Jeździec Miedziany

Jeździec Miedziany Kategoria: Powieści i opowiadania Część pierwsza. Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra. młodego oficera. nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy chłopak. skrywający politycznie niebezpieczną tajemnicę. nagle znika. Tatiana jest w ciąży i udaje się w głąb Rosji. by…

Published by admin in21 maja 2011
Tagi: , , , ,

Jeździec Miedziany

Kategoria: Powieści i opowiadania

Część pierwsza.

Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra. młodego oficera. nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy chłopak. skrywający politycznie niebezpieczną tajemnicę. nagle znika. Tatiana jest w ciąży i udaje się w głąb Rosji. by odnaleźć ukochanego.

Wspaniała historia uczucia. które pozwoliło przetrwać wojenny koszmar.

Autor: Paullina Simons

Cena: 16.90

Paullina Simons: MP3


Żyrafka

Kategoria: Pozostałe

„Żyrafka” to mądra i ciepła bajka. która pozwala dziecku polubić odwiedziny u lekarza. Każdemu dziecku zdarza się zachorować. Niektóre dochodzą długo do zdrowia. Każde dziecko zatem usłyszy kiedyś o chorobie. lekarzu. a nawet szpitalu – na przykład w sytuacji. gdy znajdzie się w nim kolega lub koleżanka z przedszkola lub szkoły. „Żyrafka” oswaja dzieci z myślą. że choroby lub niesprawność istnieją. są częścią życia. mogą zdarzyć się każdemu i niekiedy do ich wyleczenia potrzebne jest wsparcie dobrych ludzi czuwających nad dziecięcym zdrowiem. Bajka uwrażliwi również dzieci na potrzeby ich słabszych rówieśników. którzy z jakichś powodów różnią się od innych. gdyż chorują nieco dłużej lub poważniej. „Żyrafka” uczy empatii. Dzięki bajce najmłodsi dowiedzą się. iż nie wolno śmiać się z odmienności i choroby. gdyż naśmiewanie się bardzo rani. Opowieść na pewno będzie mieć też działanie terapeutyczne i pozwoli oswoić się z myślą o pójściu do lekarza lub nawet szpitala tym dzieciom. które planują taki pobyt. Realizacja nagrań bajki przygotowana została z bardzo dużą starannością i wyczuciem. Efekty dźwiękowe towarzyszące słowom lektorki potęgują wrażenia wywierane przez fabułę snutej opowieści. pozwalają skupić na niej uwagę. budują atmosferę. Dziecko. podczas słuchania. może zatopić się w bajkowym świecie i wynieść z niego to. co najlepsze.

Autor: Justyna Piecyk

Cena: 11.50

Justyna Piecyk: MP3


Żar Australii

Kategoria: Pozostałe

Młoda kobieta. której życie nigdy nie oszczędzało. spotyka na swojej drodze mężczyznę. który w życiu ma wszystko na wyciągnięcie ręki. Ona wrażliwa. samotna… wybudowała wokół siebie mur. którego dotąd nikomu nie udało się zburzyć. On seksowny. charyzmatyczny. diabelsko przystojny i bogaty. Max sprawił. że świat Patrycji zatrząsł się w posadach… Czy będzie w stanie zburzyć mur. jaki dziewczyna wokół siebie wybudowała? Czy Patrycja przywróci jego wiarę w szczerość i bezinteresowność kobiet? Dwa różne światy. dwie zupełnie inne osobowości. które przyciąga niesamowita siła.  Chemia. emocje. dramaty.

 

Autor: Alexa Lavenda

Cena: 17.90

Alexa Lavenda: MP3


. który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego. ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada. jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek.

Ukazane są typowe zachowania klientów. jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Kategoria: Autor

Wojciech Haman. Jerzy Gut

ISBN: 978-83-283-6824-8

Cena: 9999

978-83-283-6824-8: Wstęp (9)CZĘŚĆ I PODSTAWOWE REGUŁY GRY HANDLOWEJ (13)1. Jak zrozumieliśmy. że handlowanie to gra? (15) Dlaczego klienci grają? (21)2. Filozofia handlowania: najważniejsze jest zadowolenie klienta (25) Pozytywna transakcja handlowa (28) Rozmawiaj o potrzebach i obawach klienta. Zrozum jego interesy (34)3. Najważniejsze „narzędzia” poznawania i rozumienia interesów klienta (41) Trudne pytania. Nie daj się zbyć byle czym (44) Parafraza. Jak słuchać i nie wchodzić z klientem w polemikę? (47) Parafra…


