Marzenia z terminem ważności

Marzenia z terminem ważności Kategoria: Powieści i opowiadania   Czy zdarzyło się Wam kiedyś spełnić swoje największe marzenie? Cudowne uczucie. prawda?  Ale co zrobić. jeśli okaże się. że to było… zupełnie inne marzenie?  „Marzenia z terminem ważności” to opowieść właśnie o tym. To historia pewnej rodziny. w której każdy o czymś marzy i każdy. czy…

Published by admin in4 kwietnia 2011
Tagi: , ,

Marzenia z terminem ważności

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Czy zdarzyło się Wam kiedyś spełnić swoje największe marzenie? Cudowne uczucie. prawda? 
Ale co zrobić. jeśli okaże się. że to było… zupełnie inne marzenie? 

„Marzenia z terminem ważności” to opowieść właśnie o tym. To historia pewnej rodziny. w której każdy o czymś marzy i każdy. czy ma lat szesnaście. trzydzieści. czy osiemdziesiąt. zaczyna spełniać swoje marzenia. Choć niektórym zdarza się pogubić gdzieś po drodze… Bo marzeniom też czasem kończy się termin ważności. Warto więc sprawdzić. czy są jeszcze aktualne i czy na pewno są nasze.

Autor: Agnieszka Dydycz

Cena: 14.90

Agnieszka Dydycz: MP3


Biedny milioner. Jak mieć wszystko. co trzeba. i cieszyć się życiem

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzy prawdy wiodące do prawdziwego bogactwa:

  • Aby MIEĆ. trzeba BYĆ (bardzo dobrym w tym. co się robi)
  • Aby MIEĆ. trzeba umiejętnie zarządzać pieniędzmi
  • Aby MIEĆ. trzeba patrzeć bez lęku w oczy finansowej rzeczywistości

Wygrywa tylko ten. kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie. aby go osiągnąć.

Napoleon Hill

Czy człowieka bogatego od biednego odróżnia stan konta? Ewentualnie wielkość posiadanego majątku? Na pewno tak. Czy człowiek. który nie musi martwić się o dzień jutrzejszy. zawsze zarabia więcej od tonącego w długach biedaka? Okazuje się. że niekoniecznie! Po prostu bogaty wydaje mniej i rozsądniej! Na świecie żyje około 10 milionów milionerów – ludzi. których majątek wart jest co najmniej 1 milion dolarów amer

Autor: Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti

Cena: 24.90

Richard Bandler. Owen Fitzpatrick. Alessio Roberti: MP3


Nic. co ludzkie. Powieść inspirowana scenariuszem filmu KLER

Kategoria: Powieści i opowiadania

W seminarium duchownym wybucha pożar. Kleryk Leszek Lisowski ratuje z płomieni dwóch przyjaciół: Andrzeja Kukułę i Tadeusza Trybusa. Po święceniach spotykają się w każdą rocznicę ocalenia. Tym razem spotkanie kończy się tragicznie. Wiara i powołanie trzech księży zostaną wystawione na próbę.
Piotr Głuchowski nie tylko rozwija filmowe wątki i ujawnia życiorysy bohaterów. ale czerpiąc z prawdziwych historii. tworzy nową. wstrząsającą opowieść o grzechach Kościoła. Te odkrywa dziennikarka Ludmiła Zakrzewska. główna bohaterka powieści. Ona także – prowadząc śledztwo w sprawie kościelnej pedofilii – musi dokonać fundamentalnego wyboru: miłość czy godność?

„Bez pracy moich kolegów reporterów ta książka by nie powstała. Postać Ludmiły Zakrzewskiej. głównej bohaterki «Nic. co ludzkie». jest wzorowana na nich. Na

Autor: K.A. Figaro

Cena: 17.90

K.A. Figaro: MP3


Czarne liście

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Dwie obce sobie kobiety żyjące w innych czasach: Julia Pirotte. sławna polska fotoreporterka pochodzenia żydowskiego oraz Weronika Czerny. historyczka badająca postawę Polaków wobec Żydów.
Co je łączy?
Czy  wydarzenia. które  wstrząsnęły Kielcami 4 lipca 1946 roku mają związek z zaginięciem małej Laury? Jaką tajemnicę skrywa rodzina Weroniki oraz psychicznie chory ojciec dziewczynki? 
Jeśli  myślisz. że możesz zapomnieć o trudnej przeszłości.  jesteś w błędzie – ona prędzej czy później powróci. Czarne liście to powieść łącząca burzliwą historię Polski ze współczesnym wątkiem kryminalnym.  „Ta książka uzmysławia nam. jak głęboko sięgają powiązania naszego życia z życiem innych i jak głęboko przeszłość – znana lub wypierana – wpływa na nasz los.
Świetnie opowiedziana historia.”

