Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem

Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem Kategoria: Ekonomia i biznes Być może znasz osoby. którym się zawsze wiedzie. Są szczęśliwe. żyją dostatnio. realizują się w pracy. która jest ich pasją. a do tego są otoczone przyjaźnią i życzliwością. Wydaje się. że na loterii życia wygrywają los za losem. Jeśli nie zaliczasz się…

Published by admin in21 maja 2011
Tagi: , , ,

Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem

Kategoria: Ekonomia i biznes

Być może znasz osoby. którym się zawsze wiedzie. Są szczęśliwe. żyją dostatnio. realizują się w pracy. która jest ich pasją. a do tego są otoczone przyjaźnią i życzliwością. Wydaje się. że na loterii życia wygrywają los za losem. Jeśli nie zaliczasz się do tych szczęśliwców i często zaznajesz niepowodzeń. mam dla Ciebie świetne wieści: możesz to zmienić! Masz w sobie moc. aby odzyskać własne istnienie. Masz siłę. aby pokonywać przeszkody. wzbogacić swoją egzystencję. osiągnąć harmonię. dobre zdrowie i dobrobyt. Na pewno nie jest za późno. aby poprawić swoją przyszłość i uczynić ją satysfakcjonującą i wspaniałą!

W tej inspirującej książce znajdziesz niezawodne zasady Dale’a Carnegie’ego. dzięki którym – podobnie jak miliony innych ludzi – odzyskasz swoje życie. nauczysz się kierować własnym nastawieniem wobec różnych sytuacji i dowiesz się. w jaki sposób kształtować swoje nawyki. Przekonasz się. że zrównoważenie najważniejszych dziedzin życia jest możliwe. nauczysz się minimalizować stres i zmartwienia. a także przyswoisz sobie zasady zdrowego stylu życia. Poznasz niezawodne techniki skutecznej komunikacji z innymi ludźmi i staniesz się osobą prawdziwie charyzmatyczną! Treści zawarte w tej książce nie są wymysłem teoretyka: to efekt wieloletnich doświadczeń osób. które je zastosowały i zyskały satysfakcjonujące. owocne i ekscytujące życie.

W tej książce znajdziesz:

  • wskazówki. jak sformułować misję i wizję swojego życia
  • inspirację do zrównoważenia swojego życia
  • techniki rozwijania umiejętności interpersonalnych
  • niezawodne sposoby rozwiązywania trudności życiowych
  • wskazówki. jak rozwijać swoje umiejętności

Żyj zgodnie ze swoimi najwyższymi wartościami!

Łukasz (Nieprzeciętne Życie) zastanawia się. czy istnieje jakaś uniwersalna recepta na szczęśliwe życie? Czy koniecznie trzeba założyć rodzinę. poszukać dobrej pracy. uprawiać sport. dbać o przyjaciół… itd.? W jakich proporcjach to realizować?

Wacław Miodoński (Życie Poczciwe) szczególnie poleca porady o tym. jak zjednać sobie ludzi i jak pokonywać trudności życiowe:

Autor: Dale Carnegie

Cena: 37.00

Dale Carnegie: MP3


Złe miejsce

Kategoria: Pozostałe

Nowa seria mafijna K. N. Haner!

Znalazła się w złym miejscu i czasie. a tam był On.

Człowiek. który ją zniewolił.

I pokochał.

Był jak senny koszmar. przerażał mnie. karał. manipulował mną. ale sprawił. że czułam się potrzebna.

Mimo że nosił maskę. dostrzegłam w nim coś ludzkiego.

Chciałam uciec. ale nie miałam dokąd wracać.

Moje życie przed nim było piekłem.

Przez chwilę żyłam złudzeniami. że uwolniłam się od przeszłości. ale prawda okazała się szokująca.

Byłam kimś innym. niż myślałam.

I nie uciekłam z piekła.

Trafiłam w sam jego środek.


Pikantna i niebezpieczna historia wciągnie Was bez reszty. a kolejne zwroty akcji przyśpieszą bicie serca. K.N. Haner szybko buduje napięcie i do samego końca trzyma nas w niepewności. nie pozwalając odetchnąć nawet na moment. Uważajcie. ta książka uzależnia! Z ogromną niecierpliwością czekam na dalszy ciąg.

Meg Adams. autorka Architektury uczuć

K. N. Haner rozpoczyna nowy rok z wielkim przytupem!!! „Złe miejsce” to nie jest kolejny słodki romans mafijny dla grzecznych dziewczynek. To książka. która Was skopie. przeżuje i wypierze z emocji. Przeniknijcie do świata mafii. która się rządzi własnymi prawami. gdzie nie mamy nic do powiedzenia. Zapewniam Was. że każda minuta. którą poświęcicie tej historii. nie będzie zmarnowaną. Polecam!

Kasia Abdullah. Girls Books Lover

Rzadko kiedy spotykam się z tak wieloma. często sprzecznymi. emocjami w jednej książce. „Złe miejsce” porwało mnie od pierwszej strony. a zakończenie wprawiło w niemałe osłupienie. To książka dla osób. które szukają mocnych wrażeń. nie lekkiego romansu.

Kinga Litkowiec. autorka Miasta mafii

„Złe miejsce” to Haner. jakiej nie jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Poznaj twardego alfę Phixa i bezkompromisową Blair i sprawdź. czy ta wybuchowa dwójka ma szansę na miłość.

Emilia Zaręba. Po drugiej stronie okładki

K.N.Haner po raz kolejny udowadnia. że w mafijnym świecie czuje się jak ryba w wodzie! Historia Phixa i Blaire jest zupełnie inna. zaskakująca i skrywa w sobie sporo mroku. Jest również pełna pożądania. które wypełnia znaczną część tej szalonej i niebezpiecznej historii.

