Kategoria: Fragment 318730 24.99: 1 Cena: 1: Ekonomia dla bystrzaków. Wydanie III Kategoria: Ekonomia i biznes W prostocie tkwi siła Dowiedz się więcej o dobrych rynkach. złym monopolu i inflacji Zrozum. skąd biorą się deficyt budżetowy i zyski z handlu Poznaj naukę o dobrobycie i rozkwicie gospodarczym W tej książce znajdziesz wszystko. czego potrzebujesz. aby…

Published by admin in7 maja 2011
Tagi: , , , , ,

Kategoria: Fragment

318730

24.99: 1

Cena:

1:


Ekonomia dla bystrzaków. Wydanie III

Kategoria: Ekonomia i biznes

W prostocie tkwi siła

Dowiedz się więcej o dobrych rynkach. złym monopolu i inflacji

Zrozum. skąd biorą się deficyt budżetowy i zyski z handlu

Poznaj naukę o dobrobycie i rozkwicie gospodarczym

W tej książce znajdziesz wszystko. czego potrzebujesz. aby zrozumieć naszą szybko rozwijającą się gospodarkę. a także podstawy ekonomiczne. które nigdy się nie zmieniają. Jak najlepiej walczyć z ubóstwem? Jak państwo może wpływać na poziom zatrudnienia oraz wzrost wynagrodzeń? Jak chronić środowisko i gatunki zagrożone wyginięciem? Znajdziesz tu odpowiedzi na te pytania – i wiele więcej! A wszystko opisane prostym. przystępnym językiem.

W książce:

 • Fascynująca podróż w świat ekonomii behawioralnej
 • Mechanizmy popytu i podaży
 • Wykorzystanie polityki fiskalnej i monetarnej do walki z recesją
 • Teoria gier i tajemnice

  Autor: Agnieszka Mielech

  Cena: 10.90

  Agnieszka Mielech: MP3


  Przystanek śmierć

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Warszawa nigdy nie była spokojnym miastem. jednak seria morderstw sprawiła. że mrok dzisiejszych czasów odczuwano jeszcze bardziej. Nieczęstym zjawiskiem jest bowiem pojawienie się seryjnego mordercy – nie tutaj. nie dzisiaj. Komisarz Nowak będzie musiał odłożyć na bok własne demony. żeby znaleźć tego jednego. fizycznego. który sparaliżował stolicę Polski.

   

  Tomasz Konatkowski to polski pisarz specjalizujący się w powieściach kryminalnych. które zostały docenione przez czytelników nie tylko w Polsce. Specyficzny klimat Warszawy. ciężka atmosfera morderstw. a także nieoczywisty główny bohater to elementy. które wyróżniają książki Konatkowskiego na tle innych pisarzy.

  Autor: Tomasz Konatkowski

  Cena: 29.99

  Tomasz Konatkowski: MP3


  Shadow Raptors. Tom 4. Blokada

  Kategoria: Fantastyka i fantasy

   

  Powiadają. że w życiu nigdy nie jest tak źle. żeby nie mogło być jeszcze gorzej.

  Mieszkańcy układu Epsilon Eridani po raz kolejny przekonują się o prawdziwości tych słów.

  Gniazdo – wielki habitat bojowy Skunów – wraz z towarzyszącą mu flotą kamiennych okrętów bez przeszkód dociera w pobliże planety AEgir i jej księżyca. gdzie zajmuje pozycję do ataku na umocnienia orbitalne.

  Zagrożenie nadciąga jednak nie tylko z wysokiej orbity. W stronę planety wciąż dryfuje wrak Oumuamua. w którego zniszczonej sterowni dwie istoty. organiczna i wirtualna. wspólnie opracowują okrutny plan eksterminacji swych ciemiężycieli. Zdestabilizowana politycznie. odcięta od głównych źródeł zaopatrzenia i coraz słabsza militarnie ludzka kolonia z ponurą determinacją przygotowuje się do decydującego starcia.

  Autor: Sławomir Nieściur

  Cena: 34.90

  Sławomir Nieściur: MP3  streszczenie lektury kamienie na szaniec, joseph campbell potęga mitu, norwegia przewodnik, memy tinder, wasilij machanienko, wyszukiwanie binarne java, tygodnik polityka blogi, dopóki śmierć nas nie rozłączy pdf, zbuntowane serce vi keeland pdf doci, virtualio, genezis − od stworzenia do potopu, anatomia i fizjologia człowieka michajlik pdf, tako rzecze zaratustra pdf, rdr2 paser, kredytowa księgarnia, kłopoty w raju, korespondencja biznesowa po angielsku, kingdom come deliverance igła w stogu siana, magnat katy evans pdf chomikuj, grey zdemaskowany, granica nałkowska, historyjki użytkownika, rdr2 online poradnik, apa automatyka, sztuka pozytywnego myślenia, dom nocy pdf, wiedzmin kolejnosc ksiazek, krew elfow pdf…