e do swoich opowieści z podróży po świecie i gorących. egzotycznych miejsc. które karmią jej fantazję. Pisze lekko i z humorem. opowiadając o uniesieniu. które może się pojawić. kiedy najmniej się tego spodziewamy.

e do swoich opowieści z podróży po świecie i gorących. egzotycznych miejsc. które karmią jej fantazję. Pisze lekko i z humorem. opowiadając o uniesieniu. które może się pojawić. kiedy najmniej się tego spodziewamy. Kategoria: Autor Vanessa Salt ISBN: 978-87-26-51716-3 Cena: 9999 978-87-26-51716-3: ial dangers of its own as the two fight for survival in an…

Published by admin in22 kwietnia 2011
Tagi: , , , , ,

e do swoich opowieści z podróży po świecie i gorących. egzotycznych miejsc. które karmią jej fantazję. Pisze lekko i z humorem. opowiadając o uniesieniu. które może się pojawić. kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Kategoria: Autor

Vanessa Salt

ISBN: 978-87-26-51716-3

Cena: 9999

978-87-26-51716-3:


ial dangers of its own as the two fight for survival in an unfamiliar and unfriendly country where nature takes a toll on all.When the time finally comes for the two men to meet. Lucas Donovan must decide between personal and professional honor. When he became a Canadian Mounted Police Constable. Donovan took an oath to enforce and obey the law. However. the standards he has lived by are now in conflict with his burning desire for revenge. His decision on which course of action he will pursue could result in disgrace or death. But Donovan is led by the creed of the Canadian Northwest Mounted Police that a Mountie always gets his man.

Kategoria: Autor

R. W. Stone

ISBN:

Cena: 9999

:


Bandyta

Kategoria: Biografie i dzienniki

W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielnekroki – na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej.przekraczając wkrótce granice mrocznego świataprzestępczości zorganizowanej.

Stał się człowiekiem o wielu twarzach. Był złodziejem. przemytnikiem.oszustem. sutenerem. W końcu piekło. które sam stworzył.zaczęło się o niego upominać. Bywają sytuacje. gdy nie ma już drogi powrotnej.
Na pewno?

BANDYTA w więziennej celi po raz pierwszy w życiu postanowił stoczyć dobrą walkę w obronie więzi łączącej go z córką. W czasie tych zmagań wkroczył na drogę odmienną od tych. którymi podążał dotychczas.
Dokąd go zaprowadzi?

BANDYTA to powieść autobiograficzna.
Dedykuję ją wszystkim. którzy nie zgadzają się na osądzanie drugiego człowiekabez poznania tajemnic. które w sobie kryje.

ISBN:

Cena: 9999

:


Podręcznik manipulacji

Kategoria: Poradniki

Wyczerpujący poradnik. uczący tego. jak wpływać na innych. by zapewnić sobie realizację własnych celów. Praca oparta jest na wiedzy i doświadczeniu Hartleya. oficera armii amerykańskiej zawodowo zajmującego się przesłuchiwaniem jeńców i mającego za sobą m.in. służbę podczas wojny w Zatoce Perskiej. Autorzy przedstawiają całą gamę środków skutecznego oddziaływania na inne osoby. Pierwsza część książki zawiera opis funkcjonowania człowieka w grupie; potem ukazane zostają interakcyjne mechanizmy wewnątrzgrupowe w odniesieniu do zbiorowości. Druga. najobszerniejsza część książki. jest prezentacją środków pozwalających oddziaływać na innych.

Czyta: Tomasz Knapik

Czas trwania: 8 godz 13 minut 1 CD (mp3)

Autor: Gregory Hartley. Maryann Karinach

Cena: 29.90

Gregory Hartley. Maryann Karinach: MP3


Trzepotanie jego skrzydeł

Kategoria: Fantastyka i fantasy

„Trzepotanie jego skrzydeł” to trzecia część trylogii fantasy o Thomasie Cale. Sprzedany przez rodziców do Sanktuarium Odkupicieli. przeszedł tam szkolenie mające go zamienić w maszynę do zabijania. Anioła Śmierci. którego celem jest naprawienie boskiej pomyłki – zniszczenie ludzkości. Thomas Cale długo przymykał oczy na prawdę o sobie. W końcu dociera do niego. że nie jest tylko pozbawionym ludzkich uczuć. dobrze wyszkolonym narzędziem do zadawania śmierci. Czuje się coraz słabszy. jego dusza umiera. a ekscentryczna lekarka na wyspie Cypr próbuje mu pomóc. Tymczasem w pościg za nim ruszają fanatyczni wyznawcy Jedynej Prawdziwej Wiary. przeciwko którym się zbuntował. Chwila wyrównania rachunków zbliża się nieubłaganie. Nie chcąc jej odsuwać. wciąż nieuzdrowiony Cale wyrusza do Memphis. by zmierzyć się ze znienawidzonym papieżem Bosco. Los ludzkości leży teraz wyłącznie w rękach Thomasa Cale.

Autor: Paul Hoffman

Cena: 33.90

Paul Hoffman: MP3


Swingersi. Pięć gorących opowiadań erotycznych

Kategoria: Pozostałe

Jeśli chodzi o seks. Johanna i Patrik próbowali już niemal wszystkiego. Jednak gdy pewnego wieczoru odwiedza ich koleżanka. która opowiada o swoich perwersyjnych upodobaniach. budzi się w nich ciekawość i chęć doświadczenia czegoś. o czym nigdy wcześniej nawet nie myśleli. Jak to jest być swingersem? I co się dzieje w tajemniczych klubach? W tym ekscytującym opowiadaniu erotycznym Johanna i Patrik. prowadzeni przez labirynty rozkoszy. odkrywają nowe rejony własnej seksualności.

 

Zbiór składa się z pięciu opowiadań erotycznych:

Swingersi – opowiadanie erotyczne

Pożądanie – opowiadanie erotyczne

Doktor Lukas – opowiadanie erotyczne

Córki szefa – opowiadanie erotyczne

Carpe diem – opowiadanie erotyczne

 

Alexandra Södergran to pseudonim szwedzkiej autorki opowiadań. W swoich tekstach w fascynujący i nowatorski sposób porusza ró

ISBN: 978-87-26-79647-6

Cena: 9999

978-87-26-79647-6:czy na tinderze widac czy ktos odczytal wiadomosc, simcity gry, vampyr dorothy crane, bajka audiobook, ubranka dla barbie wykroje, pierwsza osoba liczby pojedyńczej, potepiency, hugo nędznicy, pod powiekami, książki o końcu świata, the raven cycle, pieśń o nibelungach streszczenie, dawid kain, wiersze wandy chotomskiej pdf, autosan h9 03, mówili na nią słońce ulub…