0

0 Kategoria: 1 9999 : Cena: : mało energii życiowej. nie są w stanie przełamać strachu. niepewności i poczucia wstydu. Dlatego nie działają wcale lub szybko się poddają. nie doprowadzając spraw do końca. Gdy jesteśmy chorzy. ciało zmusza nas do odpoczynku. Stajemy się rozdrażnieni. powolni. otępiali. W takim stanie nierealne jest podejmowanie wyzwań. pokonywanie własnych…

Published by admin in21 marca 2011
Tagi: , , , , , , , ,

0

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


mało energii życiowej. nie są w stanie przełamać strachu. niepewności i poczucia wstydu. Dlatego nie działają wcale lub szybko się poddają. nie doprowadzając spraw do końca.

Gdy jesteśmy chorzy. ciało zmusza nas do odpoczynku. Stajemy się rozdrażnieni. powolni. otępiali. W takim stanie nierealne jest podejmowanie wyzwań. pokonywanie własnych słabości czy ryzykowanie. Osłabiony organizm wycofuje się z trudniejszych aktywności. Na trochę wyższym poziomie energetycznym znajdują się przeciętni zdrowi ludzie. Mają więcej energii od chorych. ale również znacznie mniej od przebojowych osób. Naładowanie wewnętrznej baterii jest kluczowe. by wystartować. móc zrobić pierwszy krok.

Niższe pokłady energetyczne są prowokowane także przez umysł. Gdy mamy dużo negatywnych myśli. żyjemy przeszłością. jesteśmy negatywni w teraźniejszości i zamartwiamy się o przyszłość. wtedy osłabia się nasza życiowa bateria. By pokon

Kategoria: Poradniki

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

 

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejszych i stań się niezwyciężony. Świadomie wzniecaj. potęguj i przejmij władzę nad ocho

Autor: Piotr Stankiewicz

Cena: 17.90

Piotr Stankiewicz: MP3


arówno codzienne. jak i ekstremalne). odnajdziesz dobrą energię i nadzieję na lepsze jutro. Dzięki setkom poruszających przykładów i dobrych praktyk sisu pomoże Ci spojrzeć na rzeczywistość w optymistyczny i konstruktywny sposób.

Zacznij czytać i dowiedz się:

  • Dlaczego kryzysy niektórych nakręcają do pozytywnego działania. a innych paraliżują
  • Jak to jest. że w momentach próby jedni z nas pogrążają się w lęku. a drudzy po prostu robią swoje
  • Co możesz zrobić. by przestawić swój wewnętrzny system operacyjny na bycie sisu
  • Skąd czerpać siłę w obliczu nieprzewidzianych trudności

Kategoria: Autor

Szymon Kudła

ISBN: 978-83-283-7199-6

Cena: 19.90

978-83-283-7199-6: Witaj w świecie sisu (4)Dlaczego ta książka powstała? * Czego możemy się nauczyć od mieszkańców Finlandii? * Jakie wyzwania stawia przed nami współczesny świat? Jak to jest. że… (7) Inspi


Mój zawodnik

Kategoria: Pozostałe

Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki. to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji. pożądania i bólu.

Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu. a sport to całe jego życie: pasja. walka. uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców. Niespodziewana kontuzja wyłącza go jednak z gry. Prędko się okazuje. że uraz jest poważniejszy. niż przypuszczał. i konieczne staje się przeprowadzenie cyklu fizjoterapii. Klub zatrudnia w tym celu szanowanego fizjoterapeutę. doktora Daltona. Jednakże na pierwszej sesji zamiast doktora zjawia się jego córka. Scout.

Dziewczyna doskonale zna się na fizjoterapii. a rehabilitacją Eastona zajęła się na wyraźne życzenie swojego ojca. Niemniej jest kobietą młodą. śliczną. bystrą. zadziorną i pełną ogromnego wdzięku. Prędko orientuje się. że nowe zadanie może okazać się bardzo trudne do wykonania. Po pierwsze. musi udowodnić. że ona – dziewczyna – może z powodzeniem prowadzić rehabilitację w pierwszoligowym klubie. bo ma odpowiednią wiedzę i umiejętności. aby sprawić. by Easton mógł znów wyjść na boisko. Po drugie. musi dotykać najbardziej pociągającego mężczyznę. z jakim kiedykolwiek miała do czynienia. i nie wolno jej go pożądać. Dla terapeuty pacjent ma pozostać zakazanym owocem.

Ma pozostać. ale to nie takie proste. Easton ma bowiem tak cudownie umięśnione ciało. Gładką. jedwabiście ciepłą skórę. Przedziwne oczy. w które Scout mogłaby się wpatrywać bez końca. Jest psotny i bezczelny. a chwilami słodki i bezbronny. Kiedy dziewczyna dotyka Eastona. cały czas balansuje na krawędzi. Niepostrzeżenie rozkręca się spirala pragnień. wszelkie granice zostają przekroczone. a kolejne bazy zdobywane raz po raz… Rozpoczyna się niezwykły. ekscytujący i najbardziej emocjonalny mecz. jaki kiedykolwiek miałaś okazję oglądać!

Pozwól się uleczyć i wracaj do gry!

AMBASADORKI KSIĄŻKI:

Jeśli nazwisko K. Bromberg nie jest wam znajome. nie bójcie się zacząć przygody z piórem tej autorki od jej najnowszego dzieła pt.:Mój zawodnik. Historia zawodowego baseballisty i jego rehabilitantki wciągnie was na całe godziny i zapadnie w pamięć jako przyjemna i pełna emocji lektura. Jeśli jednak pisarka jest wam już znana. na co jeszcze czekacie?

Weronika Bar. ksiazkowapasja.blogspot.com

Dwoje niesamowitych i intrygujących osób. On gwiazda baseballu. ona jego fizjoterapeutka. Co wybiorą? Karierę czy rodzące się między nimi uczucie? Tutaj nic nie jest proste. przesiąkniemy emocjami bohaterów. a namiętność będzie biła z każdej strony!

Agnieszka Rybska. blonderka.pl

Piękna rehabilitantka i jej zawodnik. Ona – jego szansa na powrót na boisko. on – jej nadzieja na spełnienie marzeń. Czy. jeśli połączy ich coś więcej. przekreślą pokładane w nich nadzieje najbliższych?

Katarzyna Bieńkowska. poligondomowy.pl

Kiedy ma się do czynienia z krnąbrnym i pełnym sprzeczności sportowcem. nic nie jest proste. ale jednocześnie nie ma ograniczeń. których nie da się pokonać. W miłości jak w baseballu: raz wygrywasz. raz przegrywasz. ale za każdym razem czerpiesz wielką radość z gry zespołowej. Mój zawodnik to pełen namiętności sportowy romans. który wywołuje huragan emocji i zapewnia doskonałą rozrywkę. Przygotujcie się na najbardziej emocjonujący mecz. który wcale nie rozegra się na boisku!

Katarzyna Ewa Górka. @katherine_the_bookworm

Autor: K. Bromberg

Cena: 39.90

K. Bromberg: MP3far cry primal sterowanie pc, after plomien pod moja skora, trzech panów w łódce (nie licząc psa), otchłań namiętności odc 70, klan niedźwiedzia jaskiniowego, uwikłani pokusa pdf, nie umieraj do jutra, horrory z lat 80 i 90 lektor, lego batman 3 pc, lev grossman, shine tłumaczenie, odkryj swój żywioł pdf, świąteczna gorączka, tomasz zaród, janusz trempała psychologia rozwoju człowieka pdf, do losu tuwim, harry potter i więzień azkabanu download…