Pies zawodowiec. Opowieści o czworonogach. które żadnej pracy się nie boją

Kategoria: Historia i literatura faktu

Gdyby nagrodę dla pracownika miesiąca rozciągnąć na wszystkie gatunki. psy byłyby bezkonkurencyjne. Pełen zakres ich kompetencji jest wprost oszałamiający. Często mimo zmęczenia. głodu czy braku humoru są w gotowości 24 godziny na dobę. Ci niezmordowani zawodowcy wykonują swoje obowiązki niesłychanie starannie. a za oddanie i zaangażowanie oczekują jedynie pieszczot lub ulubionych przysmaków.

Poznajcie Molly Polly – suczkę. która ostrzega diabetyków o zmianach poziomu cukru we krwi. Bailey’ego – wicedyrektora muzeum ds. mew. który strzeże zabytkowych okrętów przed plagą latających szkodników. oraz Daisy. która pełnoetatowo pełni funkcję psa przewodnika… drugiego psa. Przedstawiamy też Tunę – gwiazdę mediów społecznościowych z uroczą wadą zgryzu. ultramaratończyka TruMana. honorowego krwiodawcę Montgomary oraz całą plejadę prawdziwych psich bohaterów. Oto zbiór grzejących serce opowieści o zaledwie kilkunastu spośród najbardziej niesamowitych psów na świecie – inspirujące historie psów. które żadnej pracy się nie boją!

Laura Greaves – jest utytułowaną dziennikarką. pisarką i szaloną psiarą. Od niemal 20 lat pisze teksty dla gazet i magazynów nie tylko w Australii. lecz także na całym świecie. Była redaktor naczelna magazynu „Dogs Life”. Jako niezależna dziennikarka i pisarka przez ostatnie osiem lat napisała dla niezliczonych wydawnictw mnóstwo tekstów poświęconych zwierzętom domowym. Jest również autorką zbioru „Incredible Dog Journeys” oraz trzech powieści komediowo-romantycznych. W każdej z nich zawadiackie psiaki odgrywają niebagatelną rolę jako bohaterowie drugoplanowi.

Autor: Laura Greaves

Cena: 17.90

Laura Greaves: MP3


Lean dla bystrzaków. Wydanie II

Kategoria: Ekonomia i biznes

W prostocie tkwi siła™

  • Otwórz własną firmę na podstawie metody lean
  • Dostarczaj produkty najwyższej jakości i zyskaj przewagę
  • Skutecznie prowadź swoją działalność

Niech lean będzie z Tobą!

Lean jest nowoczesną metodą pozwalającą przedsiębiorstwom intensywnie działać na rynku. rozwijać się i osiągać zyski. Firmy lean wymagają mniejszego wysiłku od pracowników. zużywają mniej materiału i energii do wytworzenia produktów lub usług. potrzebują mniej czasu i przestrzeni do ich opracowania oraz wyprodukowania. Potrafią lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. którym oferują produkty i usługi wysokiej jakości wytworzone w możliwie najbardziej wydajny i ekonomiczny sposób. Ten praktyczny przewodnik pokaże Ci. jak zastosować sprawdzone techniki lean. aby wyeliminować straty i zmaksymalizować skuteczność Twoich zaso

Autor: Marci Shimoff. Carol Kline

Cena: 31.99

Marci Shimoff. Carol Kline: MP3


trwa jednak długo. a poczucie bezpieczeństwa jest złudne – synom Pieta Hoffmana zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo.

Życie od śmierci dzielą zaledwie… TRZY GODZINY.

Kategoria: Autor

Anders Roslund. Borge Hellstrom

ISBN: 978-83-8125-934-7

Cena: 9999

978-83-8125-934-7:gdyby nie ty pdf, neofici polscy, arystoteles ustrój polityczny aten, wiedzmin czesci, remigiusz mróz kontratyp pdf, kajko i kokosz pdf, ćwiczenia francuski, książka normalni ludzie, king mroczna połowa, nowa fantastyka pdf, wyznania egzorcysty pdf, książka odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, atlas chwastów książka, assassin’s creed origins osiągnięcia, mit o powstaniu świata pdf, pilipiuk dziedziczki, my dzieci z bullerbyn, wilk i 7 koźlątek bajka, pan tadeusz epub, dziady 3 pdf…