Olga Tokarczuk

„Czasem to historia wybiera człowieka. który ma ją opowiedzieć.
Wstrząsające zdarzenia. opisane w poetycki sposób”.

Katarzyna Bonda

Autor: Maja Wolny

Cena: 44.90

Maja Wolny: MP3


Letnicy 6. Historia Bodil. Opowiadanie erotyczne

Kategoria: Pozostałe

Dyrektor Bodil Eriksen zaszywa się sama w należącym do niej i jej brata Christiana domku letniskowym nad Morzem Północnym. żeby mieć trochę czasu na refleksję przed ślubem z wyrafinowanym Ibem. Wkrótce zjawia się tam Bue Ravn. bezczelny i zarazem atrakcyjny stolarz. który ma naprawić w domu kilka rzeczy. Kobieta uważa. że Bue zdecydowanie na zbyt wiele sobie pozwala. i pełna wzburzenia usiłuje go poskromić. Nie udaje jej się to. a konflikty między nimi przybierają na sile. Napięta atmosfera staje się niemalże nie do zniesienia i eksplozja jest już tylko kwestią czasu.

Mieszkańcy pięknych. dziedziczonych z pokolenia na pokolenie domków letniskowych pod Szarą Wydmą oddychają unoszącym się znad Morza Północnego powietrzem i rozkoszują się słońcem. tak samo jak od dawna miały w zwyczaju robić ich rodziny. Teraz jednak jest koniec lat sześćdziesiątych. W powietrzu czuć niepo

Autor: Line Kyed Knudsen

Cena: 9.99

Line Kyed Knudsen: MP3


Milli

Kategoria: ISBN

978-83-8194-197-6

Ilosc_stron:

Cena:

: 296439


Zanim wykryto u niego chorobę. wybudował hospicjum w Pucku.

Życie na pełnej petardzie. czyli wiara. polędwica i miłość była jedną z najważniejszych polskich książek 2015 roku. Od momentu premiery kupiło ją ponad 365 tys. osób.

Teraz ta wyjątkowa książka dostępna jest także w formie audiobooka. Nie czytałeś? Masz okazję posłuchać. Czytałeś? Możesz ją sobie przypomnieć.

Audiobook w interpretacji Marcina Kobierskiego.

Do książki dołączyliśmy ponad dwie godziny archiwalnych nagrań ks. Jana Kaczkowskiego i Piotra Żyłki.

Kategoria: Autor

ks. Jan Kaczkowski

ISBN: 978-83-7767-266-2

Cena: 9999

978-83-7767-266-2:


Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie

Kategoria: Poradniki

Stres nasz powszedni…

Stres szkodzi. powoduje choroby. wysysa siły. jest bezproduktywny. więc unikasz go za wszelką cenę. Ale czy na pewno dobrze robisz? Okazuje się. że stres nie jest toksyczny i nie zabija. Pomaga za to skutecznie się uczyć. pokonywać trudności. osiągać cele i poprawiać relacje z innymi. Brzmi niewiarygodnie? Czytaj dalej. Stres to objaw mobilizacji. woli i mocy! Zrób z niego swojego sprzymierzeńca. a wesprze Cię w drodze do osobistego szczęścia oraz uczyni Twój świat lepszym i piękniejszym.

Czy wiesz. czym jest stres i jak go wykorzystywać? Jak bardzo jest ważny i jak może być pożyteczny. jeśli podejdziesz do niego z głową? Ta książka Ci o tym opowie. Autorka opiera się na obszernych badaniach naukowych nad naturą stresu. które dały podwaliny nowych koncepcji mechanizmów jego działania. Dzięki lekturze stopn

ISBN: 978-83-272-6425-1

Cena: 9999

978-83-272-6425-1:


3-8117-053-6

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1darmowe filmy wojenne online, wojna makowa, chłopak który zakradał się do mnie przez okno pdf, czechowicz żal, niemoralne decyzje, krabojad foczy, nizina wschodnioeuropejska mapa, magdalena saryusz-wolska, krąg czarnoksiężnika, opi chlodna, zew cthulhu podręcznik pdf, kamil markiewicz, dar julii pdf, dedomo, janko muzykant wolne lektury, warstwy lasu sprawdzian klasa 3, raze tillie cole pdf, angele dei…