tywacyjnym. którego książki i wystąpienia od lat inspirują publiczność na całym świecie. Propagowane przez niego zasady zostały sprawdzone w praktyce przez liczne drużyny sportowe. w tym czołowe zespoły NFL i NBA. firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500. szkoły. szpitale i organizacje non profit.

W jego dorobku autorskim znajduje się m.in. Autobus energii. uznany za bestseller przez magazyn „Wall Street Journal”. Obóz treningowy. The Shark and the Goldfish. The Seed. oraz Przepis. Jak tchnąć energię w zespół oraz organizację.

tywacyjnym. którego książki i wystąpienia od lat inspirują publiczność na całym świecie. Propagowane przez niego zasady zostały sprawdzone w praktyce przez liczne drużyny sportowe. w tym czołowe zespoły NFL i NBA. firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500. szkoły. szpitale i organizacje non profit. W jego dorobku autorskim znajduje się m.in. Autobus energii. uznany za bestseller…

Published by admin in24 czerwca 2011
Tagi: , , ,

tywacyjnym. którego książki i wystąpienia od lat inspirują publiczność na całym świecie. Propagowane przez niego zasady zostały sprawdzone w praktyce przez liczne drużyny sportowe. w tym czołowe zespoły NFL i NBA. firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500. szkoły. szpitale i organizacje non profit.

W jego dorobku autorskim znajduje się m.in. Autobus energii. uznany za bestseller przez magazyn „Wall Street Journal”. Obóz treningowy. The Shark and the Goldfish. The Seed. oraz Przepis. Jak tchnąć energię w zespół oraz organizację.

Kategoria: Autor

Jon Gordon

ISBN: 978-83-8087-286-8

Cena: 14.90

978-83-8087-286-8: Od autora Wprowadzenie Rozdział 1. Hope Rozdział 2. Pożar Rozdział 3. Morale Rozdział 4. Telefon Rozdział 5. Prawdziwy problem Rozdział 6. Korek Rozdział 7. Rozmowa Rozdział 8. Koszty negatywności Rozdział 9. Zawsze mogło być gorzej Rozd


Cymanowski Młyn

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.

Oboje łudzą się. że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie. z dala od ludzi i cywilizacji. może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom. jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz. przystojny syn właściciela. do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?

Wyjazd. który miał ratować związek. okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste. bohaterowie głęboko skrywają tajemnice. a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.

Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewczynka ze starej wyblakłej fotografii?

Mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera zapewnia lekturę na najwyższym poziomie emocji od pierwszej do ostatniej strony!

Autor: Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda

Cena: 36.90

Magdalena Witkiewicz. Stefan Darda: MP3


Tale of Kitty In Boots and Other Stories

Kategoria: Pozostałe

A serious. well-behaved young black cat. who leads a daring double life defeating vile villains. When Miss Kitty sneaks out to go hunting in her beautiful boots. she gets herself into all sorts of scrapes. but on this particular night she meets the foxiest hunter of them all – Mr. Tod! This utterly entertaining tale is filled with mistaken identities. devious villains and even an appearance from Peter Rabbit. all brought to life by Academy Award Winner Dame Helen Mirren. Also contains 5 more classic Beatrix Potter tales. read by Golden Globe nominee Anna Friel: Tale of Peter Rabbit Jemima Puddle Duck Mrs Tiggy-Winkle Squirrel Nutkin Jeremy Fisher

Autor: Beatrix Potter

Cena: 24.90

Beatrix Potter: MP3


To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki

Kategoria: Historia i literatura faktu

Napady na banki to najbardziej amerykańskie przestępstwo. Od początku istnienia Stanów Zjednoczonych przykuwa ono uwagę Amerykanów i jest odbiciem barwnych dziejów tego kraju. Opowieść o Jessem Jamesie to historia krwawej wojny secesyjnej i głębokich podziałów po jej zakończeniu. Losy wroga publicznego numer jeden Johna Dillingera to opis zawirowań w czasach Wielkiego Kryzysu. Skok na bank w Laguna Niguel to historia. w której przestępstwo miesza się z wielką polityką.

Marek Wałkuski. wieloletni korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie. od lat opowiada na antenie Trójki o rabusiach. którzy zostawiają w bankach dowody osobiste. zapominają zatankować auta przed napadem albo podkopują się pod bank. który został dawno zamknięty. W tej książce oferuje jednak czytelnikom znacznie więcej. Poza opisem dziesiątków zabawnych skoków. przybliża czytelnikowi historię dolara i banków. pracę FBI i policji. system prawny i słynne więzienia. broń i wielkie wynalazki. Opowieść o napadach na banki to opowieść o Ameryce.

Prosimy zachować spokój. usiąść wygodnie i zacząć czytać. a nikomu nic złego się nie stanie 😉


 


„Od lat na antenie Trójki planujemy z kolegą Wałkuskim napad na bank. Najchętniej amerykański. bo podejrzewam. że tam mają najwięcej pieniędzy. Kolega ma być strategiem przedsięwzięcia. Biorąc pod uwagę. czym się zachwycą. czarno to widzę. Podczas napadu możemy być zabawniejsi od gangu Olsena. A zdaje się. że nie o to chodzi… Mam zatem nadzieję. że książka będzie zachętą dla Państwa do organizacji profesjonalnych napadów. Proszę pamiętać o inspiracji! Powiedzmy… dziesięć procent?”

KUBA STRZYCZKOWSKI. PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

„Marek znowu wałkuje Amerykę. Zdawać by się mogło. że to jedynie historie o mniej lub bardziej udanych napadach. W rzeczywistości to udany portret kraju. który nie przestaje zadziwiać. zachwycać i denerwować”.

MICHAŁ NOGAS. GAZETA WYBORCZA

„Kolega Wałek jest błyskotliwy. Lubię jego poczucie humoru i dlatego mogę słuchać i czytać nawet o napadach. Zwłaszcza tych nieprawdopodobnych”.

MAREK NIEDZWIECKI. PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

„Myslałem o tym. by rozmowy o napadach wydać na płycie kompaktowej. ale książka jest jeszcze lepsza! Tylko brać i czytać!”

PIOTR BARON. PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

Autor: Marek Wałkuski

Cena: 39.90

Marek Wałkuski: MP3


or

Kategoria: Agnieszka Dudek

ISBN

978-83-7561-890-7: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragmentchyłka tomy, minione chwile, zima leśnych ludzi, anna pełka, system instytucjonalny unii europejskiej, słownik polski ortografia, słodki dom pdf, gotowanie w parowarze książka, tajemnica morskiej latarni, jak nie dać sobą manipulować pdf, postacie do rysowania, istoty ciemności pdf, zwycięzca śmierci pdf, orwell folwark zwierzęcy pdf, ewa kochanowska, człowiek który zdemoralizował hadleyburg, zakazany układ pdf doci…