Tako rzecze Zaratustra

Tako rzecze Zaratustra Kategoria: Pozostałe W naszych publikacjach staramy się prezentować Wam sylwetki i poglądy wizjonerów. ludzi którzy na zawsze zmienili otaczający nas świat i to jak go postrzegamy. Wśród nich są już: Nikola Tesla. Thomas Alva Edison. Albert Einstein. Sigmund Freud. Charles Darwin a niebawem również Leonardo da Vinci. Isaac Newton i wielu. wielu…

Published by admin in23 maja 2011
Tagi: , , , , , , ,

Tako rzecze Zaratustra

Kategoria: Pozostałe

W naszych publikacjach staramy się prezentować Wam sylwetki i poglądy wizjonerów. ludzi którzy na zawsze zmienili otaczający nas świat i to jak go postrzegamy. Wśród nich są już: Nikola Tesla. Thomas Alva Edison. Albert Einstein. Sigmund Freud. Charles Darwin a niebawem również Leonardo da Vinci. Isaac Newton i wielu. wielu innych. Wśród nich nie mogło zabraknąć Fryderyka Nietzsche. którego dzieło mamy zaszczyt przedstawić jako książkę mówioną.

„– I cóż robi święty w lesie? – zapytał Zaratustra.
Święty odparł: – Pieśni składam i śpiewam je. a gdy pieśni składam. śmieję się i płaczę. i pomrukuję z cicha: tak Boga chwalę.
Śpiewem. płaczem. śmiechem i pomrukiem chwalę Boga. który jest moim Bogiem. Lecz cóż to niesiesz ty nam w darze?
Gdy Zaratustra te słowa usłyszał. pokłonił się świętemu i rzekł: – Czemże was mógłbym ja obdarzyć? Pozwólcie mi jedn

ISBN: 978-87-26-48036-8

Cena: 9999

978-87-26-48036-8:


Afirmacje szczęścia – wersja dla mężczyzn

Kategoria: Poradniki

Afirmacje to pozytywne twierdzenia. wykorzystujące mechanizmy autosugestii i medytacji. Posiadają moc wpływania na podświadomość. która kontroluje nasze przekonania i zachowania. Stosując je systematycznie. zaczynamy identyfikować się z ich treścią. a w efekcie odpowiednio dostrajamy nasze myśli. Odpowiednio sformułowane. dostosowane do zamierzonego celu. afirmacje stanowią potężne narzędzie. które może realnie przybliżyć do osiągnięcia upragnionej zmiany.

„Afirmacje szczęścia” zawierają zdania wzmacniające poczucie spełnienia i zadowolenia z życia. Słuchacz ma się przekonać. że szczęście jest na wyciągniecie ręki i w związku z tym. przy odpowiednim nastawieniu. może powodzić mu się w każdej dziedzinie życia.

Sesję afirmacyjną warto wzmocnić wizualizacjami – wyobrażać sobie. że cel został już osiągnięty i próbować poczuć pozytywne emocje z tym związan

: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 5. Źrebaki i rumaki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Piąty tom przygód rezolutnej Emi i jej przyjaciół z Tajnego Klubu!

Nowy rok szkolny na pewno będzie wyjątkowy – przecież do Tajnego Klubu dołączył chłopak! I to Nie-Byle-Chłopak. ale Franek. syn profesora Kaganka.

Dzieciaki wciąż wspominają wakacje w Żabim Rogu. tęsknią za przyjaciółmi. no i za klaczą Malagą. Wkrótce otrzymują zaproszenie na ślub Heli i Kostka. Państwo młodzi i goście pojadą na uroczystość na koniach. w jeździeckim rynsztunku. Dzieciaki przekonają rodziców. żeby zapisali je na naukę jazdy konnej. Ich ulubionym rumakiem zostanie Brava. Niestety. klacz zaczyna chorować. Gdy właściciele decydują się oddać zwierzę. Brava znika w tajemniczych okolicznościach… Tajny Klub musi działać!

Autor: Agnieszka Mielech

Cena:

Agnieszka Mielech:


Magnus Chase and the Sword of Summer (Book 1)

Kategoria: Pozostałe

Penguin presents the unabridged. downloadable. audiobook edition of Magnus Chase and the Sword of Summer. Magnus Chase and the Gods of Asgard book one. by Rick Riordan read by Christopher Guetig. Magnus Chase has always been a troubled kid. Since his mothers mysterious death. hes lived alone on the streets of Boston. surviving by his wits. One day. hes tracked down by an uncle hes never met – who tells him an impossible secret: Magnus is the son of a Norse god. The Viking myths are true. The gods of Asgard are preparing for war. Trolls. giants and worse monsters are stirring for doomsday. To prevent Ragnarok. Magnus must search the Nine Worlds for a weapon that has been lost for thousands of years.

Autor: Rick Riordan

Cena: 71.90

Rick Riordan: MP3


Ostatnia debiutantka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Niezwykła powieść historyczna. Dzieje dramatu rodzinnego i skrywanych sekretów z lat 30. XX wieku. które po dziś oddziałują na ludzi.

W 1936. w Chalfont Hall. Dorset. gdy krawcowa upina ostatnie szpilki na sukience 13-letniej Kit. dziewczynka zastanawia się. dlaczego musi wziąć udział w uroczystości prezentacji siostry Lily na królewskim dworze. Wie. że jej siostra jest tak piękna. że podbije wszystkie serca i będzie mogła przebierać w ofertach matrymonialnych zamożnych i wpływowych mężczyzn. Być może dlatego i Kit musi się zaprezentować. przemierzać galerie zamku Chalfont i prowadzić uprzejme rozmowy.

Jednak ściśle zaplanowaną wizytę przerywa przyjazd tajemniczego Niemca… który wzbudza wielkie emocje i spowoduje zmianę biegu wydarzeń…

Autor: Lesley Lokko

Cena: 39.90

Lesley Lokko: MP3fragoria.pl, łgarstwo krzyżówka, biochemia harpera 2018, moniką sobień, descendent w byku, monika takeuchi, uwikłani hudson pdf, pokaż mi książka, clare higgins, dutkiewicz podstawy metodologii badań, czy wspominałam, że za tobą tęsknię?, darmowe filmy do pobrania z polskim lektorem bez rejestracji, rynek pracy książki pdf, 50 twarzy greya podobne książki, kto ukradł mój ser pdf, reguły uległości, gary chapman, władysław polityk romans, 39 wskazówek, miłość po prostu żurnalista pdf, piesn iii, tajemnica morskiej latarni, baśń o trzech braciach, gra w słoneczko zasady zapytaj, dawid gospodarek, lej po bombie, nowe przygody mikolajka…