Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia Kategoria: Nauka języków Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs to unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych. koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy uczący się języka włoskiego powinien je znać. aby płynnie i…

Published by admin in5 marca 2011
Tagi: , , , , , ,

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia

Kategoria: Nauka języków

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs to unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych. koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy uczący się języka włoskiego powinien je znać. aby płynnie i swobodnie mówić.

Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka włoskiego.

 

Audio Kurs obejmuje 16 najważniejszych zagadnień (łącznie 143 minuty nagrań). m.in. zawieranie znajomości. zmysły i uczucia. wyrażanie opinii. charakter i osobowość. na zakupach. w restauracji. komunikowanie się. Kurs polecamy wszystkim wyjeżdżającym do Włoch i Watykanu. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

 

Dodatkowo w książeczc

Autor: Felicia Yap

Cena: 34.90

Felicia Yap: MP3


Pierwotny

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Yasa i Sodi desperacko poszukują sposobu na przebudzenie zawieszonej pomiędzy życiem a śmiercią Likal. Jej ciało pozostaje bezpieczne w smoczym królestwie. zaś duch pozostaje uwięziony w miejscu niedostępnym nawet dla najpotężniejszych magów.

Zrozpaczony Pyri sprowadza do Itru nieświadomą swej mocy Pierwotną mając nadzieję. że to pomoże ukochanej. Tymczasem Yasa udaje się po pomoc do Zakonnej. która wpadła w pajęczynę pałacowych intrygi i sama potrzebuje pomocy. Yudherthardere natomiast obiera zupełnie inną drogę. która ostatecznie prowadzi do świata Złodzieja Magii.

Czy uda im się ocalić Likal? Czy krasnoludowi będzie ostatecznie do śmiechu? I czy to naprawdę już koniec tej opowieści?!

 

 

 

Małgorzata Lisińska to autorka rozpoczętej w 2017 roku serii Tropiciel (Tropiciel. Czarownica. Pierwotny) i dwóch powieści z tego samego świata Zakonna i Bajki krasnoludzkie.

Autor: Jacek Galiński

Cena: 29.90

Jacek Galiński: MP3


Kraka

Kategoria: Pozostałe

„Mimo. że próbowałam być opanowana. połączenie z jego siłą było tak wspaniałe. że zupełnie oddałam się spotkaniu ze sztywnym członkiem i energią. którą w sobie miał. Był naprawdę męski.”

 

Główna bohaterka poznaje Asgera. jednak wszystko kończy się fiaskiem. Jest zbyt gorliwy i pozbawia ją całego pożądania. Ona spotyka innego mężczyznę. ale nie może przestać myśleć o Asgerze. ich drogi wkrótce znów się przecinają. Ku własnemu zaskoczeniu. czuje wtedy pragnienie. nad którym nie ma kontroli. szybko okazuje się. że żadne z nich nie potrafi się opanować. Jego pożądanie staje się jej pożądaniem. a ona jest jak uzależniona. „Kraka” to nowela o wielkiej namiętności. takiej. której nie można się oprzeć. i której być może w ogóle się nie spodziewamy.

 

Veronica Must to pseudonim duńskiego pisarza Hansa-Henrika Eknera (ur. 1949). Z wykształcenia Ekner jest magistrem filolo

ISBN:

Cena: 9999

:


można przejść obok niej obojętnie!” – Aleksandra Szoć. stanzaczytany.blogspot.com

Kategoria: Autor

Anna Dąbrowska

ISBN: 978-83-8194-423-6

Cena: 9999

978-83-8194-423-6:


i zmienić sposób komunikowania się;
– dla tych. które przed ważnymi rozmowami czują się niepewnie. a w prywatnych relacjach tracą rezon i nie potrafią powiedzieć tego. co myślą;
– dla tych. które uczą innych. które coś sprzedają. dla tych. które kierują zespołami. chcą awansować. mają porwać tłumy;
– dla wykładowczyń. nauczycielek. bibliotekarek. sprzedawczyń. rolniczek sprzedających płody rolne na targu. przedsiębiorczyń. menedżerek. urzędniczek. asystentek. dyrektorek. prezesek. polityczek w parlamencie i samorządzie. działaczek ruchów i organizacji społecznych.

