Motywacja pod lupą. Praktyczny poradnik dla szefów. Wydanie II rozszerzone

Motywacja pod lupą. Praktyczny poradnik dla szefów. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Ekonomia i biznes Wszystko. co powinniście wiedzieć o motywowaniu i… jeszcze więcej Jeśli jesteś menedżerem. pewnie choć raz spotkałeś się z taką opinią na temat Twojego zajęcia: „No to co w życiu robisz? Zarządzasz ludźmi? Aha. czyli tak naprawdę nic nie robisz. za to…

Published by admin in2 maja 2011
Tagi: , , , ,

Motywacja pod lupą. Praktyczny poradnik dla szefów. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Wszystko. co powinniście wiedzieć o motywowaniu i… jeszcze więcej

Jeśli jesteś menedżerem. pewnie choć raz spotkałeś się z taką opinią na temat Twojego zajęcia: „No to co w życiu robisz? Zarządzasz ludźmi? Aha. czyli tak naprawdę nic nie robisz. za to nieźle zarabiasz”.

„Podły krwiopijco” – jest tam w domyśle. Tymczasem Ty. ja. autorzy tej książki. wszyscy menedżerowie i szefowie na świecie wiedzą. jak trudna jest to praca. Jak bardzo jest odpowiedzialna i… samotna.

W końcu im wyżej. tym mniejszy tłok. Rozglądasz się dookoła. gdy potrzebujesz konsultacji. porady. podpowiedzi. a wszędzie… pusto. Znikąd pomocy. tymczasem Tobie brakuje już pomysłów na to. jak motywować pracowników. Chętnie skorzystałbyś z jakiejś mądrej książki. ale większość to kalki żywcem przeniesione zza oceanu. W polskich realiach wskazówki w nich zawarte po prostu nie mają zastosowania.

STOP! Na szczęście także u nas nie brak świetnych menedżerów. Jeśli ma się odrobinę szczęścia. można spośród nich wyłuskać także doświadczonych szefów-mentorów. którzy chętnie podzielą się wiedzą. Ta książka to wielokrotnie sprawdzony w boju podręcznik motywowania pracowników. Jego lektura uzbroi Cię m.in. w trzynaście praktycznych zasad motywowania pozafinansowego. wiedzę na temat teorii motywowania oraz rzetelną charakterystykę polskiego pracownika. Dowiesz się też. jak do procesu motywowania wpleść grywalizację oraz w jaki sposób skutecznie zmotywować samego siebie. W sumie od tego właśnie powinieneś zacząć!

Autor: Anna Niemczyk. Andrzej Niemczyk. Jan Mądry

Cena: 35.90

Anna Niemczyk. Andrzej Niemczyk. Jan Mądry: MP3


Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Gdy pierwsze płatki śniegu przykryją miasteczko. a zapach pierników rozniesie się po okolicy. banda z Burej będzie musiała rozwikłać nową zagadkę!

Zbliża się Boże Narodzenie. a rezolutna grupa dzieciaków znów ma ręce pełne roboty. Ktoś pozbywa się starych książek. dom babci Jasi grozi zawaleniem. a w okolicy pojawia się aż dziesięciu Świętych Mikołajów!

Banda z Burej szuka. dopytuje i przepytuje. by odkryć tajemnicę skrytą między stronami porzuconych encyklopedii i tomików wierszy. Gdzie skrywa się prawda? I czy źli ludzie mogą być tak naprawdę tymi dobrymi?

Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja to zabawna i pouczająca historia o tym. że jeśli bardzo mocno się postaramy. to wszystkie marzenia się spełniają!

Autor: Magdalena Witkiewicz

Cena:

Magdalena Witkiewicz:


Dwa światy

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Zabijesz tych. których kochasz. Masz to we krwi. Bogowie to przewidzieli.

Hematoi pochodzą ze związków bogów ze śmiertelnikami. a dziecko pary Hematoi – czystokrwistych – posiada nadludzkie moce. Potomkowie Hematoi i śmiertelnika… cóż. nie za bardzo. Półkrwiści mają dwa wyjścia: mogą zostać protektorami. którzy tropią i zabijają daimony. lub sługami w domach tych wyżej postawionych.

Siedemnastoletnia Alexandria woli ryzykować życie w walce. niż skończyć jako służąca. ale ma problem z przestrzeganiem zasad. a zwłaszcza najważniejszej z nich: związki pomiędzy tymi czystej krwi. a półkrwistymi są zakazane. A jej bardzo podoba się pewien niesamowicie przystojny czystokrwisty. Aiden. To uczucie nie jest jednak jej największym problemem. Dużo trudniej jest pozostać przy życiu na tyle długo. by ukończyć szkołę Przymierza i stać się protektorem.

Jeśli zawiedzie. spotka ją los gorszy

11.90: 1

Cena:

1:


Tomek na Czarnym Lądzie

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Seria powieści Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego na różnych kontynentach. Między innymi chłopiec bierze udział w wyprawie łowieckiej na kangury w Australii i przeżywa niebezpieczne przygody w Afryce. żyje wśród czerwonoskórych Nawajów i Apaczów. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników. Książki są lekturą łatwą i atrakcyjną dla chłopców od wielu pokoleń.

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 17.90

Alfred Szklarski: MP3


Wine for Dummies 4th Edition

Kategoria: Pozostałe

This down-to-earth guide cuts through wine snobbery and tells you what’s in. what’s out. and what’s new in wine. This update of the bestselling For Dummies classic covers everything from established and emerging wine regions to pairing wine with food to collecting wine. Here’s to fun. relaxed wine exploration and enjoyment!Discover how to: Understand grape varieties and wine styles Decipher wine lists and wine labels Select. store. open. pour. and enjoy wine

Autor: Ed McCarthy. Mary Mulligan

Cena: 41.90

Ed McCarthy. Mary Mulligan: MP3


Czarne flagi. Geneza państwa islamskiego

Kategoria: Historia i literatura faktu

Historia człowieka. który stoi za powstaniem ISIS

Czarne flagi to nagrodzony Pulitzerem reportaż. odsłaniający kulisy powstania Państwa Islamskiego. Joby Warrick. bazując w dużej mierze na relacjach pracowników wywiadu. rekonstruuje losy jego twórcy. Abu Musaba Az-Zarkawiego. Okazuje się. że wielu z nich przewidziało rosnącą potęgę ekstremistów i próbowało jej zapobiec…

Autor: Joby Warrick

Cena: 39.90

Joby Warrick: MP3audiobooki naukowe, dzisiaj trzeba wybrać piotr glas, autor akademia pana kleksa, książka czytana, cała przyjemność po mojej stronie pdf, zapomniany holocaust, smocza straz, definicja ciągu geometrycznego, premiera the last of us 2, miłość w czasach zarazy oglądaj online, sowiński w okopach woli, renata dancewicz dzieci, listy do ukochanej, dziady cz 3 audiobook, niemoc dla poety, dracula bram stoker pdf, boże igrzysko. historia polski, król judei, pan lodowego ogrodu tom 3…