SBN

SBN Kategoria: 978-83-7561-845-7 Ilosc_stron : Wydawnictwo Cena: Wydawnictwo: 14.90 Zwierzenia popkulturalne Kategoria: Pozostałe Zwierz – kulturalna wszystkożerna istota. która prawie nie utrzymuje kontaktów ze światem bo musi obejrzeć wszystkie filmy. seriale. musicale i co pewien czas jakąś operę. Autorka szczerze i bez znieczulenia pisze o tym. co ciekawe lub co ją boli w popkulturze. Lektura…

Published by admin in25 maja 2011
Tagi: , ,

SBN

Kategoria: 978-83-7561-845-7

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 14.90


Zwierzenia popkulturalne

Kategoria: Pozostałe

Zwierz – kulturalna wszystkożerna istota. która prawie nie utrzymuje kontaktów ze światem bo musi obejrzeć wszystkie filmy. seriale. musicale i co pewien czas jakąś operę. Autorka szczerze i bez znieczulenia pisze o tym. co ciekawe lub co ją boli w popkulturze. Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów. ale również dla osób. które preferują słowo drukowane nad ekran smartfona czy monitor.

 

Kasia Czajka-Kominiarczuk – absolwentka historii i socjologii. dzielnie obsługująca klej i nożyczki w dziale dokumentacji Tygodnika Polityka. Oprócz pracy nad swoim blogiem zajmuje się też działalnością naukową skoncentrowaną na kinie w dwudziestoleciu międzywojennym.

Autor: Katarzyna Czajka

Cena: 29.99

Katarzyna Czajka: MP3


I góry odpowiedziały echem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Afganistan. rok 1952. Abdullah i jego siostra Pari mieszkają wraz z ojcem i macochą w ubogiej wiosce. Ledwie wiążą koniec z końcem – znalezienie pracy graniczy z cudem.

Dziesięcioletni Abdullah darzy trzyletnią. niezwykle pogodną Pari wielką. bezwarunkową miłością; stara się zastąpić jej nieżyjącą matkę i ojca. który nie poczuwa się do przejęcia jej obowiązków. Aby zdobyć dla siostry skarb – piękne pawie piórko – Abdullah odda jedyną parę butów.

Pewnego dnia wszystko się zmienia. Podróż z ojcem do Kabulu stanie się dla Pari i Abdullaha początkiem rozstania. które odciśnie piętno na ich przyszłym życiu.

Autor: Khaled Hosseini

Cena: 17.90

Khaled Hosseini: MP3sex wielka księga rozkoszy pdf, domena uwodziciela, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo, amani al khatahtbeh, kamieniarz książka, tess gerritsen chirurg pdf, nowe oblicze grey online, polskie autorki, k pax cały film, wspomnienia niebieskiego mundurka streszczenie, kierunek berlin, wojciech dutka czerń i purpura, harlequin pdf, zeus pan olimpu gra, polowanie na generała, in his eyes, kawiarenka za rogiem…