„Każdego dnia wielokrotnie występujemy publicznie i komunikujemy się z innymi ludźmi. Każda rozmowa z innym człowiekiem jest bowiem występem publicznym i jednocześnie procesem/aktem komunikacji. Zakupy w sklepie. instruowanie pracowników. rozmowa z szefem. odpowiadanie na pytania dziecka. Czy za

Kategoria: Poradniki

Dorota Warakomska zmieniła życie wielu kobiet. których kariera zawodowa i życie prywatne poszybowały wysoko. Przy okazji odkryła. że większość poradników dotyczących komunikacji to książki pisane z męskiej perspektywy. Dlatego na bazie swojej wieloletniej działalności dziennikarskiej. trenerskiej i społecznej. stworzyła praktyczny poradnik dla kobiet. Książkę. która będąc kopalnią sprawdzonych wskazówek. jak mówić. by być zrozumianą i skuteczną. jak zdobyć się na odwagę. by przeprowadzać zmiany w sobie i we własnym życiu. w rzeczywistości jest czymś więcej. Dorota Warakomska. wzmacniając kobiety na polu zawodowym. dodaje im skrzydeł na co dzień.
„Śmiało. Mów własnym głosem” to książka dla wszystkich kobiet. które występują publicznie i próbują się przebić z własnymi pomysłami:
– dla tych. które chcą wzmocnić swoją pozycję w pracy

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 8.50

Opracowanie zbiorowe: MP3


Historia nowego nazwiska

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Siłą tej przejmującej książki są wnikliwe portrety psychologiczne kobiet ukazane przez pryzmat zmiennych kolei losu”. Publishers Weekly

„Ferrante opisuje wiek dziewczęcy i przyjaźń z niewiarygodną siłą”. Gwyneth Paltrow

Lila i Elena mają po szesnaście lat i obie czują. że znalazły się w ślepym zaułku. Lila dopiero wyszła za mąż. ale przyjęcie nazwiska męża wiąże się dla niej z utratą własnej tożsamości. Elena to wzorowa uczennica. ale właśnie podczas ślubu przyjaciółki odkrywa. że nie czuje się dobrze ani w dzielnicy. ani poza nią.

Podczas burzliwej młodości dziewczęta czasami gubią się i ponownie odnajdują. A wszystko w scenerii Neapolu. Włoch. które powoli nabierają alarmujących i dobrze znanych cech.

Autor: Elena Ferrante

Cena: 30.00

Elena Ferrante: MP3


Szalona wiosna

Kategoria: Powieści i opowiadania

Po „Magicznym lecie”. „Karmelowej jesieni” i „Anielskiej zimie” nadszedł czas na „Szaloną wiosnę”!

Aleksandra Tyl tym razem przedstawi naprawdę szalone perypetie Doroty…

Przebojowa. odważna i przyjaźnie nastawiona do świata Dorota musi zmierzyć się z odrzuceniem. Mężczyzna. w którym była zakochana. właśnie zostawił ją dla innej. Dziewczyną targają skrajne emocje. ale nie byłaby sobą. gdyby poddała się zwątpieniu. Kiedy więc przypadkowo poznaje szamana mającego niezwykłe zdolności. w jej głowie kluje się przebiegły plan. Mała zemsta na niewiernym narzeczonym byłaby doskonałym remedium na smutki. Dorota jest gotowa iść na całość i skorzystać z rozwiązania. które znajduje się poza zasięgiem zwykłych ludzi. Szkopuł w tym. że szaman popełnia błąd. który przynosi dość nieoczekiwane rezultaty…

Autor: Aleksandra Tyl

Cena: 4.99

Aleksandra Tyl: MP3grossman życie i los, porażona przez piorun, czytniki ebookow, mcdusia pdf, psychologia dziecka pdf, ulisses james joyce, war hammer gra, po drugiej stronie lustra książka, człowiek z sankt petersburga, ukryte ciala, naznaczeni śmiercią pdf, krzywe 10, pleśnica paznokci, jedz módl się kochaj pdf, wyplenić, antoni olbrychski instagram…