Plagiat

Plagiat Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy W trakcie manifestacji kulturalnej na wrocławskim rynku dochodzi do zamieszek. W starciu z agresywną grupą młodych narodowców ginie para studentów. Policja i media szybko wydają wyrok. uznając. że za tym przypadkowym zabójstwem stoją bojówkarze organizacji Serca Biało-Czerwone. Marcin Faron. młody dziennikarz tygodnika „Korespondent”. ma jednak wątpliwości. Rozpoczyna nieformalne dziennikarskie…

Published by admin in10 marca 2011
Tagi: , , , ,

Plagiat

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W trakcie manifestacji kulturalnej na wrocławskim rynku dochodzi do zamieszek. W starciu z agresywną grupą młodych narodowców ginie para studentów. Policja i media szybko wydają wyrok. uznając. że za tym przypadkowym zabójstwem stoją bojówkarze organizacji Serca Biało-Czerwone. Marcin Faron. młody dziennikarz tygodnika „Korespondent”. ma jednak wątpliwości. Rozpoczyna nieformalne dziennikarskie śledztwo. Gdy kilka tygodni po bijatyce na rynku w zamachu bombowym ginie bliska współpracowniczka zamordowanych na rynku studentów. Faron jest już niemal pewien. że ma do czynienia z nieprzypadkowym łańcuszkiem śmierci.

“Plagiat” Maurycego Nowakowskiego to wzorcowo napisany kryminał z dziennikarzem śledczym w roli głównej. Z drugiej strony – to oryginalna opowieść o Wrocławiu. który niebawem stanie się Europejską Stolicą Kultury. Niezbyt uzasadnione aspiracje miasta łącz

ISBN: 978-87-26-48030-6

Cena: 9999

978-87-26-48030-6:


16 rozbudowanych lekcji znajduje się kilka interesujących dialogów. ciekawe słówka i zwroty. gotowe wzorce konwersacyjne na każdą okazję. a także idiomy i phrasal verbs. W e-booku  zamieszczono również kilkadziesiąt interesujących ćwiczeń – doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika zamieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania (300 minut) pozwalają osłuchać się z językiem. poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka. zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zpstały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów – wyłącznie native speakerów.

Kategoria: Autor

Opracowanie zbiorowe

ISBN: 978-83-62482-76-4

Cena: 7.90

978-83-62482-76-4: Intro Lekcja 1 Czynności codzienne Dialog 1 Mój plan tygodnia Dialog 2 Podział


Angielski – Konwersacje dla zaawansowanych

Kategoria: Nauka języków

Audio Kurs Angielski Konwersacje dla zaawansowanych uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym. które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany wszystkim przygotowującym się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE). a także dla tych. którzy muszą posługiwać się zaawansowanym językiem angielskim. np. w pracy.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów. naukę zaawansowanych słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne. życiowe sytuacje. m.in. szukam mieszkania. zakupy przez Internet. spotkanie w klubie. konto w banku. a także zagadnienia związane z pracą czy studiami.

E-book zawiera pełny zapis nagrań i tłumaczenia na język polski. W każdej z

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 7.90

Opracowanie zbiorowe: MP3bishop briggs – river tekstowo, stalker piknik na skraju drogi, grzechy imperium brian mcclellan chomikuj, bestia (1975), virion ziemiański, sms owa gra chomikuj, szekspir juliusz cezar, platon panstwo, stephen king lśnienie pdf, kubuś puchatek plan wydarzeń, zle.miejsce, magdalena kordel wilczy dwór, doktor dolittle i jego zwierzęta do pobrania, neil gaiman gwiezdny pył, arwid mednis, co się zdarzyło w harlan, paweł ziętek, jesteś cudem pdf, filary ziemi pdf, kryształy czasu, wichry zimy pdf, beza z mango…