Smarty Girl

Smarty Girl Kategoria: Pozostałe A Simon & Schuster audiobook. Simon & Schuster has a great book for every listener. Autor: Honor Molloy Cena: 102.90 Honor Molloy: MP3 Nikt nie widział. nikt nie słyszał Kategoria: Powieści i opowiadania Siedmioletnia Sara znika bez śladu z placu zabaw. Przez prawie dwadzieścia lat szuka jej policja. starsza siostra oraz…

Published by admin in7 kwietnia 2011
Tagi: , ,

Smarty Girl

Kategoria: Pozostałe

A Simon & Schuster audiobook. Simon & Schuster has a great book for every listener.

Autor: Honor Molloy

Cena: 102.90

Honor Molloy: MP3


Nikt nie widział. nikt nie słyszał

Kategoria: Powieści i opowiadania

Siedmioletnia Sara znika bez śladu z placu zabaw. Przez prawie dwadzieścia lat szuka jej policja. starsza siostra oraz ojciec. Kiedy przypadkowy przechodzień znajduje wychudzoną. zdezorientowaną kobietę. rodzi się nadzieja. że to ona może być zaginioną Sarą …

***

„Trudno oderwać się od tej zajmującej historii o miłości. nieobecności. nadziei. dziwnych przeczuciach i sile dzieciństwa. wpływającego na całe nasze życie. Warda wywołuje refleksję. wzrusza. czasami szokuje. Warto podarować tej książce swój czas…”.

Janusz L. Wiśniewski

***

„Powieść napisana z prawdziwym nerwem. Wibrująca emocjami. Z kobietami w roli głównej i z mężczyznami w tle. Wiele tu lęków. nastrojów. czyhających w kącie demonów. których nie powstydziłby się sam Henning Mankell”.

Małgorzata Domagalik

***

„Małgorzata Warda osiągnęła coś. co rzadko się udaje. w świetnie skomponowanej. wciągającej i zagadkowej historii kryje się coś więcej. coś co zmusza do myślenia”.

Antonina Kozłowska. pisarka

***

„Trzy środowiska. trzy historie. trzy zaginione dziewczynki. Wydarzenia sprzed lat. które zmieniają życie ludzi – to temat powieści. Autorka. Małgorzata Warda opowiada o nieobecnościach. W Polsce rocznie znika tysiąc dzieci”.

Dziennik Wschodni. Maria Kolasiewicz

***

„Powieść porusza poważny temat dzieci zaginionych oraz losy ich rodzin. Bliscy czekają na odnalezienie swoich pociech nie rok. nie dwa. ale całe życie. Autorka w przejmujący sposób ukazuje tragedię tych ludzi. Nie boi się zadawać trudnych pytań i szukać na nie odpowiedzi. Bardzo zachęcam do lektury!”

Beata Woźniak. Słowem malowane

***

„Wśród zalewu książek lekkich. łatwych i szybko zapominanych. »Nikt nie widział. nikt nie słyszał« to powieść zupełnie inna. oryginalna. zapadająca w pamięć. Bardzo się cieszę. że przeczytałam tę książkę. Bardzo się cieszę. że Małgorzata Warda ją napisała”.

dabarai.blogspot.com

***

„Poruszająca. wciągająca i niesamowita. Te trzy słowa opisują fabułę najlepiej”.

Anna Jeziorska. lubimyczytac.pl

***

„Małgorzata Warda umie trzymać w napięciu. Umie utrzymać uwagę czytelnika. Umie też opisywać emocje. o czym świadczy jedna ze scen. w której uczestniczy Lena”.

Oko na kulturę

***

„Świetna. trzymającą w napięciu i wciągająca książka”.

Barbara Knot. lubimyczytac.pl

Autor: Małgorzata Warda

Cena: 14.90

Małgorzata Warda: MP3panna nikt pdf, muzyka ericha zanna, bogowie honor ankh morpork, panny z wilka pdf, martynka audiobook, ameryka polnocna mapa polityczna, więzień dozorca w kacecie, pedagogika wczesnoszkolna więckowski pdf, all the rage, stulecie winnych książką pdf za darmo, k.a. figaro dwie drogi pdf, duma i uprzedzenie mobi, irma grese film, ceny transferowe pdf, simon beckett zapisane w kościach, magda kaczmarczyk, audiobook sposób na elfa, róża honore de balzac, śmigłowce wielozadaniowe, wstęp do psychologii pdf, złączeni nienawiścią ebook, bohaterowie opiumu w rosole, książki pdf za darmo, opowiadania porno mp3…