Agata Sobczak. instagram.com/dangerous_love98

K.N.Haner po raz kolejny zaprasza czytelniczki do świata pełnego przemocy. niebezpieczeństw i namiętności. „Złe miejsce” to książka. która wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do ostatniej. Musicie ją przeczytać!

Ewelina Nawara. My fairy book world

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


on he is on an explosive quest to save the Universe. equipped with only a rabbit bone. a worn dressing gown. and a spaceship which looks remarkably like an Italian bistro.Simon Jones returns as Arthur. Geoffrey McGivern as Ford. Susan Sheridan as Trillian. Mark Wing-Davey as Zaphod Beeblebrox. and Stephen Moore as Marvin the Paranoid Android. William Franklyn is the Book. the late Douglas Adams himself appears in the role of Agrajag. and guest stars include Richard Griffiths. Chris Langham. Joanna Lumley and Leslie Phillips.This extended edition features 20 minutes of material not heard on BBC Radio 4.

Kategoria: Autor

Douglas Adams

ISBN:

Cena: 9999

:


Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków. które pomogą Ci żyć tu i teraz

Kategoria: Poradniki

Wiele osób nie umie się wydostać z pułapki nieświadomego życia: bezmyślnego reagowania. rozproszenia uwagi i narastającego stresu. Ta nieświadomość wynika ze sposobu pracy układu nerwowego: mózg człowieka jest szczególnie wyczulony na postrzeganie potencjalnych zagrożeń. więc ludzie silnie reagują na impulsy społeczne. kulturowe i technologiczne. Zalewa ich natłok informacji. przez co odczuwają lęk. wzburzenie. martwią się i angażują w walkę z wiatrakami. Telefony komórkowe. laptopy i tablety stały się bronią masowego rozpraszania uwagi. odciągając człowieka od jedynego miejsca. w którym może odnaleźć prawdziwy spokój i szczęście – od chwili obecnej. Czy można jakoś przerwać to błędne koło. jeśli się nie jest buddyjskim mnichem?

W tej książce znajdziesz odpowiedź na powyższe pytanie. Jest to przystępnie napisany poradnik. dzięki

29.90: 1

Cena:

1:


Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności

Kategoria: Poradniki

Bo nie samą pracą żyje człowiek…

Podobno o ile Włosi pracują po to. by żyć. o tyle Polacy żyją po to. by pracować. Tak to w każdym razie wygląda – kogo nie zagadniesz. jeden z drugim zajęty. każdy dokądś biegnie. wszyscy się spieszą. bo robota… A gdzie rodzina. gdzie hobby. gdzie przyjemności. gdzie czas na leżenie i kiwanie palcem w bucie? Tak. kiwanie palcem w bucie. ponieważ kto chce sięgać szczytów życiowego powodzenia. ten powinien czasami zwyczajnie zmarnować nieco godzin. spędzić je całkowicie bezproduktywnie. Pracowitość doprawiona odrobinką słodkiego lenistwa – oto przepis na sukces. Tylko jak znaleźć czas na nicnierobienie. skoro świat wciąż krzyczy: Szybciej! Dalej! Lepiej!

Odpowiedź kryje się w magicznym słowie produktywność. za którym stoi drugie. nie mniej magiczne – organizacja. Z kolei nad nimi górują: zdrowy rozsądek i właściwe podejście do życia. Wie o tym dobrze autor tej książki. Sam przebył bardzo długą drogę. Od niezorganizowanego chłopaka. któremu wiecznie brakowało czasu. przez superzdyscyplinowanego przedsiębiorcę. do szczęśliwego człowieka. jakim jest dziś. Poszukując Świętego Graala sukcesu. nauczył się. że więcej pracy i więcej zleceń wcale nie jest tym. do czego należy uparcie dążyć. Zrozumiał. że prawdziwe wartości to rodzina. duchowość i – szeroko pojęte – zdrowie. Wszystkie one wymagają czasu.

Z tej książki dowiesz się. jak go znaleźć. Jak zarządzać sobą w czasie na tyle skutecznie. by wygospodarować szczęśliwe chwile dla rodziny. na hobby. na przyjemności i na tę odrobinę słodkiego lenistwa. która należy się każdemu. Także najbardziej produktywnemu człowiekowi na świecie.

Autor: Michał Barczak

Cena: 34.90

Michał Barczak: MP3


Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 4

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Intryga. wojna. i niepowtarzalny świat wykreowany przez Andrzeja Ziemiańskiego powracają! Ponad pół miliona fanów cesarzowej Achai doczekało się siódmej odsłony kultowego uniwersum.

Co czeka władcę? Zwycięstwo czy śmierć? Imperium musi trwać Imperium musi trwać

Jak zwykle doskonały język i błyskotliwe pomysły. Ziemiański to prawdziwy fachowiec fantastyki.

Jarosław Grzędowicz. autor Pana Lodowego Ogrodu

Świetni bohaterowie. Dużo akcji. Zero nudy. Czego chcieć więcej od fantasy?

Jakub Winiarski. Nowa Fantastyka

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 39.90

Andrzej Ziemiański: MP3epub format, michał tombak pdf, ferdydurke mobi, python dla dzieci pdf, rhys pdf, język niemiecki wikipedia, zredaguj ogłoszenie w imieniu osoby poszukującej lokum w dzielnicy chrześcijan, transformers prime, jądro ciemności opracowanie, ustawa o własności lokali pdf, warframe neurody, tajemnica morskiej latarni, szukajac diagnozy, za późno na gniew cda, arcania gothic 4 poradnik, fałszywe świadectwo, karolina bogutowa, sekretne życie pszczół książka, szczyty chciwości…