ydania

ydania Kategoria: 2019 Oprawa : Format Cena: Format: Przed końcem zimy Kategoria: Powieści i opowiadania Jeden z najwybitniejszych pisarzy irlandzkich. Bernard MacLaverty. w pierwszej od 16 lat powieści kreśli czuły obraz małżeństwa w zimowej podróży do Amsterdamu. Gerry i Stella wydają się jedną z tych par. które już dawno temu nauczyły się czytać sobie w…

Published by admin in20 kwietnia 2011
Tagi: , , , ,

ydania

Kategoria: 2019

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Przed końcem zimy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jeden z najwybitniejszych pisarzy irlandzkich. Bernard MacLaverty. w pierwszej od 16 lat powieści kreśli czuły obraz małżeństwa w zimowej podróży do Amsterdamu. Gerry i Stella wydają się jedną z tych par. które już dawno temu nauczyły się czytać sobie w myślach. Ale przenikliwy wiatr znad Morza Północnego potrafi rozwiać pozory szczęścia i wyciągnąć na wierzch inne tęsknoty. Gerry i Stella będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie. czy w ich życiu jest jeszcze miejsce na kolejną wielką zmianę?

„Bernard MacLaverty bierze pod mikroskop małżeństwo z długim stażem. Czy kilkadziesiąt lat wystarczy. żeby poznać drugą osobę na wylot? A może jej prawdziwa natura ginie pod gładkimi. wypracowanymi rytuałami wspólnego życia? Mądra. poruszająca książka. osadzona we wspaniale melancholijnych plenerach zimowego Amsterdamu” – Olga Wróbel. „Kurzojady”

BE

ISBN:

Cena: 9999

:


Wikingowie. Tom 3. Topory i sejmitary

Kategoria: Fantastyka i fantasy

W trzeciej części wikińskiej tetralogii Oddi Asgotsson. po śmierci swojego ojca. przejmuje dowództwo nad drużyną Wikingów i wraz ze świeżo poślubioną żoną oraz grupą jej współplemieńców. Beothuków. wraca do ojczyzny gnany żądzą zemsty. Szlak drużyny. pełen walk. ucieczek. intryg i mnóstwa innych komplikacji. wiedzie od Skandynawii. poprzez tereny X-wiecznej Polski i Rusi. aż do Bizancjum. Wiara Wikingów zderza się ze słowiańską i z prawosławnym chrześcijaństwem. Wyniki tych kolizji okażą się niejednokrotnie spektakularne i wielce zastanawiające.

Jednak to przede wszystkim ogromna. niczym nieskrępowana przygoda. wspaniałe uzupełnienie serialu „Wikingowie” emitowanego przez kanał History.

Autor: Radosław Lewandowski

Cena: 14.90

Radosław Lewandowski: MP3wypracowanie chłopcy z placu broni, obsesja piękna pdf, nathaniel branden 6 filarów poczucia własnej wartości pdf, pretty little liars tom 1, marta klubowicz dzieci, jak kupić pole w fs 19, nermin bezmen, uwolnij swój język, prywatne życie henryka viii, mroczne umysły online pl, włoska rodzina, opowieść podręcznej audiobook, michael robotham, ksiega umarłych…