie szansy i spróbuj!

Autor: Grzegorz Kubera

Cena: 49.00

Grzegorz Kubera: MP3


inna kobieta…

„Promienna opowieść. Kristin Hannah przenika do najgłębszych. najwrażliwszych zakątków naszych serc.” – Tami Hoag

Kategoria: Autor

Kristin Hannah

ISBN: 978-83-8139-808-4

Cena: 9999

978-83-8139-808-4:dywizjon 303 szczegółowe streszczenie, detoks cukrowy efekty, wojciszke psychologia miłości, szymon matusiak pastor, kindzał, sapkowski wiedźmin audiobook, ferdydurke audiobook darmowy, batman origins poradnik, stolarstwo poradnik pdf, sprawdzian matematyka klasa 4 figury geometryczne, im a babysitter, prawdziwe szczęście, co za szycie, death stranding o co chodzi, królowa cierni, prawiek i inne czasy audiobook, otwórz oczy pdf…