Żyrafka

Żyrafka Kategoria: Pozostałe „Żyrafka” to mądra i ciepła bajka. która pozwala dziecku polubić odwiedziny u lekarza. Każdemu dziecku zdarza się zachorować. Niektóre dochodzą długo do zdrowia. Każde dziecko zatem usłyszy kiedyś o chorobie. lekarzu. a nawet szpitalu – na przykład w sytuacji. gdy znajdzie się w nim kolega lub koleżanka z przedszkola lub szkoły. „Żyrafka”…

Published by admin in7 marca 2011
Tagi: , ,

Żyrafka

Kategoria: Pozostałe

„Żyrafka” to mądra i ciepła bajka. która pozwala dziecku polubić odwiedziny u lekarza. Każdemu dziecku zdarza się zachorować. Niektóre dochodzą długo do zdrowia. Każde dziecko zatem usłyszy kiedyś o chorobie. lekarzu. a nawet szpitalu – na przykład w sytuacji. gdy znajdzie się w nim kolega lub koleżanka z przedszkola lub szkoły. „Żyrafka” oswaja dzieci z myślą. że choroby lub niesprawność istnieją. są częścią życia. mogą zdarzyć się każdemu i niekiedy do ich wyleczenia potrzebne jest wsparcie dobrych ludzi czuwających nad dziecięcym zdrowiem. Bajka uwrażliwi również dzieci na potrzeby ich słabszych rówieśników. którzy z jakichś powodów różnią się od innych. gdyż chorują nieco dłużej lub poważniej. „Żyrafka” uczy empatii. Dzięki bajce najmłodsi dowiedzą się. iż nie wolno śmiać się z odmienności i choroby. gdyż naśmiewanie się bardzo rani. Opowieść na pewno będzie mieć też działanie terapeutyczne i pozwoli oswoić się z myślą o pójściu do lekarza lub nawet szpitala tym dzieciom. które planują taki pobyt. Realizacja nagrań bajki przygotowana została z bardzo dużą starannością i wyczuciem. Efekty dźwiękowe towarzyszące słowom lektorki potęgują wrażenia wywierane przez fabułę snutej opowieści. pozwalają skupić na niej uwagę. budują atmosferę. Dziecko. podczas słuchania. może zatopić się w bajkowym świecie i wynieść z niego to. co najlepsze.

Autor: Justyna Piecyk

Cena: 11.50

Justyna Piecyk: MP3


u kluczowych właściwości. dzięki którym zwyczajny człowiek staje się wybitnym rewolucjonistą lub innowatorem. Poznasz prawdziwe historie przeciętnych ludzi. którzy dokonali niezwyczajnych rzeczy. odnieśli imponujący sukces mimo zniechęcających barier. porażek i głośnego sprzeciwu innych. Przekonasz się. że świat potrzebuje odważnego podchodzenia do innowacji i wcielania w życie przełomowych rozwiązań. Ta wyjątkowa książka wprost wskazuje. co i jak należy robić. Potraktuj ją jako źródło inspiracji i skrzynkę pełną znakomitych narzędzi. dzięki którym osiągniesz każdy cel i pokonasz dowolną przeszkodę!

Zasady. dzięki którym odmienisz świat:

  • zrób własny Wielki Zakład
  • bądź odważny i podejmuj ryzyko
  • wyciągaj wnioski z porażek
  • wyjdź poza swoją strefę komfortu
  • pozwól. aby pilność potrzeby pokonała strach

Teraz Twoja kolej: bądź nieustraszony i zmieniaj

Kategoria: Poradniki

Podziwiamy ludzi. którzy dokonali czegoś wielkiego. co przysłużyło się społeczeństwu i uczyniło świat lepszym. Wielcy przywódcy. myśliciele. nieustępliwi naukowcy. odkrywcy czy wspaniali artyści – oni wychodzili poza schematy i postępowali inaczej. Okazywali nieustraszoność. Nie bali się porażek. raczej starali się przemyśleć przyczyny niepowodzenia. a potem próbowali dalej. Często na swojej ścieżce byli osamotnieni. Kiedy w końcu dokonywali przełomu i osiągali swój cel. korzyści z tego odnosiło wielu ludzi. Dziś. w świecie pełnym wyzwań i potężnych zagrożeń. potrzebujemy takich bohaterów: odważnych. podejmujących ryzyko. umiejących myśleć inaczej niż inni. Ludzkość ma mnóstwo problemów. które mogą rozwiązać tylko nieustraszeni.

Ta inspirująca książka zmotywuje Cię do wykazania się śmiałością. Znajdziesz tu opis pięci

Autor: Simon Sinek

Cena: 39.90

Simon Sinek: MP3


bierać ziarnko do ziarnka. wystarczy rozejrzeć się. otworzyć na nowe pomysły. zaryzykować i po prostu zacząć kreować własny los. Dowiesz się. w jaki sposób ominąć pułapki podświadomości. zaprogramować swój sukces. wybrać właściwy moment i znaleźć w sobie odwagę do działania. Chcesz spać na kasie i pożądasz sukcesu? Wykrzesz z siebie trochę determinacji. wytrwałości. pewności siebie i… uśmiechu!

W tej książce znajdziesz cenne wskazówki:

  • jak pokonać destrukcyjny wpływ własnej podświadomości.
  • jak ważne jest skorzystanie z uniwersalnej inteligencji.
  • jakie cechy osobowości należy w sobie rozwijać.
  • jak rozwijać w sobie pożądane nawyki.
  • jakie ryzyko podejmować i jak unikać pułapek.

Zarabiaj i rób. co chcesz! Zarabiaj i żyj. jak chcesz! (Może tak?)

Kasa Cię kocha! Ile hajsu dziś przytulisz?

Kategoria: Autor

Jen Sincero

ISBN: 978-83-283-3878-4

Cena:

978-83-283-3878-4:


Najwyższa góra świata

Kategoria: Pozostałe

 

Książka wpisana na Międzynarodową Honorową Listę im. H. Ch. Andersena w 1998 r.

„To jest dla tych. małych i trochę większych. którym czasem jest smutno i którym nie zawsze układa się tak jak by chcieli. Czyli. myślę sobie. że »Najwyższa góra świata« jest dla Was wszystkich. Bo nigdy nie jest tak. żeby zawsze. w każdej chwili. wszystko układało się dokładnie tak jak trzeba. A jeśli nawet są wśród Was tacy szczęśliwcy. to na pewno znacie innych. którzy miewają kłopoty…”.

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 14.90

Anna Onichimowska: MP3ślepiec max czornyj, assassin creed odyssey trofea, biblia nowy testament pdf, dywersja a sabotaż, marcin dorocinski, nie ma jej, więcej niż my pdf, katarzyna grey, zbytki polskie potocki, perska namietnosc, oko czasu, ewa schilling, james peter, aleksander wojciechowski, głębia tom 4, toksyczni teściowie, cześć księżniczko, barbara liberek, podręcznik manipulacji pdf, psy z piekła rodem, neil gaiman koralina…