ścią.

ścią. Kategoria: Autor Dawid Piątkowski ISBN: 978-83-65590-15-2 Cena: 9999 978-83-65590-15-2: Spirit Animals. Tom 6. Wzlot i upadek Kategoria: Literatura młodzieżowa Kolejna część bestsellerowej serii Spirit Animals! Głęboko na pustyni kryje się piękna oaza rządzona przez władcę. jakiego próżno szukać w całym Erdas. Nazywa się Cabaro – Wielki Lew. włada królestwem zwierząt i zazdrośnie strzeże swojego…

Published by admin in9 kwietnia 2011
Tagi: , , , ,

ścią.

Kategoria: Autor

Dawid Piątkowski

ISBN: 978-83-65590-15-2

Cena: 9999

978-83-65590-15-2:


Spirit Animals. Tom 6. Wzlot i upadek

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Kolejna część bestsellerowej serii Spirit Animals!

Głęboko na pustyni kryje się piękna oaza rządzona przez władcę. jakiego próżno szukać w całym Erdas. Nazywa się Cabaro – Wielki Lew. włada królestwem zwierząt i zazdrośnie strzeże swojego złotego talizmanu. Żaden człowiek nie postawił dotąd stopy na jego terytorium. Podróż do oazy wydaje się niemożliwa. Ale Conor. Abeke. Meilin i Rollan już wcześniej dokonywali wspólnie rzeczy niemożliwych. Teraz jednak drużyna jest rozbita. a przyjaciele podzieleni przez… zdradę.

Autor: Eliot Schrefer

Cena: 15.90

Eliot Schrefer: MP3


Sponsor. Tom 1

Kategoria: Pozostałe

Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje!

Romans inny niż wszystkie!

Kalina wiedzie niemal idealne życie. Ma cudownych rodziców. energiczną rezolutną siostrę i wiele planów na przyszłość. Oprócz tego nie wdaje się w relacje damsko-męskie. bo najnormalniej w świecie nie ma na to ani czasu. ani ochoty. Wszystko się zmienia pewnego dnia. gdy jadąc rowerem na uczelnię. wjeżdża w auto pewnego mężczyzny.

Nathan na pozór nie ma żadnych problemów. Pieniądze. własna firma i wysoki status społeczny ułatwiają mu kontakty z kobietami. Nie zależy mu jednak na stałym związku. ale raczej na spełnianiu własnych zachcianek i fantazji. Nie spodziewa się. że najzwyklejsza dziewczyna na świecie wywróci jego świat do góry nogami.

Co się stanie. gdy serce przestanie słuchać rozumu? Kalina i Nathan będą błądzić w krainie niedomówień i niepewności. ale rodzące się między nimi uczucie przyniesie nadzieję na lepsze jutro. Czy to wystarczy. by Nathan zmienił swoje przyzwyczajenia? Może to Kalina będzie dyktować warunki? W tej grze nie ma jasnych zasad. są tylko najciemniejsze zakamarki miłości. która wbrew pozorom nie jest prosta.

Historia o dziewczynie. która oprócz miłości nie ma nic. i o mężczyźnie. który ma wszystko oprócz miłości.Momentami wydaje się. że życie jest usłane różami. Jednak ostatecznie i tak każdy z nas natrafia na ciernie. Sponsor to słodko-gorzka historia o tym. jak trudna bywa miłość. To opowieść. która mimo literackich ubarwień ukazuje prawdziwe. nieidealne życie. K.N. Haner ponownie pozostawia nas ze złamanym sercem i mnóstwem pytań bez odpowiedzi. Królowa Dramatów znowu zachwyca!

Julia Lewandowska. the-only-thing-i-love-are-books.blogspot.com

K.N. Haner po raz kolejny użyła swojej magicznej mocy pisania niezapomnianych książek. Dwie osoby. które nie powinny się nigdy spotkać – i oto zapłonął między nimi ogień. którego żadne z nich nie chce ugasić. Sięgnijcie koniecznie po historię Nathana i Kaliny i sprawdźcie sami. czy można pokochać kogoś aż tak bardzo. aby mieć siłę dla tej osoby się zmienić.

Michalina Janczak. michalinowebuki.blogspot.com

Sponsor to porywająca i nieprzewidywalna opowieść o miłości. która ma wielką moc budowania. ale także niszczenia. Autorka z właściwym sobie kunsztem udowadnia. że los bywa nieprzewidywalny. a jednocześnie uczy wiary w lepsze jutro. Krótko mówiąc: to jedna z lepszych pozycji w swoim gatunku. Zdecydowanie polecam!

Krystyna Meszka. cyrysia.blogspot.com

On ma pieniądze i oferuje jej nietypowy układ. Ona postanawia zaryzykować i spróbować. Uważajcie. bo ta historia nie jest tak prosta. jak mogłoby się wydawać. K.N. Haner tym razem oferuje książkę pełną ciekawych wątków. nietuzinkowych bohaterów oraz erotycznego napięcia! Wspaniale rozgrzewająca lektura na tę jesień i zimę!

Kinga Ksel. iskraczyta.blogspot.com

Sponsor mógłby być historią Kopciuszka i księcia z bajki. Mógłby. ale co jeśli książę nie potrafi kochać? Czy niewinna miłość Kaliny uzdrowi serce Nathana? Ich droga do miłości będzie znaczona cierpieniem i popłynie morze łez. Czy na końcu tej drogi bohaterowie znajdą szczęście? Odpowiedź znajdziecie w książce. która zabierze Was w świat pełen erotyki. kłamstw i show-biznesu.

Anna Węglarz. woceanieslow.pl

Autor: K.N.Haner

Cena: 23.90

K.N.Haner: MP3gry natalia, zofia posmysz książki, wspinaczka free solo, piwonia drzewiasta sprzedaż wysyłkowa, ciemniejsza strona greya caly film pl, łęski jacek, kwiat paproci tom 4, kleypas, z genealogii moralności, drzewo do samego nieba pdf, droga królów mapa, ginekolodzy. tajemnice gabinetów, modlitwa jabesa pdf, karolcia książka pdf, chrzest ognia mobi chomikuj, jak powietrze pdf, terry pratchett kolejność czytania, doom bronie, kapitan fracasse…