rzetrwają kolejne zawirowania historii? Kto poniesie krwawą ofiarę za marzenia o wolności? Czy w końcu nastanie dla nich czas szczęścia i spokoju?

rzetrwają kolejne zawirowania historii? Kto poniesie krwawą ofiarę za marzenia o wolności? Czy w końcu nastanie dla nich czas szczęścia i spokoju? Kategoria: Autor Edyta Świętek ISBN: 978-91-7903-727-7 Cena: 9999 978-91-7903-727-7: iczenie (116) Wzmacnianie pozytywnych uczuć (116) Eliminowanie negatywnych uczuć (117) Moc harmonizowania: komunikacja niewerbalna (118) Pyt… Kategoria: Fragment 292571 24.90: 1 Cena: 1: Battle…

Published by admin in20 maja 2011
Tagi: , , , ,

rzetrwają kolejne zawirowania historii? Kto poniesie krwawą ofiarę za marzenia o wolności? Czy w końcu nastanie dla nich czas szczęścia i spokoju?

Kategoria: Autor

Edyta Świętek

ISBN: 978-91-7903-727-7

Cena: 9999

978-91-7903-727-7:


iczenie (116) Wzmacnianie pozytywnych uczuć (116) Eliminowanie negatywnych uczuć (117) Moc harmonizowania: komunikacja niewerbalna (118) Pyt…

Kategoria: Fragment

292571

24.90: 1

Cena:

1:


Battle Flag (The Starbuck Chronicles. Book 3)

Kategoria: Pozostałe

Third volume in the bestselling Starbuck Chronicles. The battle for control of Richmond. the Confederate capital. continues through the hot summer of 1862.Captain Nate Starbuck. yankee fighting for the Southern cause. has to survive and win in the bitter struggle not only against the formidable Northern army but equally in opposition to his own superiors who would like nothing better than to see Nate Starbuck dead and dishonoured.Starbucks courage is tested to the limit in his desperate manoeuvres to retrieve his own and the Legions honour in this the thrid narrative of Bernard Cornwells sweeping epic of the American Civil War.

Autor: Bernard Cornwell

Cena: 83.90

Bernard Cornwell: MP3


Pełna MOC możliwości (edycja ING)

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jacek Walkiewicz zdobywcą Nagrody Teofrasta!

Bestseller wydawnictwa Onepress – „Pełna MOC możliwości” – otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2013 roku. przyznawaną przez miesięcznik Charaktery.

 

Książka o spełnionym życiu. zainspirowana przez 18-minutowy wykład!

Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”. „samo wyszło”. „przy okazji”. Okazje pojawiły się na Twojej drodze. Ale to Ty schyliłeś się. podniosłeś je. włożyłeś w nie pasję. ciężką pracę. upór i odniosłeś sukces. Czytelniku! Pomyśl o swoich marzeniach. Wiesz. po co są? Żeby je spełniać! Pomyśl o odwadze. Odwaga składa się z czterech elementów. Odwaga to zaufanie do siebie. ryzyko. decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu. pasja. praca. marzenia. odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości. O tym właśnie opowiadał Jacek Walkiewicz słuchaczom TEDxWSB we wrześniu 2012 roku we Wrocławiu.

Książka. którą trzymasz w ręku. stanowi rozwinięcie tamtego wykładu. Za pośrednictwem internetu przesłanie autora dotarło do wielu ludzi. może również do Ciebie. Zaczęły spływać e-maile. pytania. prośby o pomoc w wychodzeniu na prostą. na drogę do pełni możliwości. Jacek Walkiewicz nie był w stanie każdemu z pytających odpowiedzieć indywidualnie. Dlatego postanowił zrobić to zbiorowo — właśnie za pośrednictwem tej książki.

Jacek Walkiewicz – Absolwent Wydziału Psychologii UW. Charyzmatyczny i motywujący mówca. trener i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący. ciekawy. energetyzujący i pełen humoru styl prowadzenia wykładów i szkoleń. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Zdecydowana większość z nas woli działać. niż narzekać na swój los (badanie „Barometr ING — Realizujemy czy snujemy”. 2014). jednak aż 72% odkłada realizację planów na później. Dlatego ING Bank Śląski razem z autorem tej książki w akcji www.dopnijswego.pl. sprawdź. czy łatwo przychodzi Ci realizowanie planów. i zapoznaj się ze wskazówkami. jak iść do przodu. Ważne jest. aby każdy wybrał najlepszą dla siebie drogę realizacji planów i dopiął swego!

Autor: Jacek Walkiewicz

Cena: 31.99

Jacek Walkiewicz: MP3


Na luzie

Kategoria: Poradniki

W tym błyskotliwym przewodniku po świecie stresu King. psycholog i komik. przedstawia praktyczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i radzi. jak nauczyć swój mózg bardziej pozytywnego myślenia. W tym celu szczegółowo objaśnia zjawisko stresu. tłumaczy. czym on jest. skąd się bierze. a także jaki ma wpływ na cały organizm. Autor dogłębnie analizuje przyczyny i przejawy stresu w codziennym życiu. zwracając przy tym uwagę na źródła lęku. niepewności. negatywnego nastawienia i przyczyny tłumienia emocji. Pokazuje. jak wszystkie te zagadnienia łączą się w większą całość. Z tych rozważań dowiemy się. dlaczego negatywne emocje i stres prowadzą do zaburzeń lękowych. depresji. nadciśnienia. otyłości. uzależnień oraz wielu innych problemów zdrowotnych. Techniki Kinga pomagają zmienić w mózgu chemię. która wpływa na humor. wytrzymałość i odporność na stresujące sytuacje. Optymizm. poczucie wdzięczno

:

Cena: 29.99

:bioshock solucja, aleksandra biernacka, całe miasto o tym mówi, zarządzanie projektami dla początkujących. jak zmienić wyzwanie w proste zadanie, syberia 2 poradnik, słownik motywów literackich pdf, linda hoffman lekarz, remigiusz mróz seria chyłka, ho’oponopono książka, moje lata na downing street, wieża jaskółki epub chomikuj, sapieha amerykańska księżna, skazany na góry, nancy kleinbaum, wojciech cyrul, pomysły na pamiętnik…